تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: گجت ترفندستان - نسخه 1 (Tarfandestan Standalone Gadget 1.0) - برای ویندوزهای XP , Seven , Vista

پست‌ها
    1,327

Firefox
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    437
    سپاس (دریافتی)
    3298
    نوشته ‌های وبلاگ
    152

پیش فرض گجت ترفندستان - نسخه 1 (Tarfandestan Standalone Gadget 1.0) - برای ویندوزهای XP , Seven , Vista

سلام.
    حدود 8 روز پیش گجتی رو آماده کردم برای ترفندستان تا انشاالله به مناسبت تولد ترفندستان این تحفه ی ناقابل رو تقدیم کنم.
    گجت چیست؟
    گجت ها ابزارهای کوچک، کم حجم و کاربردی می باشند که این امکان را برای کاربران خود فراهم می آورند تا بتوانند بسرعت به اطلاعات، تصاویر، برنامه های کاربردی و ... دسترسی داشته باشند

توضیحاتی در مورد گجت ترفندستان:
    این گجت از سه لایه تشکیل شده که لایه های اولیه شامل بخش های مورد نیازتر یا جامع تر هستند.
    لایه اول:

لایه اول سعی شده خیلی کوچک و جمع و جور باشه تا جلوی دست و پاتونو موقع کار کردن نگیره و بتونید فعال نگهش دارید و فقط دکمه های ورود به صفحه اصلی سایت و انجمن رو داره.(به همراه دکمه "منو" که توضیح میدم)
    حتی پس زمینه هم نداره (البته فقط لایه اول)
    تصویری از صفحه اول:

لایه دوم:
    صفحه ی اول یک دکمه هم به اسم "منو" داره که میره به صفحه ی بعدی (لایه دوم) یا همان فهرست اصلی که امکانات بیشتری نسبت به صفحه اول داره.نام و نسخه ی گجت هم ذکر شده و همچنین لوگوی ترفندستان در پشت صفحات لایه دوم و سوم هک شده است.
    تصویری از صفحه دوم:

لایه سوم:

در لایه دوم برخی لینک ها مثل "آخرین ارسال ها" مستقیما به فروم وصل میشن اما برخی از اون ها شامل "بازی های آنلاین" ، "پیام خصوصی" ، "کنترل پنل" ، "وبلاگ ها" ، "گروه ها" ، "جست و جو" و "سایر بخش ها" هر کدام به صفحه ی دیگری (هر صفحه ، صفحه ای است از لایه سوم) وصل شدند که شامل امکانات کامل تری در اون مورد هستند.
    تصاویری از صفحات لایه سوم:
    (برای راحتی کاربران dial up تصاویر به صورت Thumbnail قرار داده شده اند ، برای دیدن تصاویر در ابعاد واقعی و بزرگتر بر روی آن ها کلیک کنید)

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

و این هم قسمت تنظیمات (همون دکمه آچار که کنار گجت ها میاد):

نکته:
    دکمه "مطلب تصادفی وبلاگ" برای شما یک مطلب تصادفی از وبلاگ ها رو نمایش میده.این دکمه در اصل تو لایه سوم صفحه ی "وبلاگ ها" اومده اما چون حس کردم شاید دکمه جالبی باشه تو لایه دوم که دم دست تره هم گذاشتمش.تنها دکمه ی تکراری هستش.(به جز دکمه بازگشت)

توضیحات و امکانات گجت ترفندستان در یک نگاه:
    * قابلیت نصب بر روی ویندوز های XP , Vista , 7
    * تست شده بر روی ویندوز 7
    * می خواستم لیست بخش هایی که تو گجت هست رو بنویسم دیدم چه کاریه ، از همه قسمت ها عکس گذاشتم دیگه.می تونید مشاهده کنید.
    * استفاده از لوگوی ترفندستان به عنوان آیکن و همچنین در پشت صفحات لایه های دوم و سوم و کنار دکمه های صفحه ی لایه اول.انشاالله ظاهرش (و همچنین خودش) مورد قبولتون واقع شه.
    * با بردن و نگهداشتن نشانگر موس روی هر دکمه توضیحی درباره اون رو می تونید ببینید.
    *گنجاندن اکثر (و یا شاید بتوان گفت همه) لینک های مربوط به قسمت های مختلف ترفندستان (منظورم انجمن های مختلف نیست ، بلکه قسمتهایی مثل وبلاگ ها و ... ) و دسترسی به امکانات فراوان لینک هایی که بعضا دور از چشم مونده و بعضی هم مثل "جست و جوی گروه ها" لینکش مستقیما تو فروم نیست.

تذکر:
    چنان چه نتوانستید گجت را اجرا کنید به احتمال بسیار زیاد مشکل از نصب نبودن Microsoft .NET Framework 4 بر روی سیستمتان است که بعد از نصب انشاالله میتونید گجت رو اجرا کنید.

دانلود:
    (در قسمت ضمیمه ها هم هست)

فرمت فایل دانلودی : zip

حجم فایل فشرده: 1.88 مگ (پس از استخراج محتویاتش میشه 2.60 مگ)
    پسورد فایل فشرده:
    کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید
    تمامی حقوق برای ترفندستان محفوظ است.
    امیدوارم کاستی هاشو به بزرگی خودتون ببخشید.

پست‌ها
    856
    Apple-iPhone-5
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Dial-up
    سپاس (اهدایی)
    1388
    سپاس (دریافتی)
    1469
    نوشته ‌های وبلاگ
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط albert_ anishtain [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من خودم ورژن 4روساختنم منتظریه وقت خوبم تابه عنوان هدیه بدم
    توضیح این ورژن:این ورژن خیلی توپه منتظرباشید
    مناسبت نمیخواد!بهترین مناسبت همین ماه مبارک رمضانه

"Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore"

ظرفيت از پشت تكميل است لطفا از جلو خنجر بزنيد
    دوسـتـانـــ ترفندستانـــی

پست‌ها
    313
    Apple-iPhone-5
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    475
    سپاس (دریافتی)
    585

آقایون به دلیل این که شارژ اینترنت من در حال اتمام است، اگر کسی قصد ایجاد گدجت دارد آن را ارائه کند. من هم بعد از این که شارژ کردم با آخرین ورژن گدجت خودم را ارائه می کنم فقط بدونید که وقتی برگردم با دست پر بر می گردم یک عالمه نرم افزار ترفندستانی. آقایونی که قصد ارائه گدجت دارند خواهشا گوش کنند:
    تا وقتی که نسخه 1.0 پا بر جاست خواهشا فقط ایرادات نرم افزار را رفع کنید و تغییری در ظاهر گدجت به وجود نیاورید. البته من غلط بکنم دستور بدم ولی خواهش می کنم که این اعمال را انجام بدهید. هر کسی که مقداری از ایرادات را رفع کرد میتونه یک دهم(0.1) به ورژن نرم افزار اضافه کنه. البته به شرطی که ظاهر تغییر نکنه. وقتی که نسخه 1.9 ارائه شد شروع به ساخت گدجت نسخه 2.0 می کنیم که هم ایرادات رفع بشه و هم ظاهر به طور کلی زیباتر بشه. این خود یکی از قوانین ساخت نرم افزار در زبان C++ هست. البته من قصد ارائه نسخه 1.1 را داشتم ولی چون شارژ اینرنت من در حال اتمام است، وقتی که اینترنت را شارژ کردم نام گدجت را به آخرین ورژن تغییر خواهم داد و ایرادات را رفع می کنم.

منظور از ایرادات کم و کاستی ها، ایرادات فنی و دیگر چیز ها می باشد که هر کس با علم خود قادر به رفع آنها خواهد بود.

از آقا بهروز تشکر می کنم و با احترام کامل پروژه خودم را به ایشون اهدا می کنم تا کسی که علم برنامه نویسی بیشتری نسبت به من دارد این نسخه را تکمیل و به شما عزیزان ارائه دهد.
    پست‌ها
    1,327

Firefox
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    437
    سپاس (دریافتی)
    3298
    نوشته ‌های وبلاگ
    152

سلام.
    اول پوزش بابت تاخیر در پاسخ ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط albert_ anishtain [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من خودم ورژن 4روساختنم منتظریه وقت خوبم تابه عنوان هدیه بدم
    توضیح این ورژن:این ورژن خیلی توپه منتظرباشید
    بی صبرانه منتظریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Ali Ahmady [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من یک درخواست از آقا کسری داشتم که ایشون فقط سه نفر را برای ساخت این گدجت ها و یا برای هر نرم افزار دیگری که برای ترفندستان قرار داده میشه بگذارند. زیاد مهم نیست من باشم یا نه فقط زیاد شلوغ نشه چون اینطوری که پیش میره هر کس از یک طرف یک گدجت میسازه البته بی احترامی نشه ها!

در ضمن آقا بهروز، توی دنیا هر نرم افزاری به این روال پیش میره که هر نرم افزار از نسخه مثلا 1 تا 1.9 باید مثل هم باشند فقط ایرادات آنه رفع بشه ولی وقتی نسخه بعدی مثلا 2 میاد باید ظاهر و باطن کامل عوض بشه. میفهمید که چه میگم. الآن من هم در حال کامل کردن نسخه ای هستم که شما ارائه کرده بودید. البته بی احترامی نباشه شما واقعا ابتکار جالبی در این گدجت بکار برده بودید ولی خب من نتونستم اون را روی کامپیوتر اجرا کنم.

پس من به آقا کسری یک پ خ میدم که برای ساخت هر نرم افزاری برای ترفندستان فقط سه نفر را معرفی کنه. معرفی این افراد هم در یک تایپیک جدا بگه!
    یعنی چی؟ یعنی همه ابزارهای ترفندستان رو سه نفر بسازند؟ انحصاریه مگه مثل اینه که کل نرم افزارای دنیا رو سی نفر بسازن که هزاران نرم افزار اعم از رایگان و غیر رایگان تولید نشه گیج بشیم خب شما وقتی یه نرم افزار میخوای میگردی بهترینشو انتخاب میکنی جلوی فکر و ایده ی کاربرا رو که نمیشه گرفت + استعدادها باید شکوفا بشه + رقابت که باعث پیشرفت میشه از بین میره + انحصار به وجود میاد ، کلا مگه چن نفر میخوان بسازن و هر چن نفر هم که باشن خب اعضا نگا میکنن از هر گجتی که دوست داشتن استفاده میکنن چکاریه خب بعدشم این طرحا که از اول نبود یه عده شروع کردن بقیه هم دنبالشون اگه فقط سه نفر باشن قطعا خلاقیتی نیست و کسی نمیتونه شروع کننده باشه و چیزای جدید به وجود میاد کلا بیشتر هم شاید توضیحاتم طول بکشه ولی فکر کنم همین قدرش کافیه با نهایت احترام شخصا مخالفم چه جزو سه نفر باشم چه نباشم همه ایده ها که به ذهن فقط من نمیرسه

بنده استانداردهای این نسخه ها رو نمیدونستم و برام سوال هم بود ، ممنون ، متوجه شدم اما خیلی نرم افزارها که بارزترینش فایرفاکسه 14 تا بیرون داده همه عین روز اول

نه عزیز بی احترامی نیست ، شما لطف دارید ، اما علت این که نتونستید نرم افزار رو اجرا کنید از گجت نیست [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز هم این مشکلو داشتن و دلیلش رو که به پست اول هم الان اضافه کردم اینه که یا Microsoft .NET Framework روی سیستمتون نیست یا قدیمیه (ورژن 4 رو نصب کنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Ali Ahmady [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آقایون به دلیل این که شارژ اینترنت من در حال اتمام است، اگر کسی قصد ایجاد گدجت دارد آن را ارائه کند. من هم بعد از این که شارژ کردم با آخرین ورژن گدجت خودم را ارائه می کنم فقط بدونید که وقتی برگردم با دست پر بر می گردم یک عالمه نرم افزار ترفندستانی. آقایونی که قصد ارائه گدجت دارند خواهشا گوش کنند:
    تا وقتی که نسخه 1.0 پا بر جاست خواهشا فقط ایرادات نرم افزار را رفع کنید و تغییری در ظاهر گدجت به وجود نیاورید. البته من غلط بکنم دستور بدم ولی خواهش می کنم که این اعمال را انجام بدهید. هر کسی که مقداری از ایرادات را رفع کرد میتونه یک دهم(0.1) به ورژن نرم افزار اضافه کنه. البته به شرطی که ظاهر تغییر نکنه. وقتی که نسخه 1.9 ارائه شد شروع به ساخت گدجت نسخه 2.0 می کنیم که هم ایرادات رفع بشه و هم ظاهر به طور کلی زیباتر بشه. این خود یکی از قوانین ساخت نرم افزار در زبان C++ هست. البته من قصد ارائه نسخه 1.1 را داشتم ولی چون شارژ اینرنت من در حال اتمام است، وقتی که اینترنت را شارژ کردم نام گدجت را به آخرین ورژن تغییر خواهم داد و ایرادات را رفع می کنم.

منظور از ایرادات کم و کاستی ها، ایرادات فنی و دیگر چیز ها می باشد که هر کس با علم خود قادر به رفع آنها خواهد بود.

از آقا بهروز تشکر می کنم و با احترام کامل پروژه خودم را به ایشون اهدا می کنم تا کسی که علم برنامه نویسی بیشتری نسبت به من دارد این نسخه را تکمیل و به شما عزیزان ارائه دهد.
    الان یه چن روز گذشته سرم زیاد شلوغ بود پاسختون دیر شد ببخشید ولی فکر کنم دیگه مشکلتون حل شده:
    تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت: 10 ساعت پیش
    یه چن بار دیگه هم آنلاین بودید پس خداروشکر
    بی صبرانه منتظر نرم افزارها و گجتتون هستیم
    در ضمن متاسفانه فرصت نکردم هنوز حتی لینکتونو دانلود کنم چه برسه اجرا و هنوز ندیدمش الانم که مثل اینکه خداروشکر رفع شد مشکلتون انشاالله خودتون زحمتشو بکشید
    فقط مسئله اینه که هنوز نقصی و حتی پیشنهادی از سوی کاربری گزارش نشده نمیدونم شما داری کدوم ایرادات رو رفع میکنی؟
    بعد هم این که آقا این گجته ها آنتی ویروس کسپر که نیست که هی ارتقا و رفع ایراد و آپدیت و ... داشته باشه هر چند هنوزم مقداری جای پیشرفت داره اما دیگه نه اونقدر که هی یک دهم اضافه بشه بعد بره ورژن 2 بعد دوباره ...

یه چند تا نظر شخصی هم درباره ساخت گجت (به طور کلی) دارم که احتمالا در آینده انشاالله نزدیک مطرح میکنم
    پست‌ها
    832

Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    554
    سپاس (دریافتی)
    1485
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

خیلی منتظر نسخه چهارمم پس کی میاد؟

پست‌ها
    313
    Apple-iPhone-5
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    475
    سپاس (دریافتی)
    585

آقایون من 22 مرداد اینترنتم تموم شد ولی چون روز های یکشنبه و سه شنبه کلاس میام میتونم از اینترنت کلاس یک سری به شما ها بزنم. من که نمیتونم توی کلاس برای شما گدجت ارائه بدهم.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)