تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: مشاوره خرید گوشی طرح اصل

پست‌ها
    38

NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: GPRS
    سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    27

پیش فرض مشاوره خرید گوشی طرح اصل

جدیدا با سایتهایی رو ب رو شدم ک گوشی هایی با عنوان طرح اصل میفروشن ک ب گفته خودشون دقیقا شبیه گوشی های اصل است از نظر ظاهر ایا امکانش هست ک کیفیت این محصولات با محصولات ساخت کارخانه یکسان باشه بدنه منظورمه
    این گوشی ها قیمت های مختلفی دارن برای یک مدل گوشی و بسته ب قیمت محتوای داخل گوشی از قبیل پردازنده و دوربینو صفحه نمایش تغییر میکنه ایا این نوشته ها درسته یا ن و ایا راهی وجود داره ک در دفعهی اول ک گوشی رو تحویل میگیریم این موارد رو چک کنیم مثلا برنامه ای چیزی ک روشون نصب کنیم چون بعضی از این گوشی ها ب گفته سایت اندرویید هستن
    و ایا تا حالا تجربه کار با این گوشی ها رو داشتین یا ن و ب نظرتون ب درد میخورن یا ن
    میخاوم اندروید باشه و بشه روش برنامه زد و کلاسشم ب خاطر طرح اصل بودنش دیگه بالا هس دیگه
    مرسی
    پست‌ها
    1,162
    Sony-Xperia-Z2
    Apple-iPad-mini-3
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1863
    سپاس (دریافتی)
    1660

نمیشه زیاد بهشون اعتماد کرد حالا طرف پدر مادر داره داره خودش میگه گوشی چینی طرح اصل کیفیتشم اون چیزایی که نوشته باید قبول کرد چون بدی خرید اینترنتی همینه که قبل خرید نمیتونی امتحان کنی اگرم بگیری خوشت نیاد دلیل قانع کننده ای نیست برای پس دادن حالا در نظر بگیریم جنسشون نسبتا خوب باشه از نظر نرم افزاری به مشکل میخوری این گوشیا چون معلوم نیست کی ساخته و همینطوری پخش میکنن بازار و بیخیالش میشن ساپورت نرم افزاری نداره مثلا معلمولا واسه دانلود درایورش با مشکل مواجه میشی یا اگه جایی مشکل داشتی کسی نیست از نرم افزار این گوشیا سر دربیاره همون گوشی اصل بخری اطمینانش بیشتر شرکت هوایی هم به جمع بزرگا پیوسته و قابل اطمینانه
    ادرس سایت هم بده شاید بچه ها اطلاعات بیشتری داشته باشن
    پست‌ها
    38

NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: GPRS
    سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    27

درایور برای چی؟
    گوشی ها دارای اندرویید با قیمت پایین معقوله ب نطر شما؟
    تو گوگل بزنین خرید گوشی طرح اصل پره براتون میاره ولی ارزان مویایل فک کنم از همشون بهتره در مورد این سایت چیزی میدونین
    پست‌ها
    1,162
    Sony-Xperia-Z2
    Apple-iPad-mini-3
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1863
    سپاس (دریافتی)
    1660

در مورد درایور : به هر حال گوشی اندرویدیه کارای زیادی میخوای باهاش انجام بدی روت کنی انلاک لانچر اپدیت انجام بدی تمام اینا با کامپیوتره درایور میخواد واسه شناسایی گوشی یا مثلا یه برنامه هست واسه روت کردن که به احتمال 99درصد این گوشیارو ساپورت نمیکنه یا جایی رو نمیدونستی هیچ آموزش در رابطه با این گوشیا پیدا نمیشه
    الان مثلا من اونجا یه گالاکسی اس3 دیدم 100 تومن رو اون قیمتی که گفته بذاری همین سخت افزارو میتونی از سامسونگ یا سونی بخری اون چیزایی که اونجا گذاشته فقط به درد میخوره یکی دستت دید فکر کنه یه اس3 دستته اگه من بودم انقد واسه این کار خرج نمیکردم
    راستی تمام عکسایی که تو ارزان موبایل گذاشته بود اونجوری که من دیدم و فهمیدم عکسای گوشی های واقعی بود نه محصولاتشون
    پست‌ها
    20
    HTC-Google-Nexus-One
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    2
    سپاس (دریافتی)
    16

با سلام .
    چنین گوشی هایی اصلا نخرید.
    من htc one xچند وقتی دستم بود قیمتش حدود550000هست توی بازار گوشی های طرح اصل دقیقا عین اصلش هم هست ولی ظاهرش!!! حتی نرم افزار هم شبه اصلش هست ومیتونید روت کنید فلش بزنید عین اصلش هست
    تفاوت بزرگ در سخت افزار این گوشی هست من بازش کردم اگه کوچکترین چیزی ازش خراب بشه نیست. موقعی که زنگ میزنید گوشی شدیدا گرم میشود.دوربینش طوری هست که فقط حجم عکس روزیاد میکنه واز لحاظ پیکسلی 8مگا پیکسل رومشخص میکنه ولی کیفیت واقعیش2 بیشتر نیست.وحشتناک مصرف شارژداره و کیفیت فیلم برداری بی نهایت پایین هست.
    در کل گول ظاهرش رومیخورن اکثرا ولی سه روزه ازش سیر میشوید.
    نخرید که ضرر میکنید.
    پست‌ها
    1
    Nokia-1200
    IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    2

دوستان عزیزبه هیچ عنوان از سایت mobileko.ir خرید نکنید ، چون نه مغازه ای داره نه درست پشتیبانی میکننتمامی اطلاعات سایت هم دروغه ، نه پردازنده، نه حافظه داخلی نه اکسسوری داخل کارتنشهمش دروغه ، مواظب این سایت باشید ، هنوز که هنوزه درگیرشم

به نظر من مستقیم برین از یه مغازه خرید کنید و بهش بگید فاکتور بنویسه گوشی اصله و بعد مهرشو هم بزنه این طوری خیالتون راحته دیگه

سلام همینطور که دوستمون گفتن سایت موبایلکو یه شخص دزده منم دو سال پیش یه اس فور کلون خریدم ازش سیم کارت همراه اولو ساپورت نمیکرد بی کیفیت افتضاح یعنی مفت گرون بود ۲۰۰ هم پول دادم همون موقع هم توی سایت پلیس فتا گزارش دادم اما هنوز سایت آقای دزد فعاله در ضمن گوشی بعد دو هفته رسید اصلا گوشی طرح نخرید اشتباهه
    پست‌ها
    361
    Apple-iPhone-6-Plus
    Kaspersky Opera Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    2517
    سپاس (دریافتی)
    373
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

فقط شکل و شمایلش طرح اصلیه
    دوربین ضعیف
    اندروید تقلبی
    پردازنده ضعیف
    رم ضعیف
    همه چی تقلبیه
    بعد ۲۰۰ ت می‌فروشن چه کاریه
    بده پیش قصد گوشی اصلی
    ILIA

سلام
    نظر دوستان در مورد خرید گوشی طرح اصلی چیه. گوشی اس 7 ادج رو تو سایت البالو دیدم خوشم اومده. دوام این گوشی ها چجوری هست مشخصات نوشته شده واقعی هست کسی از این سایت خرید کرده؟؟
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ویرایش توسط Arash 22 : April 7th, 2018 در ساعت 12:02
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)