تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

موضوع: مسابقه سرعت تایپ در ترفندستان (2)--◄مسابقه به اتمام رسید

پست‌ها
    1,087
    SonyEricsson-Xperia-Mini-Pro
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

Cool مسابقه سرعت تایپ در ترفندستان (2)--◄مسابقه به اتمام رسید

مسابقه سرعت تایپ در ترفندستان (2)
    با سلام به شما دوستان عزیز!
    احتمال 99.99% من از خاطر اکثر کاربران سایت فراموش شدم! چون 6 ماهی می شه که کلا دو سه تاپست بیشتر ندادم! الآن هم که امضا و آواتار رو کلا زیر و رو کردم و دیگه عمرا منو بشناسید! ولی خب اسم کاربریم تابلو هست. ولی بازم مطمئنم منو یادتون نیست! حالا مهم نیست! بریم سراغ اصل مطلب!
    حدودا 1 سال و نیم پیش (عمری توی ترفندستان سیر کردیم خبر نداشتیم!) چنین مسابقه ای رو خودم در ترفندستان برگزار کردم که به خاطر ضعیف بودن سایت مربوطه و مشکلاتی نظیر تقلب و مسخره بازی های دیگه، به نتیجه خاصی نرسیدیم! ولی جدیدا خوش بختانه سایت مربوطه آپدیت شده و خیلی قوی و خوب امکان مقایسه سالم رو فراهم کرده. حتما می پرسید مسابقه چی؟! موضوع چیه!؟ الآن کامل براتون توضیح می دم. توضیحات زیر رو با دقت مطالعه کنید تا متوجه منظورم بشید:

مسابقه تست سرعت تایپ در ترفندستان (2)

مهارت تایپ سریع و درست از هنرهایی هست که همه ی کاربران و علاقمندان به رایانه آرزوی داشتنش رو دارند . این مهارت تنها در صورت داشتن دو فاکتور مهم تمرین بسیار و گذشت زمان قابل دستیابی است .
    چنانچه مایل به پیشرفت در این زمینه و رسیدن به حد تایپیست های حرفه ای باشید، تنها چیزی که علاوه بر آموزش نیازمند آن هستید تمرین زیاد است. اگر روزی سرعت تایپ شما به 100 کلید در دقیقه رسید، شما یک تایپیست نیمه حرفه ای و چنانچه به 180 حرف در دقیقه رسید یک تایپیست کاملا حرفه ای و واجد شرایط دریافت مدرک بین المللی تایپ از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شمار خواهید اومد.
    اما تا به حال شده بخواهید سرعت تایپ خود را اندازه بگیرید ؟ فکر می‌کنید چقدر بتونید سریع و با کمترین اشتباه تایپ کنید ؟

سایت fastfingers یک ابزار آنلاین جالب برای اندازه گیری سرعت تایپ در اختیارتون قرار می ده .
    نکته جالب در این سایت پشتیبانی از زبان‌های مختلف از جمله زبان فارسی هست .
    در این سایت می تونید سرعت تایپ خودتون رو بسنجید . کافیه که واژه های داده شده رو تایپ کنید. کلمات نمایش داده شده گزیده ای از پرکاربردترین واژگان زبان پارسی هستند. با هر بار تلاش شما برای ثبت رکورد جدید، سرعت تایپ شما بهبود می یابد .
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    شما 60 ثانیه فرصت دارید تا لغات نمایش داده شده را در کادر مربوط تایپ کنید ، هر چه که تعداد کلمات بیشتری را طی 1 دقیقه و به صورت صحیح وارد کرده باشید ، امتیاز بیشتری خواهید گرفت . در پایان ضمن نمایش امتیاز کسب شده ، امتیاز شما با سایر شرکت‌کنندگان به مقایسه گذاشته خواهد شد و می‌توانید رتبه خود را نسبت به سایررقبا مشاهده کنید .
    اینم امتیازی که بنده موفق به کسب آن شدم :

**آپدیت رکورد در ساعت 2 و 10 دقیقه بعد از ظهر جمعه!
    از جمله مزایای این سایت این هست که آمار شرکت کنندگانش به نسبت بالا هستند و بنابراین معیار مناسبی برای ما ایرانیان در سنجش سرعت تایپ هست. در حالی که اکثر سایت های سنجش سرعت، انگلیسی زبان هستند. به هر حال شما هم در صورت تمایل می توانید سرعت تایپتون رو بسنجید تا ببینیم کی از همه سرتره؟!؟!

لازم به یادآوری است که:
    «اگر سرعت تایپ شما به 100 کلید(کاراکتر) در دقیقه رسید، شما یک تایپیست نیمه حرفه ای و چنانچه به 180 کاراکتر در دقیقه رسید یک تایپیست کاملا حرفه ای و واجد شرایط دریافت مدرک بین المللی تایپ از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شمار خواهید اومد».

نحوه شرکت در مسابقه:
    به سایت وارد بشید و ثبت نام کنید. حالا رکوردتون رو در یک دقیقه ثبت کنید.
    اسم کاربری خودتون رو هم هر چی می خواید بذارید اولش tarfand اضافه کنید تا معلوم بشه تقلب نکردید و رکورد کس دیگه ای رو کش نرفتید. اسم من داخل سایت که Ahmadreza هست. بنابراین تغییرش نمی دم. ولی شمایی که می خواید توی مسابقه شرکت کنید حتما این کار رو بکنید. اگر هم دوست ندارید، نام کاربری خودتون در ترفندستان رو به عنوان نام کاربری در سایت سنجش سرعت، ثبت کنید تا بفهمیم خودتون رکورد زدید.
    با توجه به تعداد کلمات درست، رتبه ی شما در سایت درج می شه و از این طریق می تونیم نفرات برنده رو مشخص کنیم.
    رتبه بندی در 24 ساعت گذشته درج می شه. بنابراین مسابقه ما هم یک روزه هست!
    یعنی فقط همین امروز برای شرکت در مسابقه وقت دارید.
    رکوردی رو که می زنید دقیقا مثل من ازش عکس بگیرید و این جا درج کنید تا بقیه هم ببینند. نام کاربری خودتون رو هم بنویسید.
    بعدا رکوردها چک می شه و اونایی که رکورداشون توی سایت دقیقا ثبت شده جوایز رو دریافت می کنند.
    همون طور که می بینید رکورد من در بین لیست افراد برتر هم درج شده(رتبه 4).
    بنابراین تقلب توی این مسابقه جایی نداره:

**آپدیت لیست افراد برتر در ظهر روز شنبه!
    **مسابقه به اتمام رسید.

شرایط و قوانین لازم برای شرکت در مسابقه:
    1. ممکنه با فوتوشاپ یا افزونه های تخیلی فایرفاکس افرادی رکورداشون رو عوض کنن و ما رو سر کار بذارن. به خاطر همین ثبت نام قبل از رکورد زدن الزامی است. ثبت نام در این سایت خیلی آسونه. بعد از ثبت نام هر رکوردی که بزنید اسمتون ثبت می شه و 50 نفر برتر اسمشون توی لیست مخصوص می یاد که برندگان مسابقه از روی اون ها تعیین می شه.
    2. برای جلوگیری از شلوغ شدن، توی این تاپیک فقط یه پست بدید و توش رکوردتون رو ثبت کنید. نظری چیزی بود داخل پروفایل بنده بنویسید مطلع بشم.
    3. مهلت شرکت در مسابقه از امروز صبح جمعه تا آخر امشب هست. شنبه شب برندگان اعلام می شن. شاید بگید مهلتش خیلی کمه. ولی برای مسابقه تست سرعت به نظرم وقتش کافیه. به خصوص که فکر نمی کنم کسی بتونه خیلی رکوردش رو این ور و اون ور کنه! مثل رکورد بازی نیست که! ضمن این که رکوردهای مقایسه ای این سایت هم 24 ساعته هست.
    4. اگه استقبال خوب باشه این مسابقه به صورت جامع تر و کامل تر با جوایز ویترینی احتمال داره در نوروز دوباره تکرار بشه!

جوایز مسابقه:
    نفر اول ---- 2000 امتیاز
    نفر دوم ----- 750 امتیاز
    نفر سوم ----- 250 امتیاز

امتیازات از طرف خود من تقدیم به دوستان می شه. امیدوارم خودم اول بشم که کسی نتونه 2000 امتیاز رو از من کش بره!
    موفق و پیروز باشید.

آپدیت پست در صبح روز شنبه!
    مهلت مسابقه تمام شد. نفرات برتر مشخص شدند و امتیاز مربوطه به اون ها ارسال شد:

نفر اول ---◄ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] با 74 کلمه در دقیقه (371 کاراکتر)
    نفر دوم ---◄ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] با 62 کلمه در دقیقه (308 کاراکتر)
    نفر سوم ---◄
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] با 59 کلمه در دقیقه (296 کاراکتر)

از سایر دوستانی که در مسابقه شرکت کردند هم تشکر ویژه ای به جا می آرم و امیدوارم در دورهای بعدی نتایج بهتری کسب کنند.
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : March 3rd, 2012 در ساعت 12:18
    پست‌ها
    2,178
    LG-G2
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7671
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

tarfand_Abolfazl
    "لااقل منو یادشه خدا، پس یه لیوان فراموشی سلامتی شما ...

Freelancer, Web Developer
    abolfazl.esm [at] gmail [dot] com

پست‌ها
    287
    Samsung-I9300I-Galaxy-S3-Neo
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    185
    سپاس (دریافتی)
    408
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

mostafaevil77
    Visit the [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] and try!

پست‌ها
    1,707
    Samsung-I9190-Galaxy-S4-mini
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1447
    سپاس (دریافتی)
    2338
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

آقا دستت درد نکنه سایته خوبیه بیش تر به جای مسابقه برای تمرینه
    من بالا ترین رکوردم 28 تا بوده که دارم سعی میکنم بهتر بشه عکسش رو بزارم پایین ترین هم 22 تا

Alirezakhosh
    ویرایش توسط Alirezakhosh : March 2nd, 2012 در ساعت 17:58

ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    پست‌ها
    3,626
    Nokia-C7
    سپاس (اهدایی)
    876
    سپاس (دریافتی)
    5420
    نوشته ‌های وبلاگ
    30

بار اول بد نبود (همین یوزر اینجا)

پ.ن : هنوز که یه روز نشده. مسابقه تموم شد؟
    ویرایش توسط Majid_4553 : March 2nd, 2012 در ساعت 18:18
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

نفرات برتر تا این لحظه:

نفر اول ---◄ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] با 74 کلمه در دقیقه (371 کاراکتر)
    نفر دوم مشترک ---◄ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] هر دو با 59 کلمه در دقیقه (296 کاراکتر)
    نفر سوم ---◄ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] با 50 کلمه در دقیقه (249 کاراکتر)

** مسابقه هنوز ادامه داره (تا ساعت 12 امشب). بعد از اون دیگه هر کی شرکت کرد یا نکرد واسه خودشه. توی نتیجه مسابقه تأثیر نداره.
    جنبه مسابقه ای بیشتر برای جذب کاربر و بالا بردن جذابیت کار هست. مهم اینه که خودتون رو نسبت به بقیه بسنجید.

پست‌ها
    287
    Samsung-I9300I-Galaxy-S3-Neo
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    185
    سپاس (دریافتی)
    408
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

اینم از من : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ویرایش توسط mostafaevil77 : March 2nd, 2012 در ساعت 19:54

پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

mostafaevil77 خان!
    آخرین رکوردی که از شما توی سایت ثبت شده 29 کلمه در دقیقه بوده.
    اول داخل سایت لوگین بشو و بعد رکورد بزن تا ثبت بشه.
    البته نتیجه کلی شما توی رده بندی اصلی تغییری نداره.
    ولی اگه می خوای کلا مستدل باشه نتیجه ای که می گیری باید لوگین بشی داخل سایت بعد رکورد بزنی.
    موفق باشی.
    پست‌ها
    955
    Nokia-N70
    Avast Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    735
    سپاس (دریافتی)
    1211
    نوشته ‌های وبلاگ
    84

سلام! نام کاربری من تو اون سایت: hezarae_3

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست document1-jpg  
    ویرایش توسط hezarae_3 : March 2nd, 2012 در ساعت 20:43
    .
    .
    .
    .
    اي عرش كبريايي چيه پس تو سرت
    كي با ما راه مياي جون مادرت

.
    .
    My Blog:
    .
    www.tarfandestan.com/forum/blogs/124153
    پست‌ها
    1,564
    HTC-Sensation
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6085
    سپاس (دریافتی)
    2940
    نوشته ‌های وبلاگ
    54

نام کاربری mansour07

ویرایش توسط Mansour07 : March 3rd, 2012 در ساعت 00:03
    http://www.tarfandestan.com/forum/signaturepics/sigpic33293_2.gif

حالم بدنيست غم كم ميخورم ، كم كه نه!هرروز كم كم ميخورم ، آب ميخواهم سرابم ميدهند ، عشق مي ورزم عذابم ميدهند ، خنجري برقلب بيمارم زدند بي گناهي بودم ودارم زدند ، چند روزيست حال و روزم ديدنيست ، حال و روزم از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل ميزنم ، گاه بر حافظ تفأل ميزنم ، حافظ ديوانه فالم را گرفت ، يك غزل آمد كه حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

با تشکر از حضور دوستان در این مسابقه. البته خیلی ها می تونستن شرکت کنند. ولی خب ما رو از حمایتشون به دلایلی محروم کردند!
    برای من که زیاد مهم نبود. چون خودم در زمینه تایپ علاقه داشتم تصمیم گرفتم این مسابقه رو یه بار دیگه راه اندازی کنم.
    البته با توجه به آماری که توی سایت داره و خیلی هم دقیق و خوب هست به این نتیجه رسیدم که این مسابقه رو یه هفته ای هم می شه برگزار کرد.
    یه مقدار سختی کار فقط زیاد می شه. چون یه سری از آمار پاک می شه و خودم باید آمار هر نفر رو تک به تک بررسی و در لیست نفرات شرکت کننده ثبت کنم و در صورت تغییر آپدیت کنم.
    حالا این دوره که تموم شد. اگه دوستان مایل باشند در نوروز ممکنه این مسابقه دوباره تکرار بشه.
    به صورت هفتگی هم می شه تا نوروز این مسابقه رو برگزار کرد. اگه چند دوره منظم برگزار بشه، کسری خان گفته جوایز ویترینی هم به برندگان تعلق می گیره.
    این هم نتایج این دوره به صورت تصویری. جوایز به دوستانی که برنده شدن تعلق گرفت:

در ضمن، یه نکته دیگه ای هم که هست اینه که شما هر اسم کاربری که واسه خودتون انتخاب کنید اشکال نداره.
    فقط در قسمت پروفایلتون که نوشته "درباره من"، کافیه یه جوری ذکر کنید که عضو ترفندستان هستید تا بفهمیم خودتون بودید.
    مثلا ne555 عکس آواتارش توی ترفندستان رو گذاشته بود و اسم کاربریش هم که تابلو بود.
    arsenal-champion هم در بخش "درباره من" اسم کاربری خودش در ترفندستان رو ذکر کرده بود.
    من هم خودم در پروفایلم در بخش "درباره من" نوشتم: "احمدرضا هستم از ترفندستان!"
    به این ترتیب لازم نیست که حتما به اول نام کاربریتون tarfand اضافه کنید. البته برای محکم کاری خوبه.
    دوستانی که مایل به سنجش سرعت خودشون نسبت به بقیه هستند می تونن در این تاپیک نتایجشون رو به اشتراک بذارن.
    ولی این نتایج دیگه تأثیری در بردن جایزه نداره. چون مسابقه اصلی به اتمام رسیده.
    نظراتتون رو هم می تونید در مورد برگزاری دوره های بعدی در همین تاپیک اعلام کنید یا به پروفایلم PM بزنید.
    موفق باشید.

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)