تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: [حل شد] فعالسازی ویندوز 8.1 (100 درصد عملی)

New [حل شد] فعالسازی ویندوز 8.1 (100 درصد عملی)

فعال سازی و رفع محدودیت ویندوز 8.1 (100% عملی)

همانطور که می دانید ویندوز 8.1 نیز مانند ویندوز 8 مایکروسافت حدوداً 2ماه قبل از انتشار رسمی توسط این شرکت از طریق کانال های زیرزمینی لو رفت و بر روی سایت های مختلف قرار گرفت
    که با انتشار رسمی مشخص شد که این نسخه لو رفته همان نسخه RTM رسمی مایکروسافت بوده است.با این وجود پس از گذشت 2 ماه هنوز کرک و راه مطمئنی برای فعال سازی و رفع محدودیت این ویندوز ارائه نشده و تمامی روش ها با سختی و گاهاً هزینه همراه بوده و هیچ کدام به طور کامل عملی نیستند.
    اما ما امروز کرکی را به شما معرفی میکنیم که به راحتی و به طور 100% قادر به فعال سازی ویندوز 8.1 است!
    ابتدا نرم افزاری که در آخر پست پیوست شده است را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.
    فایل (Winact 1.4.1) را اجرا کنید و مطابق شکل زیر عمل کنید.فایل را به صورت Administrator اجرا کنید. (راست کلیک روی فایل —> Run as Administrator)

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

با توجه به ویرایش ویندوز یکی از فایل های زیر را اجرا کنید . توجه کنید فایل را به صورت Administrator اجرا کنید. (راست کلیک روی فایل —> Run as Administrator)
    Enterprise 32bit :::::::::::::: فایل A9600E-Enterprise-x86
    Enterprise 64bit :::::::::::::: پوشه A9600E-Professional-x64 فایل A9600E
    Pro 32bit ::::::::::::::::::::::::: فایل A9600E-Professional-x86
    Pro 64bit ::::::::::::::::::::::::: پوشه A9600E-Professional-x64 فایل A9600E
    منتظر باشید تا عملیات انجام شود.
    بعد از آن سیستم را Restart کنید.
    بعد از راه اندازی به قسمت PC Setting —>Active Windows بروید.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

از اتصال به اینترنت اطمینان حاصل کنید و مانند شکل 4 روی Active کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا پیغام موفقیت ظاهر شود.
    سپس می توانید به PC Setting —>PC & devices —>PC info بروید و از اکتیو شدن ویندوز مطمئن شوید.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

حالا برای خذف کردن عبارت watermark روی دسکتاپ (سمت راست پایین صفحه) فایل “My WCP Watermark Editor” را از طریق Administrator اجرا کنید.
    مطابق شکل تیک Remove All Watermark رو بزنید و روی Apply New Setting کلیک کنید.

در صورت مفید بودن پست ، از دکمه ی استفاده کنید.

http://s6.picofile.com/file/8251086400/Windows_8_1_RTM_Activator.zip.html
    ویرایش توسط keivan98 : October 23rd, 2013 در ساعت 09:49
    پست‌ها
    1,707
    Samsung-I9190-Galaxy-S4-mini
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1447
    سپاس (دریافتی)
    2338
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

دو روز دارم 100 تا راه و کرک رو امتحان میکنم هیچ کدوم کار نکردن
    واقعا ممنون و دستت درد نکه مثل آب خوردن ویندوز فعال شده ما رو از پیدا کردن کرک این ویندوز نجات دادی
    اگه اشکالی نداره میخوام این راه رو تو وبلاگم بزارم تا خیلی های دیگه استفاده کنند
    (البته منبع رو مینیویسم)
    درکل ممنون

ممنون بخصوص بابت آموزش تصویری و قراردادن تمامی ابزارهای مورد نیاز کنار هم.

فقط یک نکته اینکه بعد ریستارت کردن سیستم دیگه نیازی به اکتیو کردن آنلاین نداشتم و ویندوز اکتیو شده بود.

دیگه اینکه واتر مارک سمت راست پایین دو خط بود. خط اول رفت ولی خط دوم که عبارت evaluation copy.build 9600 هست باقی مونده.

یک سوال دیگه اینکه دفعه قبل من ویندوز را به روش اسکایپ اکتیو کردم ولی بعد از یک روز غیرفعال شد. (البته اکانت لوکال را به اکانت مایکروسافت سوییچ کرده بودم نمی دونم این میتونه ربطی داشته باشه یا نه)
    سوالم اینه که حالا که از این روش استفاده کردم اتصال به اکانت مایکروسافت مشکلی پیش نمیاره؟
    برای استفاده از اپ های ویندوز لازمه که به اکانت مایکروسافت سوییچ کرد اگر کسی تست کرده و مشکلی پیش نیامده لطفا اطلاع بده.
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4818

اگه اشکالی نداره میخوام این راه رو تو وبلاگم بزارم تا خیلی های دیگه استفاده کنند
    (البته منبع رو مینیویسم)
    دوست عزیز خواشه میکنم.ولی اگه خواستید این مطلب را در جای دیگری بذارید منبع را به عنوان سایت فنجون ذکر کنید.

یک سوال دیگه اینکه دفعه قبل من ویندوز را به روش اسکایپ اکتیو کردم ولی بعد از یک روز غیرفعال شد. (البته اکانت لوکال را به اکانت مایکروسافت سوییچ کرده بودم نمی دونم این میتونه ربطی داشته باشه یا نه)
    نه ربطی نداره دوست من.

سوالم اینه که حالا که از این روش استفاده کردم اتصال به اکانت مایکروسافت مشکلی پیش نمیاره؟
    این روش قانونیه و هیچ مشکلی برای این کار بوجود نمیاره.
    ویرایش توسط keivan98 : October 24th, 2013 در ساعت 18:34
    پست‌ها
    1,707
    Samsung-I9190-Galaxy-S4-mini
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1447
    سپاس (دریافتی)
    2338
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sed [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ممنون بخصوص بابت آموزش تصویری و قراردادن تمامی ابزارهای مورد نیاز کنار هم.

فقط یک نکته اینکه بعد ریستارت کردن سیستم دیگه نیازی به اکتیو کردن آنلاین نداشتم و ویندوز اکتیو شده بود.

دیگه اینکه واتر مارک سمت راست پایین دو خط بود. خط اول رفت ولی خط دوم که عبارت evaluation copy.build 9600 هست باقی مونده.

برای استفاده از اپ های ویندوز لازمه که به اکانت مایکروسافت سوییچ کرد اگر کسی تست کرده و مشکلی پیش نیامده لطفا اطلاع بده.
    درود
    برای بر داشته شدن نوشته در کنار راست پایین ویندوز دوستمون در آخر مطلب توضیح دادن (راه watermark)

ممنون کیوان و علیرضا از اینکه پاسخ دادید.

من تو سوالم توضیح دادم که خط اول از بین رفته ولی خط دوم نه. چند بار تست کردم وقتی جای خط اول و خط دوم متنی تایپ کنم خط اول تغییر می کنه ولی خط دوم نه. اگرم که تیک بزنم هیچکدام را نمایش نده تنها اولی را نمایش نمی دهد ولی دومی سر جاش هست. از دوستان اگر کسی با این مشکل مواجه شده ممنون میشم اطلاع بدن.

نسخه ویندوز ۸.۱ پرو ۶۴ بیت rtm

تصویر قبل و بعد از برداشتن واتر مارک را پیوست کردم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست before_wcp-png   after_wcp-png  
    ویرایش توسط ali_sed : October 25th, 2013 در ساعت 00:27
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4818

ممنون کیوان و علیرضا از اینکه پاسخ دادید.

من تو سوالم توضیح دادم که خط اول از بین رفته ولی خط دوم نه. چند بار تست کردم وقتی جای خط اول و خط دوم متنی تایپ کنم خط اول تغییر می کنه ولی خط دوم نه. اگرم که تیک بزنم هیچکدام را نمایش نده تنها اولی را نمایش نمی دهد ولی دومی سر جاش هست. از دوستان اگر کسی با این مشکل مواجه شده ممنون میشم اطلاع بدن.

نسخه ویندوز ۸.۱ پرو ۶۴ بیت rtm

تصویر قبل و بعد از برداشتن واتر مارک را پیوست کردم
    من فکر کنم چون شما یکبار بوسیله ی اسکایپ اکتیو کردید این مشکل را دارید.چون همه ی کسانیکه از این فعالساز استفاده کرده اند هیچ مشکلی ندارند.
    پیشنهاد میکنم مثل بقیه ابتدا دوباره ویندوز را نصب کنید و سپس با این روش اکتیو کنید.
    نتیجه را گزارش دهید.

بعد از اینکه کرک قبلی از کار افتاد چند تا کرک را تست کردم که برخی از سرویس های ویندوز را (مربوط به رجیستر کردن) از کار انداخت بنابراین دوباره ویندوز را نصب کردم و اولین کرکی که تست کردم همین کرک معرفی شده در این سایت بود. (این کرک بدون نصب مجدد ویندوز کار نمی کرد)

به هر حال ممنون از پاسختان.
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4818

بعد از اینکه کرک قبلی از کار افتاد چند تا کرک را تست کردم که برخی از سرویس های ویندوز را (مربوط به رجیستر کردن) از کار انداخت بنابراین دوباره ویندوز را نصب کردم و اولین کرکی که تست کردم همین کرک معرفی شده در این سایت بود. (این کرک بدون نصب مجدد ویندوز کار نمی کرد)

به هر حال ممنون از پاسختان.
    دوست گرامی مشکلتان حل شد؟؟؟
    پست‌ها
    56
    Nokia-N95
    NOD32 Firefox Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: WiMAX-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    52
    سپاس (دریافتی)
    61

با سلام
    ببخشید ویندوز من نسخه ی پرو 64 بیتی همین دیشب نصب کردم
    اما وقتی طبق راهنمایی های شما جلو میرم اصلا اکتیو ویندوز رو پیدا نمیکنم
    کمک کنید
    PC Setting —>Active Windows

وقتی به پی سی ستینگ میرم اصلا اکتیو ویندوز رو نمیبینم چیکار کنم
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)