تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: نحوه پاک کردن ویروس با نود32

پست‌ها
    96
    Samsung-Galaxy-Y-Duos-S6102
    NOD32 Internet-Explorer Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: GPRS
    سپاس (اهدایی)
    29
    سپاس (دریافتی)
    92

پیش فرض نحوه پاک کردن ویروس با نود32

سلام وقتی که با نود32 کامپیوترو اسکن میکنم ویروس هایی که پیدا میکنه چطوری حذف کنم؟ همون موقع که پیداشون میکنه ینی حذفشون هم میکنه؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چون زیاد باکامپوتر وارد اینترنت میشم سیستمم ویروسی شده اگه بخوام یه محافظ قدرتمند داشته باشم رو کامپیوتر که از ورود ویروس ها جلوگیری بشه باید چیکار کنم؟
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4811

نقل قول نوشته اصلی توسط M.gh.2013 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام وقتی که با نود32 کامپیوترو اسکن میکنم ویروس هایی که پیدا میکنه چطوری حذف کنم؟ همون موقع که پیداشون میکنه ینی حذفشون هم میکنه؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چون زیاد باکامپوتر وارد اینترنت میشم سیستمم ویروسی شده اگه بخوام یه محافظ قدرتمند داشته باشم رو کامپیوتر که از ورود ویروس ها جلوگیری بشه باید چیکار کنم؟
    سلام.
    دوست عزیز برای ویروس کشی و حذف ویروس ها در نود32 :
    آنتی ویروس را باز کنید و از سربرگ Computer Scan گزینه ی Custom Scan را بزنید و مسیر پوشه یا فایل و یا درایوی که میخواهید اسکن کنید را انتخاب کنید. و از همان صفحه در پایین تیک گزینه ی Scan without cleaning را بردارید و گزینه ی Scan را بزنید تا انتی ویروس اسکن را شروع کند.

بعد از اینکه اسکن تمام شد اگر ویروسی یافت شده باشد پنجره ای مطابق پنجره ی زیر باز میشه:

که شما باید در مقابل هر ویروس گزینه ی Delete را بزنید و از پایین دکمه ی Finish را بزنید تا ویروس ها پاک شوند و به قسمت Quarantine منتقل شوند.شما میتوانید این ویروس هارا از آن قسمت نیز حذف کنید.
    تموم شد.

حالا جواب سوال دوم :
    دوست عزیز من هم مث شما روزانه بیش از 7 ساعت در اینترنت هستم و از انتی ویروس ESET Smart Security استفاده میکنم و در این دوسال مشکلی برام ایجاد نکرده است.
    این آنتی ویروس در حین سبکی و کم حجمی ، اگه آپدیت بمونه قدرتمنده یعنی اگر هرروز به نت وصل میشید این آنتی ویروس را آپدیت کنید فکر نکنم مشکلی برای سیستم پیش بیاد.همانطور که گفتم من دوساله که از این آنتی ویروس استفاده میکنم و هرروز آنلاین آپدیت میکنم و تاحالا هیچ مشکلی پیش نیومده.
    ولی آنتی ویروس های دیگری هم وجود دارند که قدرتمند هستند ولی حجم خودشون و حجم آپدیت هاشون بیشترند و سنگین ترند و در هر سیستمی بخوبی کار نمیکنند (یعنی در سیستم های ضعیف سرعت را خیلی کم میکنند).
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1-png   2013-08-02-12-56-04-pm-png  
    پست‌ها
    96
    سپاس (اهدایی)
    29
    سپاس (دریافتی)
    92

میشه بگید باید چطوری هرروز اپدیتش کنم؟ سایتی واسه اینکار وجود داره؟
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4811

نقل قول نوشته اصلی توسط M.gh.2013 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    میشه بگید باید چطوری هرروز اپدیتش کنم؟ سایتی واسه اینکار وجود داره؟
    دوست عزیز ابتدا باید به اینترنت وصل باشید و سپس یوزرنیم و پسورد جدید این آنتی رو تهیه کنید و سپس بعد از اینکه اکتیو کردید(نسخه ی 5 به بعد) آنتی ویروس را باز کنید و از تب Update گزینه ی Update now را بزنید تا آنتی ویروس فایل های آپدیت را خودش دریافت کند.
    نکته:برای اولین بار که دارید آپدیت میکنی حجم آپدیت ها حدودا 40 مگابایت هست ولی در آپدیت های آنلاین بعدی (تازمانی که انتی ویروس کلا از سیستم حذف نشود) حجم آپدیت ها در حد کیلوبایت میباشد.
    حالا اگر یوزرنیم و پسورد میخواهید تا اکتیو کنید این یوزر و پسورد را بزنید و اگر هم آنتی ویروس تان اکتیو هست لازم نیست دوباره اکتیو کنید تا زمانیکه تاریخ یوزرنیم و پسورد تمام شده باشد.
    Username: EAV-80433739
    Password : vtdchj7v57
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2013-08-02-4-26-24-pm-png  
    پست‌ها
    96
    سپاس (اهدایی)
    29
    سپاس (دریافتی)
    92

الان نسخه انتی ویروس من 4 هستش مشکلی نداره؟ خودتون گفتین ورزن5 به بعد. و از کجا بدونم تاریخ یوزر نیم و پسوردش هنوز تموم نشده؟ وقتی تموم بشه خودش اعلام میکنه؟
    در ضمن در مورد پست قبلیتون بگم که من همه کارایی که گفتین رو انجام دادم و تیک scan with cleaning رو برداشتم اما بعد از پیداکردن ویروس ها جلوشون گزینه ی delete نیست
    پایینشم دو گزینه وجود داره یکی گزینه copy اونیکی filter . حالا چیکار کنم؟
    ویرایش توسط M.gh.2013 : August 2nd, 2013 در ساعت 17:27
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4811

الان نسخه انتی ویروس من 4 هستش مشکلی نداره؟ خودتون گفتین ورزن5 به بعد. و از کجا بدونم تاریخ یوزر نیم و پسوردش هنوز تموم نشده؟ وقتی تموم بشه خودش اعلام میکنه؟
    من این کار رو در نسخه ی 6 میگم و ممکنه با نسخه ی 4 فرقی نداشته باشه:
    شما انتی ویروس را باز کنید و به سربرگ Help and Support مراجعه کنید.
    در این پنجره نوشته است که تا پایان تاریخ لایسنس (یوزر) چقدر مانده است.(تاریخ سیستمتون درست باشه)
    همچنین اگر مدت لایسنس فعلی تمام شده باشد رنگ وضعیت انتی ویروس شما از رنگ سبز به رنگ زرد تغییر میکند و پیغامی هم میدهد که به راحتی میتوان متوجه شد که مدت لایسنس تمام شده است.

در ضمن در مورد پست قبلیتون بگم که من همه کارایی که گفتین رو انجام دادم و تیک scan with cleaning رو برداشتم اما بعد از پیداکردن ویروس ها جلوشون گزینه ی delete نیست
    پایینشم دو گزینه وجود داره یکی گزینه copy اونیکی filter . حالا چیکار کنم؟
    میشه عکسی از اون صحنه را اینجا بذارید؟
    چون غیرممکنه گزینه Delete وجود نداشته باشد و اگر هم Delete نباشه حتما Clean هست.شاید هم در نسخه ی 4 فرق میکنه چون من با نسخه ی 4 کار نکرده ام و این کاررو در ورژن 6 اموزش دادم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2013-08-02-7-45-14-pm-png  
    ویرایش توسط keivan98 : August 2nd, 2013 در ساعت 19:02
    پست‌ها
    96
    سپاس (اهدایی)
    29
    سپاس (دریافتی)
    92

دوست عزیز الان یکی از مشکلای بزرگ من نداشتن یوزر و پسورد های نود 32 واسه اپدیت کردنش هست من اینارو از کجا باید به طور دایم گیر بیارم؟ ینی اگه تاریخ یکیشون تموم شد بتونم فورا یکی دیگه گیر بیارم
    پست‌ها
    281
    HTC-Dream
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    64
    سپاس (دریافتی)
    480

iransetup.com
    پست‌ها
    548
    Apple-iPhone-4
    360-Internet-Security Firefox Windows-7
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1285
    سپاس (دریافتی)
    762

دوست من میتونید این تایپیک رو ببینید و با توجه به لینک سایت مورد نظر میتونید آپدیت روزانه این آنتی ویروس رو بدست آورید

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

پست‌ها
    96
    سپاس (اهدایی)
    29
    سپاس (دریافتی)
    92

دوست عزیز من نسخه 4 انتی ویروس نود32 رو حذف کردم ولی وقتی میخوام نسخه 6 رو نصب کنم نصبش تا یه جایی جلو میره بعد دوباره برمیگرده و نصب نمیشه به نظر شما مشکلش کجاست؟
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)