تبلیغات در ترفندستان

نمایش نتیجه ‌های نظرسنجی ها: نظرتون در باره اين تاپيك چيه ؟؟

رأی دهندگان
365. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالي

302 82.74%
  • خوب نيست

9 2.47%
  • KING تورو خدا تاپيك نزن

54 14.79%
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 359

موضوع: معرفي و آشنايي اعضا با يكديگر (شما هم خودتان را معرفی کنید!)

پست‌ها
    3,302
    Nokia-N97
    Lenovo-Tab-S8
    NOD32 Firefox Linux IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1839
    سپاس (دریافتی)
    2291

پیش فرض معرفي و آشنايي اعضا با يكديگر (شما هم خودتان را معرفی کنید!)

با سلام
    جهت ایجاد یک تاپیک جامع پیرامون شناخت کلیه اعضای فعال ترفندستان این تاپیک رو ایجاد کردیم.
    تاپیکی که هر عضو ترفندستان میتونه خودش رو معرفی کنه.
    توی این تاپیک قصد داریم با قانون مندی جلو بریم.
    به طوریکه نظم تاپیک بهم نخوره و از اول تا انتهای کار این طور پیش بریم.

قوانین تاپیک:
    هر عضو ترفندستان در صورت تمایل یک بیوگرافی کامل و جامع و در عین حال موجز و کوتاه از خودش مطرح میکنه.
    به طوریکه هر کس با خوندن این بیوگرافی با شرح حال کاربر پی ببره. از نام و سن و تحصیلات و مشخصات شخصی گرفته تا آشنایی با ترفندستان و شرح حال کاری در این بیوگرفی مطرح میشه.
    نکته دیگر این که در این تاپیک کلیه پست هایی که زده میشه فقط مربوط به معرفی هر کاربر هست. طبعأ هر عضو یک پست در این تاپیک خواهد داشت.
    جهت حمایت از کاربر هم تنها از دکمه "سپاس" استفاده کنید.
    اگر نظری یا سوالی پیرامون هر فرد داشتید میتونید از پیام خصوصی برای اون شخص مطرح کنید.
    در نتیجه از ارسال اسپم یا پست اضافی در این تاپیک خودداری کنید.

هدف از ایجاد این تاپیک هم ایجاد یک آرشیو غنی از کاربران عضو ترفندستان و آشنایی با کاربران است.
  2. سپاس mrgladiyator, Hamzeh_rfj, mjdousti, حسام, newgoldenman, Kasra , Nuruzzaad, milad fire, alirezazx, ayland, arsenal-champion, ghanari, MRTZ HSV, shasullah, dany_3p4u, rashgroup, NAJI, love_75, Milad, dragon_goldamir, alirezatnt, milad_cannavaro, ستار, esi200535, ebi ker, majid_iran, hardihood, ZINC, Mojtaba118, Hamzeh.E, .:Assibi:., yonas, black-fish , * DeMoN *, 051, Saheb, sasan_free2000, cpt.ermia, Samet K2, ahmadghazi, Moslem, مهندس بهزاد انصاری, yek_mosafer, tarfand128, Total, khorzoukhan, flyman, marmooz.exe, miladman88, jeminiv, Afsaneh, mohi, troyxxx, mohammad2o0, nextslit, hamidart, mc_laren3c, hoaliba128110, Arm1n, ehadaf, hiro, Guberawo, ***USA***, عبدالله ابراهیمی, رضا, miss marg, save2000, آرش, Milad.ch, lord mysterious, hamid21367, purya rj, Arian.N, h.smovie, shayankhaz, tipmip, sagez, black.shadow, Witch King, goblet of fire, zanlog, rasaam, 208005, mooooooohammad, X-ZEBIT, P & R, mohsen-af, The Wolfman, sajad.CPU, HABIBONLINE, یاری, NASERGRAPHIC, majidak, Akam Zandi, Mohsen.12, akbari693, M.MEISAM, mab, Niosha.75, m2m3, salarkhiabani, intel 1, NECROVISION, hossein pc, padeshah_2009, برومندنژاد, player13, dinosaur, just4u, ne555, shahinjan88, silass, gigilly2003, Dict@toR, Erfan 2010, hezarae_3, *kiarash*, f_star, afshin we, masoud 20, am7777, *leily*, Cyber7, gard, Arman, maziarfalahat, .:Lithium:., blackrose22, Armin-Barfak, sun shine, ramona97, vahid.pc, ghablame, emsaki, jvdbani, rigii, Mehdi_Fx, Shamot PC, smart1, yasmin007, viero, Nesho, badrang, *ayla*, SARA 61, K1_PC, mr AHR, sasan-rko, behzadsohrabpour, Arian Ar, rockbodem, dispostable, reza_crazy, N_-_A_-_S_-_R_-_I, rasul76, m.k.a, Arvin-Senator, rgzizo, John.Cena, omidhajjaar, Hex_Master, shirsavar, mahdi_73, AL1R3Z4, aa_2647, shipar, delshekaste139, alimp_danger, Modernwarfare, sonyvaio, kayba, MHMMDR, syron, Shayangh, hamdastan, Nistama, mercenary, DR.Woo, alireza378, reza_riza61, xcal, ترفندخانه, fc-messi, mariner, m713405, sparta007, your-roz, Vahid sharifi, maskas, ╣╬╬╬╬╬╬╠, M.amin50, hadiata, ساسان محمدی, poroson, MM888, ali abiii, Devboy, كبود, J-Star, mihaneman13, majidhmt, Xaniar 7, IMAN.M2, مریم1363, bi3t, keivan98, Behnam_rs232, intrepid, pishtaz 5, mohamad97, hamid3369, srashk, ali hosein., mohammadgavadtahere, reza8799, m2_m2_m2

دوستان عزیز سلام
    منم مهرداد هستم متولد 66 ساکن اصفهان که چند وقته پیش در ترفندستان ثبت نام کردم ولی داخل انجمن ها نمی شدم و الان تقریبا یکی دو ماه هستش که هر روز به ترفندستان سر می زنم.
    راستی دانشجوی ترم 3 حسابداری هم هستم.
    پست‌ها
    368
    Nokia-6303-Classic
    Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Dial-up
    سپاس (اهدایی)
    2298
    سپاس (دریافتی)
    900
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

سلام به همگی
    بنده س ا هستم
    از اصفهان
    من متولد .../.../1366 هستم

با درس رابطه خوبی ندارم
    هنوز دیپلم نگرفتم
    بیوگرافی درسی : اول ابتدایی تا پنجم عالی____ اول راهنمایی 4 تا تجدیدی ناقابل_______دوم راهنمایی{سال اول} 12 تجدیدی______دوم راهنمایی{ سال دوم} 6 تجدیدی_______دوم راهنمایی {سال ودا } با معدل 10 یا 11 پله های موفقیت را طی کردم_________ سوم راهنمایی والا یادم نیست تجدیدی اوردم یا نه اما هرچی بود دیگه مدیر, ناظم و همه معلما دست در دست هم دادن و قبولم کردن______اول دبیرستان{ سال اول } 6تجدیدی______اول دبیرستان{سال دوم} 4 تجدیدی______ از اینجا به بعد را هنوز دارم ادامه میدم (البته توی شبانه)
    از درس زبان فارسی وادبیات متنفرم مخصوصا از شعر های فردوسی (... شعر سرای ایران)

قد 185 وزن 70 همه ی غذا ها را دوست دارم غیر از پیتزا و هرچی که سوسیس وکالباس داره
    نمیدونم به چه رنگی علاقه دارم راستش من صلیقه ندارم ( نه خوبه نه بد اصلا نمیدونم چی قشنگه چی زشت)
    فکر کنم قشنگ باشم
    توی پرنده ها به طوطی و چوری(جوجه) علاقه دارم توی حیوونا هم به بزغاله
    شغل ندارم از صبح توی خونه میشینم تا شب بعد از ظهرا هم اگه عشقم بکشه میرم مدرسه(واسه خنده)
    از زیاد حرف زدن متنفرم موبایل ندارم چون کسی با من کاری نداره من هم با کسی کار ندارم از چت کردن هم خوشم نمیاد
    کامپیوتر هم خیلی بلد نیستم به بازی های استراتژی علاقه زیادی دارم
    سربازی نمیرم چون معاف شدم
    ورزش مورد علاقه:::: دیدن برنامه های ورزشی تلوزیون (غیر از فوتبال) از کوهنوردی هم متنفرم (( اخه باید بری بالا بعد بیای پایین ))

با ترفندستان نمیدونم چه جوری اشنا شدم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم (البته الان هیچ کدومشو بلد نیستم ) فروم ترفندستان را دوست دارم چون همه با هم مهربونن و تو این وضع گرونی گوشت دلو قلوه های زیادی رد وبدل میشه و کاربرای با حالی داره مخصوصا اون اقا مدیره با اون عکس قشنگش
    راستی ببخشید اینقدر زود خدمونی شدم
    پست‌ها
    54

Norton Google-Chrome Windows-Vista IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    9
    سپاس (دریافتی)
    79

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
    ویرایش توسط hot : August 22nd, 2009 در ساعت 14:23
    پست‌ها
    468

NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    215
    سپاس (دریافتی)
    406
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

سلام
    من سپهر هستم !
    17 سالمه !
    متولد 1370
    ساکن شهسوار
    دوم دبیرستان رشته ریاضی
    وضعیت تحصیلی متوسط
    تفریحات : گیم نت و معذوریم <اگه بگم از سایت منو پرت میکنن بیرون>
    شهسواری هستم
    همین !
    پست‌ها
    2,726
    Motorola-V635
    Firefox Gnome IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    548
    سپاس (دریافتی)
    1755

راستش من قصد نداشتم اينجا چيزي بنويسم؛ ولي الان تصميمم عوض شد! البته دليل خاصي براي ننوشتن هم نداشتم...

اسمم نيكو هست و متولد 1 مهر 65 هستم. ترفندستان هم تنها جاييه كه IDم توش bee هست. هم سن و ساليا حتماً كارتون "نيك و نيكو" رو يادشون مياد؛ اسم زبان اصليش بود "Maya the Bee" (زنبور عسل، مايا)؛ موقع عضو شدن به اينجا همين bee به ذهنم رسيد كه بشه نام كاربريم؛ 23 دي 84 بود و وسط امتحانات پايان ترم كه آدم دلش لك مي زنه براي وقت تلف كني و تفريح! يه بلايي سر سيستمم اومده بود و دنبال راه حل مي گشتم كه ترفندستان رو پيدا كردم و اوائل اكثراً موقع امتحانات فعاليتم بيشتر مي شد!

الان به شدت خسته ام و سرم به قدري وحشتناك درد مي كنه كه احساس مي كنم همين الان قراره از وسط نصف بشه! سعي مي كنم بعداً تكميلترش كنم اينجا رو...
    پست‌ها
    3,302
    Nokia-N97
    Lenovo-Tab-S8
    NOD32 Firefox Linux IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1839
    سپاس (دریافتی)
    2291

با سلام خدمت همه دوستان

من هم يك بيوگرافي كوتاه و مفيد از خودم ميزارم

مشخصات كلي :

نام : رحمان
    نام خانوادگي : هوشيار
    تاريخ تولد : ????
    ميزان تحصيلات : ميگن دانشجوي رشته مدريت هستيم – البته من كه احساس نمي كنم
    ديپلم كامپيوتر هم دارم (( برنامه نويسي اين را تو دبيرستان گرفتم ))
    محل زندگي : مشهد
    خواننده مورد علاقه : فقط سياوش .ق
    بهتر نرم افزار : VB.NETPaintFirefox
    بهتر دوستان در نت : علي برهاني – علي نوريان – كسري - ميلاد – شمس – m-e – جواد شرفي – آرش – عليرضا و ... (( زياد هستن اگر بخوام بگم – بقيه به بزرگي خودشون منو ببخشن ))
    علاقه : طراحي صفحات وب – رجستري – هك – برنامه نويسي (( اين آخري يك زمان خيلي دوست داشتم ولي الان نه زياد ))

در هر روز حدود 15 ساعت آنلاين هستم
    از سال 1379 به طور جدي اينترنت شروع به فعاليت كردم .
    قبل اون بيشتر به وبگردي مشغول بودم .
    با كامپيوتر زماني آشنا شدم كه بچه بودم و هنوز نمي دونستم چي هست .
    هيچ وقت اطلاعات سخت افزارم خوب نبوده ولي در مورد نرم افزار سعي كردم بهتر باشم .
    قبل ورودم به شبكه بزرگ جهاني (( اينترنت )) اطلاعاتم در مورد كامپيوتر خوب بود كه با ورود به اين دنياي مجازي دارم اطلاعاتم را كاملتر ميكنم .
    هيچ وقت نگفتم كه چيزي ميدونم يا چيزي ياد دارم يا از ديگري بهتر هستم – بلكه دوست داشتم از همه حتي اندكي به اطلاعات و علم خودم اضافه كنم .
    هميشه به كوچيكتر و بزرگتر از خودم احترام گذشته و سعي ميكنم بزارم و دوست داشتم ديگران هم اينطوري باشن .

================

فعاليت :

بعد از چندين سال وب گردي و فعاليت در انجمنهايي همچون – ترفندستان – مجيد آنلاين – پي سي ورد – آشيانه - سي سنت و ده ها انجمن ديگه با نام هاي كاربري متفاوت 2 سايت درست كردم .
    شهر آموزش :
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    وارز هاست :
    بيشتر فعاليتم در حال حاضر در سايتهاي ترفندستان- شهر آموزش – آجانيوك هست .
    مثل خيلي ها به هك علاقه دارم ولي اصلاً هك كردن را دوست ندارم .
    عاشق رجستري ويندوز هستم و هميشه در حال تغيير و دستكاري فايلها ويندوز هستم .

ريسك تو زندگي زياد كردم و بيشتر مواقع هم ضرر كردم ولي هميشه يك تجربه تازه بودم برام .

هيچ وقت كار را عار ندونستم و هركاري را انجام دادم – هرچند تاحالا به پولش نياز نداشتم ولي هميشه بيشتر از اين كه به درس علاقه داشته باشم به كار علاقه داشتم .

================

ياهو :

اصلاً خوشم نمياد تو ياهو كسي از من سوالي بپرسه كه مثلاً :
    اره فلان چيز فلانجاش مشكل داره و يا اين قسمت كه نصب كردم اينطوري شده و ....
    چون به نظر من ياهو محل اين كارها نيست و فقط و فقط بايد به چت و گفتگو دوستان پرداخت .

هميشه تا 4 صبح بيدارم و صبح ها ساعت 10 بيدار ميشم .

خداروشكر همه نوع غذا را دوست دارم و خوش اشتها هم هستم .
    در دنياي واقعي از هر مدل انساني كه بگيد دوست دارم – چون واقعاً از اون آدمها رفيق باز هستم .
    عاشق شعرهاي حافظ هستم و هميشه كلاسهاي فلسفه و منطق را دوست داشتم .
    با هركسي سريع صميمي مي شم و با دوستانم زيادي شوخي ميكنم طوري كه اشكشون در مياد .

================

حالا چرا KING :

واقعاً نمي دونم چي شد كه از اين اسم خوشم اومد ولي واقعاً اسم كوتاه و زيبايي هست (( اين نظر خودم بود ))
    سعي كردم در قالب كينگ بتونم به ديگران كمك كنم و هرطور كه بوده مشكلشون را برطرف كنم و با حل شدن مشكلات ديگران خيلي خوشحال ميشم .
    اميدوارم KING تونسته باشه در اين مدت مفيد باشه .

================

اخلاق :

هركس با من خوب باشه باهاش خوبم
    ولي
    خدا نكنه كسي بخواد تو كارم موش بدونه يا اذيت كنه اون وقته كه ديگه خودش ميدونه

زندگي را هميشه ساده گرفتم و اصلاً اهل تيپ و مد نيستم و هميشه سعي كردم اونطور كه خودم دوست دارم زندگي كنم نه اونطور كه جامعه دوست داره يا ديگرام ميخوان .

================

آشنايي با ترفندستان :

دقيقاً 83 روز از تاسيس ترفندستان گذشته بود كه با اين سايت آشنا شدم .
    كم كم با بچه ها آشنا شدم .
    اون زمان كساني همچون – اكبر – امين – سروش و ... بودند كه هميشه اينها را ميديدم كه فعال بودن و جزو كاربران عالي بودن .
    كم كم ديگران اومدم و اين ها رفتن و فكر كنم از اون كاربران قديم من موندم كه من هم كم كم دارم تكراري ميشم و بايد كم كم زحمت را كم كنم و برم تا باز به جاي من تعدادي ديگر بيان

================

خاطره از سايت :

بهترين خاطرم از سايت اين هست كه يك روز در اوج خوشحالي شده بودم كاربر عالي – اون موقع شايد 3 يا 4 تا كاربر عالي داشت سايت
    بعد 24 ساعت نشد كه كسري تعداد پستها را براي رسيدن به كاربر عالي بودن افزايش داد و من دوباره شدم كاربرفعال

البته من هم اوايل مثل همه دوست داشتم كه زياد پست بدم و زودتر كاربر فعال يا عالي بشم
    ولي الان
    دوست دارم كم پست بدم ولي درست و مفيد باشه .

================

آرزو :

آرزو دارم كه همه دوستانم و دشمنانم و همه كساني كه مي شناسمشون هميشه در زندگي مواقعي و مجازي موفق باشن و بتونن به اونجايي كه ميخوان برسن .

من به نظر خودم هرچي تو اين دنياي مجازي دوست داشتم بهش رسيدم و از الان بايد برم تو دنياي واقعي به خواسته هام برسم ولي دوست دارم همگي يادتون نره كه هميشه اول به خانواده و زندگي حقيقيتون برسيد بعد به اين زندگي مجازي .
    چون واقعاً نميشه اين 2 را با هم مقايسه كرد .

همچنين تا زماني كه نفسي مياد و ميره يادم نميره كمك هايي كه هركس به من كرده و من هم اگر بتونم جبران ميكنم .
    و سپاس گذار تمام دوستاني هستم كه تو اين چند سال ازشون چيزي ياد گرفتم .

ديگه واقعاً نميدونم چي بگم كه سوالي در ذهن دوستان مجحول نماند ولي ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه .

شرمنده اگر مشكل تايپ داره

سلام
    من چون هنوز کاربر تازه کارم روم نمیشه تو اینهمه قدیمیا و اساتید و پیش کسوتای ترفندستان از خودم چیزی بگم
    فقط اینو بگم که مشهدی هستم
    اسمم حسین حاتمی
    متولد64/12/16
    دانشجوی تنبل ترم 10 مدیریت
    مخلص همه ی بر و بچ باحال ترفندستان
    ایشالا اگه قسمت شد در اینده بیشتر خودمو معرفی میکنم
    پست‌ها
    266
    Sonyericsson-P1
    NOD32 Internet-Explorer Windows-XP
    سپاس (اهدایی)
    28
    سپاس (دریافتی)
    146

پیش فرض سال نو مبارك

سلام.من سجاد زارع هستم از شيراز.دانشجوي رشته معماري از دانشكده معماري شيراز.اين معرفي اعضا بد نيست ولي اميدوارم ترفندستان به سايتهاي دوست يابي مبدل نشه.سايت خيلي عالي هستش راستش من اگه يه شب ترفندستان رو زيرو رو نكنم شبم نميگذره.بعضي شبها كه سايت به علت ويرايش يا مشكلات باز نميشه نميدونم چكار بايد كنم و به چه سايتي برم.واقعا تشكر .

بر سنگ مزارم بنويسيد كه اشفته دلي بود در اين گنبد دوار
    او زاده غم بود و ز غم هاي جهان گشت گرفتار
    پست‌ها
    197
    Samsung-J700
    Kaspersky Internet-Explorer Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    348
    سپاس (دریافتی)
    154

اول سلام

دوم سال نو بر همگي مبارك

نام :مسلم

نام خوانوادگي:اسدي

متولد:13/11/53 درتهران- وبا اين حساب تا اينجا با 33 سال وچند ماه سن مسن ترين عضو اين گروه با حال هستم واز اين امر بسيار خوشحالم كه با اين سايت و بر وبچ با حالش اشنا شده ام

با اين سايت به صورت كاملا اتفاقي اشنا شدم والبته بايد بگويم كه هر وقت به اينترنت سري بزنم بيشتر وقتم را در اين سايت به دنبال اطلاعات و تر فندهاي جديدي كه توسط (كسري وتمام دوستاني كه زحمتش را به دوش دارند)مي گردم وبايد اعتراف كنم كه خيلي چيزا از شما دوستان ياد گرفتم كه از همين جا از شما تشكر ميكنم

تيم مورد علاقه در ايران استقلال و در اروپا ريال مادريد

خواننده مورد علاقه معين و سياوش قميشي

نرم افزار مورد علاقه فتو شاپ

با ارزوي سال پر بار براي ترفندستانيهاي عزيز
    [
    پست‌ها
    1,839
    Apple-iPhone-4
    Norton Firefox Windows-7 O2
    نوع و سرعت اینترنت: 3G
    سپاس (اهدایی)
    631
    سپاس (دریافتی)
    1889

آرش محبی متولد 16/1/1361
    مامانم قرار بوده 13 به در بره بیرون و گرنه 13 فروردین میخواستم به دنیا بیام ( مستر گرین )
    یادم نیس چه جوری با ترفندستان آشنا شدم چون خیلی وقت پیش بود
    از بس از این رشته به اون رشته رفتم دیگه قاطی کردم اما دیپلم صنایع شیمیایی دارم
    یه مقداری از تحصیلاتم هم تو کراچی بوده در پاکستان و مایکروسافت میخوندم اما از وقتی اومدم مشهد کلاسهای مایکروسافت رو تو بزرگمهر میخوندم و الان منتظر نتایجش هستم فکر نمیکنم قبول شم این ترم رو بعد از این هم فکر نکنم بتونم ادامه بدم به خاطر یه سری مشکلات
    شدیدا به سخت افزار علاقه دارم و ترابل شوتینگ رو تقریبا فوت آبم اما هیچ ادعایی ندارم در مقابل دوستان ترفندستان
    جالب اینجاست که هنوزم نمیدونم اسمایلهای ترفندستان کجاست چون باهاشون ور نرفتم یعنی وقت نکردم وگرنه هیچ کدوم از پستهای قدیمم بدون اسمایل نبود
    شدیدا عشق خارجم نه به خاطر محیطش بلکه به خاطر اینکه میرم پیش خانومم و تا حالا بعضی از مراحلش رو گذروندم اما حالا حالاها کار داره و از طرفی دوست ندارم به این زودیها برم
    تا حالا خیلی جاها کار کردم و تنها جایی که مخم هنگ کرد یعنی سر کار بودم و مخم هنگ کرد شرکت خط طلایی بود که واقعا بخش تعمیراتشون حرفه ای بود و باعث شد شاخم شکسته بشه ( جای اسمایل خالیه )
    با اونایی که توی ترفندستان بودن و قدیمیترن با بیشترشون در ارتباطم چه تلفنی چه چت و چه سایت به غیر از کسری جان که فقط از طریق پیام خصوصی باهاش در ارتباطم و افسانه جان
    به خاطر مشکلات فعالیتم توی سایت کم شده اما امید به برگشت دارم مثل بقیه بچه ها که یکی یک بار از عشقشون یعنی ترفندستان دور شدن و دوباره به آغوشش برگشتن ( قبلنا 8 ساعت در روز اینجا بودم اما الان دو سه ساعت در هفته شده )
    من و مجید ( مستر گلادیاتور ) قبلا اینجا زندگی میکردیم شده بود خونمون
    تازگیها زن ذلیل شدم یعنی اگه بگه پخ سکته میزنم
    بزرگترین آرزوم رو هم قبلا به کسری گفتم و اونم اینه که بچه های ترفندستان یه جا جمع بشن و همدیگرو ببینن
    از عکسی که با وبکم گرفته بشه خوشم نمیاد واسه همین هنوز هیچ عکسی رو توی ترفندستان آواتور نکردم
    به موسیقی سنتی علاقه خاصی دارم و از کارهای افتخاری خیلی خوشم میاد ولی اگه جایی برم و کسی دیگه بخواد چیزی گوش کنه که من دوست نداشته باشم اعتراض نمیکنم و از وقتی که فیلم سنتوری رو کسری گذاشت تو ترفندستان به آهنکهای چاوشی هم علاقه پیدا کردم
    توی خیلی از فرومها عضوم اما فقط بهشون سر میزنم ولی اولین پیجی که باز میکنم ترفندستان هستش
    موتور جستجو فقط گوگل
    آپلود فقط راپید سوسکه
    به برنامه نویسی علاقه دارم خصوصا بیسیک و دات نت اما هیچی ازشون بلد نیستم اما عمو ان جی ام قرار بود بهم یاد بده
    از همه بیشتر توی ترفندستان با این حال میکنم
    از شغلهایی که خیلی خوشم میاد نونوایی و کفاشی هستش

دیگه چیزی یادم نمیاد

در ضمن رحمان جان خدایی خبر نداشتم بدت میاد توی مسنجر ازت سوال بپرسن آخه من کلی سوال موال ازت میپرسیدم
    ویرایش توسط ayland : April 8th, 2008 در ساعت 12:30
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)