تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: [حل شد] اشکال در بالا نیامدن سایت و وردپرس

پست‌ها
    7

Apple-iPad-mini
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    9
    سپاس (دریافتی)
    2

New [حل شد] اشکال در بالا نیامدن سایت و وردپرس

دوستان سلام
    من چون تازه کارم،تصمیم گرفتم که با هسات رایگان شروع کنم،بنابراین به سایت www.vvs.ir برای گرفتن هاست مراجعه کردم و بهد از ساخت اکانت وارد cpanel شدم. من آدرس دلخواهمو وارد کردم و این آدرس ثبت شد.طبق آموزش های موجود در اینترنت،من ابیتدا یک بانک اطلاعاتی ساختم(mysql) و بعد هم یک اکانت ftp. حالا وارد یکی از فایل منجرها شدم و فایل زیپ شده وردپرس فارسی رو که دانلود کرده بودم رو در پوشه public_html آپلود کردم.(حالا از این بگذریم که در ساخت ftp و آپلود کردن وردپرس در فایل منجر جدید دچار مشکل شدم) و بعد از این کار شروع به ویرایش فایلwp-config-sample.php کردم و تا اینجا همه چیز تقریبا درست بود.اما من زمانی که وارد سایت میدم فقط یه صفحه سفید میدمد که توش 1تا کله نوشته بود،یکی index و دیگریwordpress بود که با کلیک کردن من روی وردپرس وارد صفحه اصلی ورد پرس شدم(توجه داشته باشید منظورم اینهکه بدون وارد کردن example.ir/wordpress وارد شدم) و ثبت نامو خلاصه رفتم به مدیریت سایت،دراینجا من یه قالب آپلود کردم و فعالش کردم آما فقط میتو نستم اونو تو همون زمانی که وارد وردپرس شده بودم ببینمش.به همین دلیل گفتم شاید مشکل از این باشه که من چنتا افزونه که معمولا برای اکثر قالب ها نیاز هست رو نصب نکردم.پس به دانباله اونا گشتم و نصبشون کردم اما بعدش که از وردپرس خارج شدم،آدرس سایت رو که میزدم بازم مثه قبل بود و زمانی که در انتهای آدرس سایت،کلمه wordpress رو تایپ میکردم تا 2باره وارده مدیریت محتوا بشم،کلا به سایتی که ازش هاست گرفتم متصل میشه!!!!! تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟
    مرسی
    پست‌ها
    2,179
    LG-G2
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7652
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

شما کلاً یه اشتباهی کردین که فایل‌های وردپرس رو از پوشه wordpress به ریشه سایت انتقال ندادین و باعث شده این چنین مشکلاتی پیش بیاد.
    در فایل منیجر هاست، کلیه فایل‌های وردپرس رو Select کنید، و به ریشه Public_html منتقل کنید (Move)
    حالا وارد phpmyadmin بشید و دیتابیس وردپرس و سپس جدول wp_options رو Browse کنید.
    آدرس سایت رو در فیلدهای site_url و home تصحیح کنید (بدون /wordpress وارد کنید)
    "لااقل منو یادشه خدا، پس یه لیوان فراموشی سلامتی شما ...

Freelancer, Web Developer
    abolfazl.esm [at] gmail [dot] com

پست‌ها
    7

Apple-iPad-mini
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    9
    سپاس (دریافتی)
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl.E [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    شما کلاً یه اشتباهی کردین که فایل‌های وردپرس رو از پوشه wordpress به ریشه سایت انتقال ندادین و باعث شده این چنین مشکلاتی پیش بیاد.
    در فایل منیجر هاست، کلیه فایل‌های وردپرس رو Select کنید، و به ریشه Public_html منتقل کنید (Move)
    حالا وارد phpmyadmin بشید و دیتابیس وردپرس و سپس جدول wp_options رو Browse کنید.
    آدرس سایت رو در فیلدهای site_url و home تصحیح کنید (بدون /wordpress وارد کنید)
    با تشکر از شما که برای پاسخ دادن وقت گذاشتین....
    من روشی رو که شما گفتید رو انجام ندادم اما میدونم که با اون روش هم کار میکنه، من روشی طولانی تر رو انجام دادم چون نمیتونستم جدول مورد نظر رو پیدا کنم.حالا این روش رو هم برای کسانی که مثل من یه کم گیج میشن در phpmyadmin ، توضیح میدم:
    من اول پایگاه داده خودم رو حذف کردم و یکی دیگه با یه نام دیگه ساختم(اگر این کار رو نکنید،نمیتونید دوباره به صفحه نصب وردپرس برید)،حالا وردپرس رو که به صورت فایل زیپ بود،در پوشه public_html آپلود کردم.بعد از آپلود یه پوشه درون پوشه پابلیک به نام wordpress fa v3.8... ایجاد شد.حالا من به داخل این پوشه رفتم تا به فایل های وردپرس رسیدم (در این حالت اگر به آدرسی که درون فایل منیجر خودتون هست نگاه کنید،این آدرس نوشته شده:root/public_html/wordpress fa v3.8/wordpress) .توجه داشته باشید که به هیچ عنوان الآن به آدرس سایت خود کلمه وردپرس رو اضافه نکیند تا به صفحه نصب وردپرس برید.خب،حالا تمام فایل هارو انتخاب کردم و از درون پوشه وردپرس بیرون آوردم و درون پوشه public_html ریختم.خب حالا نوبت به نصب میرسه،برای این کار فقط آدرس سایت رو در مرورگر خودتون وارد کنید،تا صفحه نصب ظاهر بشه.
    راستی یادتون نره فایل کانفیگ رو ویرایش کنید هااااااااااااااا!!!!!!!
    مرسی
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)