تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: [حل شد] درست نصب نشدن کارت گرافیک AMD !

پست‌ها
    98
    SonyEricsson-Vivaz
    Maxthon Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    142
    سپاس (دریافتی)
    166

Exclamation [حل شد] درست نصب نشدن کارت گرافیک AMD !

سلام دوستان من یه مشگل خیلی عجیب دارم. کارت گرافیکم Radeon 4800 هستش. درایور آخرین ورژن ATI Catalyst Driver 12.6 رو از سایت AMD دانلود کردم و بدون مشکل بطور کامل نصب شد. اما وقتی میرم توی دیوایس منیجر میبینم که ورژنش همون قبلیه و هیچ تغییری نکرده! چند تا ورژن دیگه هم نصب کردم اما همشون همینطوری بودن! کاملا مشخصه که اصلا کارت گرافیک رو نصب نمیکنه!
    حتی ویندوز (7) رو هم دوباره نصب کردم اما بازم همون اتفاق افتاد! جالبه که ویندوز-آپدیت خود ویندوز7 تو آپدیتاش، آپدیت کارت گرافیک رو داره که به راحتی نصب میشه اما اون ورژن ماله سال 2011 هستش که نمیتونه بازی NFS RUN رو اجرا کنه.
    دوستان لطفا کمک کنید.
    ویرایش توسط saeb2 : July 27th, 2012 در ساعت 16:36 دلیل: حل شد

سلام .من هم قبلا این مشکل رو داشتم اما با این روش درست شد . شما قبل از نصب ورژن جدید باید ورژن قبلی رو حذف کنید .وقتی درایور جدید رو می خوای نصب کنی اول گزینه uninstall رو بزن قبلی حذف شه و ویندوز ری استارت میشه و دوباره ورژن جدید رو نصب کن .
    پست‌ها
    98
    SonyEricsson-Vivaz
    Maxthon Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    142
    سپاس (دریافتی)
    166

Unhappy بازم نشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sobasa [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام .من هم قبلا این مشکل رو داشتم اما با این روش درست شد . شما قبل از نصب ورژن جدید باید ورژن قبلی رو حذف کنید .وقتی درایور جدید رو می خوای نصب کنی اول گزینه uninstall رو بزن قبلی حذف شه و ویندوز ری استارت میشه و دوباره ورژن جدید رو نصب کن .
    سلام ممنون از پاسختون. قبلا این کار رو کرده بودم فایده ای نداشت. به هر حال دوباره امتحان کردم. الان من ATI Catalyst Driver 12.6 رو اجرا کردم و uninstall رو انتخاب کردم. بلافاصله برنامه اخطار داد که "اگه uninstall کنی درایورهای کارت گرافیکت پاک میشه ها!" منم ok رو زدم. uninstall به درستی انجام شد اما توی ویندوز من آب از آب تکون نخورد! مثل اینکه کلا به کارت گرافیک دسترسی نداره!!!
    قبلا از طریق دیوایس منیجر درایور کارت گرافیک رو uninstall کردم و سعی کردم ATI Catalyst Driver 12.6 رو نصب کنم اما هیچ درایوری نصب نکرد و از آخر هم مجبور شدم از طریق ویندوز-آپدیت درایورش رو نصب کنم!
    تو اینترنت هم چند نفر رو دیدم که مشکلی مشابه من داشتن اما کسی نتونسته بود جوابی بهشون بده!

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟

پست‌ها
    98
    SonyEricsson-Vivaz
    Maxthon Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    142
    سپاس (دریافتی)
    166

Smile حل شد

دوستان مشکل حل شد. ظاهرا درایور هایی که من نصب میکردم ماله کارت گرافیکم نبوده! هرچند که من با دقت تمام و طبق مشخصات کارت گرافیکم دانلود میکردم!
    به هر حال مشکل اینجوری حل شد که من از سایت ati فایل amd driver downloader رو با حجم حدود 700 کیلوبایت دانلود کردم و اون خودش کارت گرافیک رو شناسایی کردو درایور مخصوصش رو با حجم 150 مگ دانلود کرد. بعد هم بدون مشکل نصب شد و درایور کارت گرافیکم به خوبی آپدیت شد. الان سیستمم راحت NFS RUN رو اجرا میکنه!

لینک amd driver downloader:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

:bx:

نقل قول نوشته اصلی توسط saeb2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوستان مشکل حل شد. ظاهرا درایور هایی که من نصب میکردم ماله کارت گرافیکم نبوده! هرچند که من با دقت تمام و طبق مشخصات کارت گرافیکم دانلود میکردم!
    به هر حال مشکل اینجوری حل شد که من از سایت ati فایل amd driver downloader رو با حجم حدود 700 کیلوبایت دانلود کردم و اون خودش کارت گرافیک رو شناسایی کردو درایور مخصوصش رو با حجم 150 مگ دانلود کرد. بعد هم بدون مشکل نصب شد و درایور کارت گرافیکم به خوبی آپدیت شد. الان سیستمم راحت NFS RUN رو اجرا میکنه!

نلود نو میگخ به اینترنت متصل نیستید در حالی که هستم لطفا کمک کنید

چرا وقتی میزنم دا
    پست‌ها
    15,816

McAfee Konqueror Windows-8 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    7787
    سپاس (دریافتی)
    24462
    نوشته ‌های وبلاگ
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسین80 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نلود نو میگخ به اینترنت متصل نیستید در حالی که هستم لطفا کمک کنید

چرا وقتی میزنم دا
    دوست عزیز
    باید از قیلتر شکن استفاده کنی
    چون سایت AMD به IP ایران اجازه دسترسی نمیده
    پست‌ها
    2
    Sony-Xperia-T2-Ultra
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

دوستان سلام من موقع نصب کارت گرافیک nvidia gforce زمانی ک فایل در حال شروع نصب هست اروری میده ب نام 7zip data errorو معمولا تا18% هم فایل و اکسترکت میکنه اما ب هیچ وجه اجازه ادامه نمیده[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]قسمت ارور هم اینجاست[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]لطفا کمک کنید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2-png  

نقل قول نوشته اصلی توسط saeb2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

سلام داش من دانلود کردم و سایفونم روشن کردم اما مشکل وصل نبودن نت میده اما نتم وصله!بنظرت چه کنم؟
    راستی گرافیک من قبلا AMD Radeon HD 8750M بودش بعد گرافیکم پرید وقتی نصب کردم ی نسخه قدیمی نصب شد یعنی: AMD Radeon HD 8600/8700M الان باید آپدیتش کنم چون اگه آپدیت نکنم لپ تاپم به مشکل بر میخوره,وقتی 8750 رو نصب میکنم تغییر نمیکنه 8600/8700 هم نداره که دان کنم بنظرت چه کنم؟
    پست‌ها
    9,656

360-Internet-Security Cyberfox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    15738
    سپاس (دریافتی)
    15334
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_mahdi [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام داش من دانلود کردم و سایفونم روشن کردم اما مشکل وصل نبودن نت میده اما نتم وصله!بنظرت چه کنم؟
    راستی گرافیک من قبلا AMD Radeon HD 8750M بودش بعد گرافیکم پرید وقتی نصب کردم ی نسخه قدیمی نصب شد یعنی: AMD Radeon HD 8600/8700M الان باید آپدیتش کنم چون اگه آپدیت نکنم لپ تاپم به مشکل بر میخوره,وقتی 8750 رو نصب میکنم تغییر نمیکنه 8600/8700 هم نداره که دان کنم بنظرت چه کنم؟
    سلام دوست عزیز
    .
    اگر امکان دانلود از سایت خودش رو ندارید با نرم افزار مثل Iobit Drive Booster آپدیت کنید.

+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)