تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: مشکل گرافیک در win7

پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: WiMAX-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

Exclamation مشکل گرافیک در win7

سلام دوستان،
    من یه گرافیک ان بورد(on board) ک 1024 هستش دارم
    حالا وقتی win 7 نصب میکنم. کامپیوترم گرافیکو نمیخونه با این حال ک Cd مادربورد mother board رو هم نصب میکنم... درضمن تو ویندوز xp خیلی راحت گرافیکمو میخونه و همون 1024هم تشخیصش میده.
    من اصلا حال کار با win xp رو ندارم خداییییش
    چیکار کنم ک win 7 هم گرافیکمو بخونه؟؟؟؟؟؟؟
    راستی اگه من ویندوز 8 نصب کنم هم همین مشکل ویندوز 7 رو دارم به نظر شما؟

پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

Thumbs down این راهش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_1992_10 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اگه واقعا کارت گرافیک شما 1024 باشه نسخه جدید درایور گرافیک رو از سایت شرکت سازنده اش دانلود و نصب کنید. چون ممکنه نسخه درایور شما قدیمی باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir gorji [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز از این دی وی هایی که تو نرم افزار فروشی ها هست که روش نوشته درایور های کامپیوتر بگیر معمولاً 2 تا دی وی دیه جدیداش.

ویندوزت رو system restore کن و بعد اون سی دی رو بزار و دی وی دی رو بذار تا خودش درایور رو پیدا کنه و نصب کنه ایشالله که مشکلت حل می شه. (در ضمن روی پاکت درج شده باشه که WIN 7 ساپورت می کنه)

__________________________________________________ ___________
    ببخشید که این آیکون رو گذاشتم چون علاقه شدیدی بهش دارم
    :d اره واقعا 1024 هست
    رو cdای که از خود طرف مغازه دار واسه مادربوردم گرفتم نوشته windows 7 support
    پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

رو سی دی ای ک از قبل واسش گرفته بودم هم نوشته windows 7 support
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    Comodo Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    رو سی دی ای ک از قبل واسش گرفته بودم هم نوشته windows 7 support
    سلام,وقتی برای مشکلی میخواهید سؤال مطرح کنید,باید آنقدر دقیق توضیح دهید که کاربران دیگه متوجه بشوند مشکل از کجاست.آیا منظور شما از اینکه بازی ها اجرا نمیشه این است که کلیک میکنید روی آیکن بازی هیچ اتفاقی نمی افتد؟ یا اینکه وقتی کلیک میکنید پیغام ارور میدهد؟ اگر بله ,اون پیغام ارور را عکس بگیرید و اینجا قرار دهید.
    در ضمن آیا همانطور که در پست قبل گفتم درایورهای خود (مخصوصا کارت گرافیک ) را آپدیت کرده اید؟
    همچنین در سیستم خود بررسی کنید که اگر برنامه DirectX نصب نیست,آنرا نصب کنید.در اینترنت موجود است برای دانلود.
    پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام,وقتی کارت گرافیک شما در ویندوز اکس پی و 8 شناخته میشود,پس مشکل از کارت گرافیک نیست.آیا منظور شما این است که وقتی ویندوز 7 را نصب میکنید ویندوز بالا نمی آید و صفحه سیاه نشان داده میشود؟ دقیقا منظور شما از اینکه کارت گرافیک را نمیخونه چیست؟
    ببخشید جوابم یکم دیر شد، واقعا معذرت
    اما:
    وقتی ک میخوام pes12 رو اجرا کنم اولش این پیام رو میده که لینک عکسشو میزارم براتون

http://upload.tehran98.com/img1/kz0jiu9ncsir8314pui.png

بعدش که ignore میزنم این رو چون تو کامپیوتر دوستم هم یه زمانی چنین مشکلی بود ولی وقتی ignore رو میزدی میتونستی بازی کنی منم ignore ر و میزنم ک اینم رو میگه

http://upload.tehran98.com/img1/23bia5nnt0hzwcdw6v4h.png
    زیستن سخت، ساده است
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

وقتی ک میخوام pes12 رو اجرا کنم اولش این پیام رو میده که لینک عکسشو میزارم براتون
    سلام,در بازی های امروزی وقتی مشکلاتی بوجود می آید 80% این مشکلات یا بخاطر کرک بازی یا درایور کارت گرافیک است.همانطور که در پست های قبلی عرض کردم مشکل شما با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک باید حل شود.همانطور که در پیغام داره به شما میگه : کامپیوتر شما حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این نرم افزار را برآورده نمیکند.
    پس اول از همه ورژن جدید درایور کارت گرافیک را نصب کنید.
    پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام,در بازی های امروزی وقتی مشکلاتی بوجود می آید 80% این مشکلات یا بخاطر کرک بازی یا درایور کارت گرافیک است.همانطور که در پست های قبلی عرض کردم مشکل شما با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک باید حل شود.همانطور که در پیغام داره به شما میگه : کامپیوتر شما حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این نرم افزار را برآورده نمیکند.
    در مورد کرک بگم که همین بازی با همین Dvd ها روی pc بچه ها نصب شد و مشکلی نداشت
    در مورد درایور هم بگم ک خود pc میگه :
    the best driver was inistall for this hardware
    پیامش تغریبا همچین چیزی بود
    ک منظورش اینه که بهترین درایور نصب شده
    زیستن سخت، ساده است
    پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

Lightbulb

پیامش تغریبا همچین چیزی بود
    ک منظورش اینه که بهترین درایور نصب شده
    زیستن سخت، ساده است
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

پیامش تغریبا همچین چیزی بود ک منظورش اینه که بهترین درایور نصب شده
    سلام,من کی گفتم مشکل شما از کرک است؟
    در بازی های امروزی وقتی مشکلاتی بوجود می آید 80% این مشکلات یا بخاطر کرک بازی یا درایور کارت گرافیک است.همانطور که در پست های قبلی عرض کردم مشکل شما با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک باید حل شود.
    شما به دیوایس منیجر بروید و روی درایور کارت گرافیک راست کنید و در مشخصاتش ببینید همین کارت گرافیک نصب است و تاریخ ورژنی که نصب است برای کی است.همچنین وفتی روی درایور گرافیک راست کلیک کردید میتوانید از گزینه آنیستال استفاده کنید و سپس کامپیوتر را ریستارت کنید.با اینکار هیچ اتفاقی نمی افتد وقتی آنیستال شود و دوباره ریستارتش کنید خودبخود دوباره نصب میشود.اینکار باعث میشود که اگر کارت گرافیک اصلی نصب نشده باشد,نصب شود.
    در اون پیغام که میگویید : خودش میگه بهترین درایور نصب شده ,باید عرض کنم کنم که شاید برای سیستم بهترین درایور نصب شده باشد اما برای بازی مورد نظرتان اون درایور مناسب نباشد.این را همیشه در نظر داشته باشید با نصب هر بازی که جدید به بازار می آید باید درایور کارت گرافیک خود را آپدیت کنید.البته با آپدیت کردن درایورها هم نه تنها چیزی از دست نمیدهید بلکه برای هر سیستمی الزامی است که درایورها آپدیت شود.
    بهرحال از این واضحتر نمیشه که خود پیغام داره به شما میگه مشکل از کجاست.حالا خودتان میدانید که درایور را آپدیت کنید یا نه.
    پست‌ها
    16
    HTC-Sensation
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    11

Lightbulb

سلام,من کی گفتم مشکل شما از کرک است؟
    در بازی های امروزی وقتی مشکلاتی بوجود می آید 80% این مشکلات یا بخاطر کرک بازی یا درایور کارت گرافیک است.همانطور که در پست های قبلی عرض کردم مشکل شما با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک باید حل شود.
    شما به دیوایس منیجر بروید و روی درایور کارت گرافیک راست کنید و در مشخصاتش ببینید همین کارت گرافیک نصب است و تاریخ ورژنی که نصب است برای کی است.همچنین وفتی روی درایور گرافیک راست کلیک کردید میتوانید از گزینه آنیستال استفاده کنید و سپس کامپیوتر را ریستارت کنید.با اینکار هیچ اتفاقی نمی افتد وقتی آنیستال شود و دوباره ریستارتش کنید خودبخود دوباره نصب میشود.اینکار باعث میشود که اگر کارت گرافیک اصلی نصب نشده باشد,نصب شود.
    در اون پیغام که میگویید : خودش میگه بهترین درایور نصب شده ,باید عرض کنم کنم که شاید برای سیستم بهترین درایور نصب شده باشد اما برای بازی مورد نظرتان اون درایور مناسب نباشد.این را همیشه در نظر داشته باشید با نصب هر بازی که جدید به بازار می آید باید درایور کارت گرافیک خود را آپدیت کنید.البته با آپدیت کردن درایورها هم نه تنها چیزی از دست نمیدهید بلکه برای هر سیستمی الزامی است که درایورها آپدیت شود.

بهرحال از این واضحتر نمیشه که خود پیغام داره به شما میگه مشکل از کجاست.حالا خودتان میدانید که درایور را آپدیت کنید یا نه.
    چشم من اپدیت میکنم
    شما فقط یه لینک بدین ک من اپدیتش رو دانلود کنم عزیز
    مدل مادربورد: gigabyte g41mt-s2
    ممنون و ببخشید ک خیلی اذیت کردم
    از لحن پیام دادن معلوم بود عصبانی هستین
    زیستن سخت، ساده است
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4396
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

چشم من اپدیت میکنم
    شما فقط یه لینک بدین ک من اپدیتش رو دانلود کنم عزیز
    مدل مادربورد: gigabyte g41mt-s2
    ممنون و ببخشید ک خیلی اذیت کردم.از لحن پیام دادن معلوم بود عصبانی هستین
    سلام,برای چی عصبانی باشم؟ دلیلی نداره که عصبانی بشم.من و کاربران دیگه راهنمایی خودمان را بر طبق اطلاعات و دانش و تجربه خودمان را به کسی که مشکلش را مطرح کرده ,ارائه میدهیم.حالا خود اون شخص اختیار دارد که کدام راه حل را انجام دهد و یا ندهد.اما برایم جالب است که چرا بعضی کاربران از یک آپدیت کردن درایور چشم پوشی میکنند.در صورتیکه حتی اگر مشکلی هم برای سیستم بوجود نیاید درایورها همیشه باید آخرین ورژنش نصب بشوند.به همین دلیل است که سازنده قطعات سخت افزاری هر سه ماه یکبار نسخه جدید درایور را به بازار میدهند.
    در مورد آپدیت کارت گرافیکتان هم میتوانید به سایت شرکت سازنده بروید و با دادن مشخصات و شماره سریال مادربورد ( یا هر چیزی که میخواهد) آخرین ورژن را دریافت کنید.کارت گرافیک من آنبورد نیست و در ضمن NVIDIA است.حتی میتوانید به دفترچه راهنمای مادربورد خودتان رجوع کنید و در اونجا نوشته که از چه طریق میشه اینکار را انجام داد.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)