تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 120

موضوع: روش های هک آیدی ایمیل و نحوه جلوگیری از هک شدن آیدی ایمیل

پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    Comodo Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

پیش فرض روش های هک آیدی ایمیل و نحوه جلوگیری از هک شدن آیدی ایمیل

سلام,این آموزش بدست آوردن پسورد آی دی ایمیل میباشد که جهت آشنایی شما با شیوه هایی که یک هکر بکار میبرد برای بدست آوردن پسورد آی دی شما که بتوانید بموقع جلوگیری کنید.اما قبلش یکی دو مورد را متذکر بشوم:
    1-در مورد این موضوع هر سؤال یا مشکلی دارید,لطفا همینجا مطرح کنید.پیام خصوصی ندهید.زیرا شاید همان مشکل را هم کسی دیگه داشته باشد و با خواندن موضوعات, مشکلش حل بشود.با کمال میل در همین تاپیک در خدمت هستم.
    2-تقاضای هک آی دی نکنید.مثلا:پسورد یادم رفته,یکی پسوردم هک کرده,میخوام کسی را هک کنم تا انتقام بگیرم و یا بهردلیل دیگه این تقاضا را نفرمایید,لطفا.(یکی پیام داده : میخوام حال یکی را بگیرم,میشه آی دی اونو برام هک کنید )و از این قبیل پیام ها دادن.
    این آموزش فقط بخاطر این است که بدانید از چه طریق مورد تهدید واقع میشوید تا بموقع جلوگیری کنید.

ما به چند روش میتوانیم پسورد آی دی ایمیل را بدست بیاوریم(البته به نظر خودم فقط 2 روش مهمتر است: 1-کیلاگر 2-فک پیج و بعد Phishing است) و آنرا هک کنیم,که در اینجا به تعدادی اشاره میکنم:
    1-استفاده از نرم افزار های جاسوسی
    یکی از روشهای بدست آوردن پسوردها و مانیتور کردن سیستم قربانی استفاده از نرم افزار های جاسوسی می باشد این نرم افزار ها بعد از نصب بروی کامپیوتر قربانی فعال شده و تمامی فعالیت هایی را که در آن کامپیوتر انجام میشود (کلید های زده شده ، پسورد های وارد شده ، تصاویر دیده شده ،صفحات و آدرس های اینترنتی که دیده شده , خلاصه هر کاری که روی کامپیوتر انجام شده ) را برای ایمیلی که از قبل مشخص شده ارسال میکند. این نرم افزارها دارای قدرت بسیار زیادی هستند و عملیات خود را به روی وقفه ها و ثبات ها و رجیستر ویندوز انجام میدهند .(نام بعضی از این نرم افزارها عبارت است از:keyloger 2 ,Star و .... خوشبختانه بهترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای جاسوسی خیلی گران هستند و یا دارای قفل های قوی هستند که کرک کردن آن ها کار بسیار دشواری است .
    2-استفاده از تروجان
    کار اصلی تروجان ها ارسال اطلاعات از کامپیوتر قربانی به سازنده یا فرستنده خود است. هکر ها نرم افزار هایی راطراحی کرده اند که با تنظیماتی که بر روی آن ها انجام میدهیم یک فایل بسیار کم حجم را برای ما میسازد که وقتی این فایل بروی سیستم قربانی اجرا شود آن سیستم به تروجان آلوده شود و هر دفعه که به اینترنت وصل شد اطلاعات مشخص شده فرستاده شود . این اطلاعات به تنظیمات و قدرت برنامه تروجان بستگی دارد .
    3-استفاده از صفحات لوگین غیر اصلی یا دروغین
    همانطور که مطلع هستید یک هکر بجزء قدرت برنامه نویسی به زبان های مختلف بخصوص شبکه و آشنایی کامل با سیستم عامل و سخت افزار باید دارای روانشناسی بالایی باشد تا بتواند با زمینه سازی یک حقه یا کلک زدن, طرف مقابل خود را براحتی فریب دهد . بعضی از هکر ها صفحه ای همانند صفحه ورود به ایمیل یاهو طراحی کرده و در سایت خود آپلود میکنند و آدرس آن صفحه را با کلک های متفاوتی برای قربانی میفرستند و قربانی بی خبر از همه چیز, ایمیل و رمز خود را توسط این صفحه برای هکر میفرستد . یکی از روشهایی که طرف مقابل فریب میخورد این است که یک ایمیل به او بزنیم و در آن ایمیل از یک اسکریپت لینک دهنده به آدرس آن صفحه استفاده کنید .طرف مقابل با چک کردن ایمیل به صورت اتوماتیک از ایمیلش خارج شده و به آن صفحه می رود و او برای ورود مجدد, دوباره رمز خود را وارد میکند و اصلا متوجه نمی شود که هک شده است.
    4-استفاده از اطلاعات خصوصی یا شخصی افراد
    خیلی از اشخاص پسورد خود را بر اساس اطلاعات شخصی خود قرار میدهند بعضی ها شماره موبایل خود را می گذارند بعضی ها هم نام ، نام خوانوادگی و … بعضی از افراد هم برای رمز خود قانون می سازند ویا از 123456 استفاده میکنند خلاصه مطلب اینکه میتوان رمز آنها را به راحتی حدس زد تنها باید بتو انیم ذهن و فکر طرف مقابلمان را بخوانیم . ضمناً نرم افزار هایی وجود دارند که بانک رمز خود را به صورت تصادفی برای ایمیل مشخص شده امتحان میکنند اما این نرم افزار ها دیگر برای یاهو کاربرد ندارند چون سیستم یاهو به گونه ای است که وقتی برای چند بار رمز را اشتباه وارد کنیم از ما یک کد امنیتی میخواهد تا ربات ها نتوانند رمز ها را پیدا کنند.
    5-استفاده از امکانات یاهو برای آپشن فراموشی پسورد
    در این شیوه ما میتوانیم خودمان را جای طرف مقابل قرار دهیم و فکر کنیم رمزمان را فراموش کرده ایم البته در این روش باید با اطلاعات شخصی آن طرف آشنا باشیم و قربانی را کاملا بشناسیم.

با دانستن این شیوه های هک احتمال هک شما کمتر میشود
    1-در انتخاب رمز دقت کنید.
    2-قرار دادن کارکتر (مثل: &) و در ادامه تعدادی فاصله یا همان space در پایان رمز باعث میشود اگر رمز به وسیله برنامه های جاسوسی فرستاده شد قابل خواندن نباشد .
    3-از دریافت فایل های ناشناس جدداً خودداری کنید.اگر هم دریافت کردید باز نکنید حتی اگر با آنتی ویروس اسکن کردید و مشکلی نداشت,اصلا و ابدا روی آن کلیک و باز نکنید.
    4- در انتخاب یک آنتی ویروس خوب دقت کنید و همیشه بخاطر داشته باشید در کنار حتی قویترین آنتی ویروس,باید یک فایروال قوی باشد.
    5-عکس هایی که دریافت میکنید اگر پسوند مشکوک یا اجرایی داشتند را با دیلیت + شیفت پاک کنید.
    6-جدا از چت دوری کنید.اگر هم مجبور به اینکار شدید با افراد مشکوک چت نکنید و از هر کسی فایلی یا لینکی را دریافت و باز نکنید.
    7-آی دی و پسورد خود را روی هر کامپیوتری وارد نکنید.
    امیدوارم در این آموزش با شیوه هایی که هکرها برای هک کردن شما استفاده میکنند,آشنا شده باشید و براحتی در دام هکرها گرفتار نشوید.
    البته اینها گوشه هایی از روش هک کردن است,چون فکر میکنم برای آشنایی با هک کافی باشد و از طرف دیگر با توجه به کسالتم خسته شدم

سلام

نوشتین "جدا از voice chat دوری کنید" !

لطفا بیشتر به اشکالش اشاره کنید
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نوشتین "جدا از voice chat دوری کنید" !
    لطفا بیشتر به اشکالش اشاره کنید
    سلام,در اصل منظور من چت کردن است,ولی موقع نوشتن این تاپیک کسالت داشتم و ساعت 3 نیمه شب بود برای همین بجای چت نوشتم voice chat .اما همینvoice chat هم خالی از اشکال نیست.زیرا اون هکر میتواند تاک قربانی را صفر کند و قربانی دیگه قادر به صحبت کردن نیست(مگر خروج و ورود کند).البته این امکان هم وجود دارد که آی دی طرف قفل شود.
    ولی هک کردن از طریق چت یکی از راه هایی است که هکرها از آن استفاده میکنند.به این شکل هکر وقتی در حال چت با قربانی خود است,بوسیله
    netstat -n آی پی قربانی را بدست می آورد و بقیه کارهای هک را ادامه میده.
    اما ممنون که به این اشتباه نوشتاری من اشاره کردید.
    پست‌ها
    18
    Nokia-N73
    NOD32 Internet-Explorer Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    40
    سپاس (دریافتی)
    14

پیش فرض هک و امنیت در اینترنت

با سلام
    می خواستم بپرسم از کجا میشه متوجه شد که آی دی ایمیل هک شده یا نه ؟
    توضیحات:یه مدتی می شد که از ایمیلم استفاده نکرده بودم و وقتی که پسوردم رو وارد کردم ،پیغام خطا داد ،(البته لازم به ذکر!!!است که چند روز قبلش یه آی دی (ایمیل)جدید ساخته بودم و همین ایمیل رو به عنوان ایمیل پشتیبان !داده بودم و از skype هم استفاده می کردم l)خلاصه اینکه از طریق ایمیل جدیدم به ایمیل قدیمیم وارد شدم و پیامی رو دیدم که گویااز طرف یاهو بود ! این تا اینجای قضیه که من فکر میکردم هیچ مشکلی نیست
    تا اینکه سر وکله ی یه کادر نارنجی مربوط به آنتی ویروس پیدا شد که اتفاقی بعدها ! جایی خوندم که این مربوط میشه به ویروسی که آی دی رو هک می کنه و در ایمیل قربانی به صورت پیامی از طرف یاهو فرستاده می شود و حالا من موندم و یه عالمه سوال:
    * من چطوری متوجه بشم که آی دیم هک شده یا نه ؟

*اگه هک شده باشه هر وقت به اینترنت وصل بشم در خطرم ؟

*و کلا چیکار بایدبکنم؟
    (شرمنده که خیلی تفصیل داداه شده،می خواستم توضیحاتم کامل باشه )
    با تشکر

اگر از یاهو میل استفاده می کنید ، به قسمت account info برید و بعدش به View your recent login activity برید.
    در اونجا لیست آی پی هایی که اخیرا از اون به ایمیل وصل شدین نشون میده. اگه فقط از سیستم خودتون وصل میشین
    ببینید آیا آی پی دیگه ای هم اونجا هست یا نه. فقط اینو بدونید که چند اتصال اخیر رو نشون میده. یعنی اگه هکری خیلی وقت پیش
    لاگین کرده باشه تو این قسمت دیده نمیشه.
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

* من چطوری متوجه بشم که آی دیم هک شده یا نه ؟
    *اگه هک شده باشه هر وقت به اینترنت وصل بشم در خطرم ؟
    *و کلا چیکار بایدبکنم؟(شرمنده که خیلی تفصیل داداه شده،می خواستم توضیحاتم کامل باشه )
    سلام,کاش همه کاربران مشکلشان را مثل شما کاملا توضیح میدادن.اتفاقا هر چه توضیحات بیشتر و کاملتر باشد,کاربران دیگه بهتر متوجه میشوند.زیرا مشکلات کامپیوتری و اینترنتی آنقدر نزدیک به هم و شبیه هم هستند که گاهی یک توضیح اضافه کل راهنمایی را تغییر میدهد.
    اما در مورد مشکلتان دوست خوبمان
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بطور دقیق و منطقی توضیح داده اند.یعنی بهترین راه همانی است که ایشان گفته اند.ولی چند نکته هم من اضافه میکنم:
    هر وقت وارد صفحه ایمیل خودتان شدید و دیدید که ایمیلی آمده و خودبخود باز شده یا هر تغییری بدون اجازه شما ایجاد شده باشد,حتما پسورد خودتان را همان موقع عوض کنید.مورد دیگر اینکه ایمیل هایی که نمیشناسید را اصلا باز نکنید و اگر هم باز کردید,اگر لینکی داشت و یا هر چیزی که برای باز کردنش باید روی آن کلیک کنید,اینکار را نکنید.یعنی در هر ایمیلی سعی کنید روی چیزی کلیک نکنید.این را در نظر داشته باشید که هیچوقت یاهو یا جیمیل یا هر سرویس دهنده دیگه ای به کاربران ایمیل یا پیغامی نمیده که در آن از شما بخواهد دوباره یوزر و پسورد خودتان را وارد کنید.سعی کنید پسوردتان را هر 6 ماه یکبار عوض کنید و هر دفعه 12 حرف و کاراکتر بیشتر باشد.مثلا:sanaz13mohammadi%65 (یک چیزی شبیه این) در ضمن اگر فکر میکنید شاید یوزر و پسورد شما کرک شده باشد حتما الآن آنرا عوض کنید.همان لحظه هم یکجایی یادداشت کنید که فراموش نشود.از همه مهمتر اینکه آنتی ویروس خودتان را عوض کنید و یک آنتی ویروس قوی نصب کنید و در کنارش حتما یک فایروال هم باید نصب بشود.

پست‌ها
    18
    Nokia-N73
    NOD32 Internet-Explorer Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    40
    سپاس (دریافتی)
    14

پیش فرض هک و امنیت

نقل قول نوشته اصلی توسط etis [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اگر از یاهو میل استفاده می کنید ، به قسمت account info برید و بعدش به View your recent login activity برید.
    در اونجا لیست آی پی هایی که اخیرا از اون به ایمیل وصل شدین نشون میده. اگه فقط از سیستم خودتون وصل میشین
    ببینید آیا آی پی دیگه ای هم اونجا هست یا نه. فقط اینو بدونید که چند اتصال اخیر رو نشون میده. یعنی اگه هکری خیلی وقت پیش

با سلام و تشکر،
    من این کار رو انجام دادم و حالا یه سوال دیگه برام پیش اومده :

درباره ی این گه گفتید " ببینید آیا آی پی دیگه ای هم اونجا هست یا نه." ،آیا باید همه آی پی ها دقیقا یکی باشند ؟
    بازم ممنونم
    پست‌ها
    14,584

Kaspersky Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    113655
    سپاس (دریافتی)
    17392
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط etis [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آیا برای جیمیل امکانش هست چک کنیم؟
    پست‌ها
    4,626
    Samsung-Galaxy-S-III-T999
    Kaspersky Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3903
    سپاس (دریافتی)
    7350
    نوشته ‌های وبلاگ
    9

آیا برای جیمیل امکانش هست چک کنیم؟
    بله هست در پایین صفحه روی گزینه details کلیک کنید!
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

درباره ی این گه گفتید " ببینید آیا آی پی دیگه ای هم اونجا هست یا نه." ،آیا باید همه آی پی ها دقیقا یکی باشند ؟
    سلام,تمام کاربران اینترنت که بصورت دیال آپ به اینترنت متصل میشوند,با هر بار اتصال یک آی پی جدید به آنها تعلق میگیره.یعنی الآن آی پی شما یک چیز است ولی اگر اینترنت را قطع کنید و دوباره وارد اینترنت شوید آی پی شما تغییر کرده است.پس جواب سؤال شما " خیر " است.در مورد موضوعی که سؤال کردید باید عرض کنم که شما باید بررسی کنید که آی پی هایی که خیلی با مال شما متفاوت است کدام است و به آن باید شک کنید.زیرا درست است که هر دفعه آی پی تغییر میکند ولی تقریبا شبیه هم هستند و آی پی غریبه کاملا مشهود است.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)