تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 85

موضوع: اپلیکیشن اندروید ترفندستان منتشر شد!

پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

پیش فرض اپلیکیشن اندروید ترفندستان منتشر شد!

با سلام خدمت کلیه دوستان و کاربران گرامی.

با خوشحالی اعلام می‌کنیم که پس از مدت‌ها انتظار، نرم‌افزار وب‌سایت ترفندستان مخصوص سیستم عامل پرطرفدار اندروید منتشر شد!

اپلیکیشن رسمی وب‌سایت ترفندستان (100% رایگان)

کامل‌ترین مجموعه از ترفندهای تخصصی فناوری

دریافت آخرین ترفندهای منتشر شده بر روی وب‌سایت ترفندستان هم‌اکنون با استفاده از این اپلیکیشن به طور 100% رایگان ممکن شده است

همراه با دسته‌بندی موضوعی و زمانی کلیه ترفندها

بیش از 1200 ترفند در زیرشاخه‌های ترفند موبایل، ترفند ویندوز XP، ترفند ویندوز Vista، ترفند ویندوز 7، ترفند ویندوز 8، ترفند سایر ویندوزها، ترفند دسکتاپ، ترفند رجیستری، ترفند مرورگر، ترفند CMD، ترفند شبکه، ترفند یاهو، ترفند گوگل، ترفند بازی، ترفند آفیس، ترفند امنیت، ترفند کیبورد، ترفند لینوکس، ترفند نرم‌افزار، ترفند سخت‌افزار و...

دیگر به آسانی می‌توانید در هر کجا و هر زمان به آرشیو عظیم ترفندهای وب‌سایت ترفندستان دسترسی داشته باشید و ترفندهای جدید منتشر شده را نیز دریافت کنید

لازم به ذکر است برای دریافت این اپلیکیشن، هم می‌توانید فایل پیوست شده را دریافت کرده و بر روی دستگاه خود نصب کنید و یا به آسانی آن را از طریق مارکت بازار نصب کنید:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ][تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما در خصوص این اپلیکیشن هستیم؛

واسه منم نصب شد
    ولی مثله ابوالفضله همون ارورم میده !
    پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl.E [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

الان نصب شد، وارد نرم افزار هم میشه شد و منوش میاد. ولی غیر از گزینه «ورود به سایت» و «درباره» رو هر کدوم دیگه کلیک می کنم از نرم افزار می پره بیرون و ارور میده:
    کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط N sadra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    واسه منم نصب شد ولی مثله ابوالفضله همون ارورم میده !

حقیقتش ما تا جایی که می‌شد سطح سازگاری نرم‌افزار رو پایین آوردیم، به خصوص در ویرایش جدید. اما اینکه همچنان با گوشی شما سازگار نیست، دیگه به قدیمی بودن گوشی و سیستم عامل شما برمیگرده.
    پست‌ها
    2,178
    LG-G2
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7671
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    حقیقتش ما تا جایی که می‌شد سطح سازگاری نرم‌افزار رو پایین آوردیم، به خصوص در ویرایش جدید. اما اینکه همچنان با گوشی شما سازگار نیست، دیگه به قدیمی بودن گوشی و سیستم عامل شما برمیگرده.
    حاجی قدیمی کجا بود خود دستگاه یا همون گوشی که چندان مهم نیس. دو تا عامل می تونه دخیل باشه که یکی رام گوشی هست یکی هم سیستم عامل. اندروید بعد از ورژن 2.3 مستقیم رفت ورژن 4 . (ورژن 3 برای تبلت ارائه شد) .
    2.3 و 4 هم چون تفاوت چشمگیری داشتن کلا دو تا نسل مختلف به حساب میان و و همچنان تمامی نرم افزارها رو اول سازگار با 2.3 میسازن. یعنی عملا ورژن 2.3 قدیمی محسوب نمیشه. گوشی هایی با سی پی یو 1 هم با اندروید 4 لگ دارن برا همین بخش اعظمی از گوشی های اندرویدی بازار، روشون اندروید 2.3 نصبه.
    رام گوشی من هم رام استاندارد هست و custom rom نیس. ضمن اینکه روت هم شده که دیگه اکثر نرم افزارها راحت نصب میشن. سایر دوستان هم فک کنم رام روت نشده هم بوده بینشون و تست کردن.
    ضمن اینکه تقریبا 99 درصد نرم افزارهایی که تا حالا نصب کردم با موفقیت نصب شده و مشکلی نداشتم.
    کسری جان شما خودت اپلیکیشن رو نوشتی یا تماما کار این شرکت ارستو بوده؟ اعتباری به اینا هس؟ راستش جسارت نباشه ولی فک نکنم چیز استانداردی تحویل داده باشن.
    ولی خود این حرکت ارائه اپلیکیشن کاملا زحمت و به فکر بودنت رو میرسونه و مطمئنا به زودی نواقص رفع میشه بازم ممنون.
    ویرایش توسط Abolfazl.E : September 11th, 2013 در ساعت 00:37
    "لااقل منو یادشه خدا، پس یه لیوان فراموشی سلامتی شما ...

Freelancer, Web Developer
    abolfazl.esm [at] gmail [dot] com

پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl.E [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    حاجی قدیمی کجا بود خود دستگاه یا همون گوشی که چندان مهم نیس. دو تا عامل می تونه دخیل باشه که یکی رام گوشی هست یکی هم سیستم عامل. اندروید بعد از ورژن 2.3 مستقیم رفت ورژن 4 . (ورژن 3 برای تبلت ارائه شد) .
    2.3 و 4 هم چون تفاوت چشمگیری داشتن کلا دو تا نسل مختلف به حساب میان و و همچنان تمامی نرم افزارها رو اول سازگار با 2.3 میسازن. یعنی عملا ورژن 2.3 قدیمی محسوب نمیشه. گوشی هایی با سی پی یو 1 هم با اندروید 4 لگ دارن برا همین بخش اعظمی از گوشی های اندرویدی بازار، روشون اندروید 2.3 نصبه.
    رام گوشی من هم رام استاندارد هست و custom rom نیس. ضمن اینکه روت هم شده که دیگه اکثر نرم افزارها راحت نصب میشن. سایر دوستان هم فک کنم رام روت نشده هم بوده بینشون و تست کردن.
    ضمن اینکه تقریبا 99 درصد نرم افزارهایی که تا حالا نصب کردم با موفقیت نصب نشده و مشکلی نداشتم.
    کسری جان شما خودت اپلیکیشن رو نوشتی یا تماما کار این شرکت ارستو بوده؟ اعتباری به اینا هس؟ راستش جسارت نباشه ولی فک نکنم چیز استانداردی تحویل داده باشن.
    ولی خود این حرکت ارائه اپلیکیشن کاملا زحمت و به فکر بودنت رو میرسونه و مطمئنا به زودی نواقص رفع میشه بازم ممنون.
    موضوع اینه که در بازار که بیشتر از 5000 نصب در روز اول داشتیم، گزارشی مبنی بر خرابی نداشتیم. به همین علت برام عجیبه که اینجا دو مورد گزارش مشکل داشتیم. چرا که با 2.3 هم سازگاری داره این نرم‌افزار و به خاطر این موضوع نیست.
    به هر شکل من این موضوع رو پیگیر هستم و به زودی مشخص میشه مشکل از کجاست.
    پست‌ها
    2,178
    LG-G2
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7671
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    موضوع اینه که در بازار که بیشتر از 5000 نصب در روز اول داشتیم، گزارشی مبنی بر خرابی نداشتیم. به همین علت برام عجیبه که اینجا دو مورد گزارش مشکل داشتیم. چرا که با 2.3 هم سازگاری داره این نرم‌افزار و به خاطر این موضوع نیست.
    به هر شکل من این موضوع رو پیگیر هستم و به زودی مشخص میشه مشکل از کجاست.
    اینم حرفیه. کاش اون دوستانی که قبل از این نسخه 1.0 نصب کرده بودن و گفته بودن مشکل داشت این نسخه جدید رو تست کنن و بگن که درست شده یا نه. چیزی نگفتن ما هم موندیم براشون کار کرده یا نه.
    من بحث استاندارد بودن رو از این جهت گفتم که بحث سازگاری به نظرم نبود. من تخصص خاصی تو این زمینه ندارم ولی اصولا اپلیکیشن هایی که سازگار نیستن اصلا قابل اجرا نیستن و پس از ورود فورا بیرون می پره. مثلا گوگل کروم فقط برای اندروید 4 هست و رو 2.3 این قضیه براش پیش میاد. ولی این اپلیکیشن وارد میشه ولی وقتی رو یه گزینه اصلی مثلا اخرین ترفندها انتخاب می کنیم میاد بیرون. برا همین گفتم شاید از نظر کدنویسی مشکل داشته باشه.
    در هر صورت ممنون بابت پیگیری.

پیش فرض API

ضمن اینکه تقریبا 99 درصد نرم افزارهایی که تا حالا نصب کردم با موفقیت نصب نشده و مشکلی نداشتم.

سلام

من در ابتدا تاریخچه ای از سیستم عامل اندروید رو به صورت جدول براتون میذارم که در خصوص ورژنها اطلاعاتتون تکمیل بشه

خب حالا اینکه یکباره از ورژن 2 به چهار پرش داشته یا اینکه بیشتر گوشی ها ورژن 2.3 هستن و از اینجور موارد کاملا اشتباهه!
    با توجه به جدول بالا نرم افزار بر اساس نسخه ی 7 API گوگل یعنی بر اساس استاندارد اصلی این سیستم عامل نوشته شده حالا اگر نرم افزار روی گوشی نصب نشده یا اجرا نمیشه برمیگرده به شرکت سازنده ی گوشی شما چون تمام شرکت ها اندروید سفارشی خودشون رو دارن مثلا HTC برای خود اندروید رو سفارشی کرده ، SONY به همین ترتیب و باقی شرکت ها ، بنابراین وقتی یکسری از گوشی ها پا رو فراتر از استاندارد google بگذارن این مشکلات پیش میاد.
    موفق باشید.
    پست‌ها
    2,178
    LG-G2
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7671
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_azd [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام

من در ابتدا تاریخچه ای از سیستم عامل اندروید رو به صورت جدول براتون میذارم که در خصوص ورژنها اطلاعاتتون تکمیل بشه

خب حالا اینکه یکباره از ورژن 2 به چهار پرش داشته یا اینکه بیشتر گوشی ها ورژن 2.3 هستن و از اینجور موارد کاملا اشتباهه!
    با توجه به جدول بالا نرم افزار بر اساس نسخه ی 7 API گوگل یعنی بر اساس استاندارد اصلی این سیستم عامل نوشته شده حالا اگر نرم افزار روی گوشی نصب نشده یا اجرا نمیشه برمیگرده به شرکت سازنده ی گوشی شما چون تمام شرکت ها اندروید سفارشی خودشون رو دارن مثلا HTC برای خود اندروید رو سفارشی کرده ، SONY به همین ترتیب و باقی شرکت ها ، بنابراین وقتی یکسری از گوشی ها پا رو فراتر از استاندارد google بگذارن این مشکلات پیش میاد.
    موفق باشید.
    دوست عزیز این پست شما کدوم حرف منو نقض کرد؟ همونطور که می بینید بعد از اندروید 2.3.4 ورژن 3 شروع شد و بعد 4. ورژن 3 هم برای تبلت ارائه شده. پس برای گوشی ها از 2.3 مستقیم به ورژن 4 رفتیم.
    در مورد حرف بعدیتون که هر گوشی به یک صورتی سفارشی شده هم در مورد حرف دوم بنده یعنی رام گوشی هست. طبق حرف خودتون مثلا اندروید htc سفارشی شده با رابط کاربری HTC Sence هست.
    ضمن اینکه این حرف شما یعنی "
    بنابراین وقتی یکسری از گوشی ها پا رو فراتر از استاندارد google بگذارن این مشکلات پیش میاد." هم منطق درستی نداره. چون این شرکت ها هم طبق استاندارد چنین کاری می کنن و تو رابط کاربری دست می برند. گوشی های خیلی کمی هستن که از اندروید خام استفاده کنن. تمامی گوشی ها باکیفیت بازار چه از سامسونگ چه از htc و چه سونی رابط کاربری سفارشی خودشون رو دارن پس یعنی عملا دارین میگین کار این شرکت ها استاندارد نیس؟
    و بازم این نکته رو باید بگم که 99 درصد نرم افزارهای موجود نصب شدن و مشکلی نداشتن.
    ویرایش توسط Abolfazl.E : September 11th, 2013 در ساعت 01:03

دوست عزیز این پست شما کدوم حرف منو نقض کرد؟ همونطور که می بینید بعد از اندروید 2.3.4 ورژن 3 شروع شد و بعد 4. ورژن 3 هم برای تبلت ارائه شده. پس برای گوشی ها از 2.3 مستقیم به ورژن 4 رفتیم.
    در مورد حرف بعدیتون که هر گوشی به یک صورتی سفارشی شده هم در مورد حرف دوم بنده یعنی رام گوشی هست. طبق حرف خودتون مثلا اندروید htc سفارشی شده با رابط کاربری HTC Sence هست.
    ضمن اینکه این حرف شما یعنی "
    بنابراین وقتی یکسری از گوشی ها پا رو فراتر از استاندارد google بگذارن این مشکلات پیش میاد." هم منطق درستی نداره. چون این شرکت ها هم طبق استاندارد چنین کاری می کنن و تو رابط کاربری دست می برند. گوشی های خیلی کمی هستن که از اندروید خام استفاده کنن. تمامی گوشی ها باکیفیت بازار چه از سامسونگ چه از htc و چه سونی رابط کاربری سفارشی خودشون رو دارن پس یعنی عملا دارین میگین کار این شرکت ها استاندارد نیس؟
    و بازم این نکته رو باید بگم که 99 درصد نرم افزارهای موجود نصب شدن و مشکلی نداشتن.
    این برنامه از کنترلهایی استفاده میکنه که احتمالا رام گوشی شما اون رو ساپورت نمیکنه و ارتباطی به نسخه اندروید یا برنامه نویسی نداره
    برنامه بعد از نصب روی چندین گوشی با ورژنهای مختلف و شبیه سازهای مختلف و چندین آزمون به لحاظ صحت کارکرد ارائه می شود
    کنترلی به اسم ActionBar در این نرم افزار استفاده شده ، احتمالا شما در اجرای تمامی برنامه هایی که با این کنترل کار میکنن با مشکل مواجه خواهید شد.
    پست‌ها
    328
    Samsung-Galaxy-Ace-S5830
    Norton Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1845
    سپاس (دریافتی)
    663
    نوشته ‌های وبلاگ
    111

دوستانی که با مشکل نصب فایل apk روبرو بودند، لطفاً فایل کنونی پیوست شده را دریافت کرده و نصب کنند. نتیجه رو هم لطفاً اعلام کنید.
    نصب شد اما فقط قسمت "ورود به سایت" و "درباره" کار میده !
    جسارتاً تو قسمت "درباره" اون متن نوشته شده یه RTL کم داره
    گزینه هایی که با زدن منو گوشی میاد هم همش کار میده
    جا آیکنش رو گوشیمون خالی بود
    ویرایش توسط badrang : September 11th, 2013 در ساعت 03:18
    اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آسمون
    به شرط خورشید،زندگی به شرط خنده

پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقد و بررسی اپلیکیشن در سایت AppReview:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)