تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: مشکل با شناسایی هارد اینترنال در ویندوز

پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

پیش فرض مشکل با شناسایی هارد اینترنال در ویندوز

سلام من یه هارد یک ترا سالم! از طریق کابل ساتا به مادربرد وصل کردم کنارش هارد یک ترا هم وصله ، وقتی تو ویندوز لاگین میکنم ویندوز تو قسمت دیوایس و پرینتر در کنترل پنل یکی از هارد ها رو میشناسه! مثله یو اس بی فلش ، تو تسکبار هم گزینه safty remove ایجاد میشه حالا چی کار کنم که به این شکل نشناسه؟ جای پورت ساتا رو هم عوض کردم بی فایده بود.
    تو قسمت سیفتی ریموو تو تسکبار این نوشته رو زده:
    ATA Device مدل هارد Eject
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    Comodo Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4394
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Playstation [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام من یه هارد یک ترا سالم! از طریق کابل ساتا به مادربرد وصل کردم کنارش هارد یک ترا هم وصله ، وقتی تو ویندوز لاگین میکنم ویندوز تو قسمت دیوایس و پرینتر در کنترل پنل یکی از هارد ها رو میشناسه! مثله یو اس بی فلش ، تو تسکبار هم گزینه safty remove ایجاد میشه حالا چی کار کنم که به این شکل نشناسه؟ جای پورت ساتا رو هم عوض کردم بی فایده بود.
    سلام,آیا وقتی مای کامپیوتر را باز میکنید,پارتیشن های هاردها نشان میده یا نه؟ چطوری نشان میده؟
    اول به تنظیمات بایوس بروید و بررسی کنید که آیا هر دوتا هارد در اونجا شناسایی شده است یا خیر؟برای ورود به تنظیمات بایوس بهتر است به دفترچه راهنمای مادربورد خود رجوع کنید.یا برند و مدل مادربورد بگویید تا برایتان پیدا کنم.
    سپس به این آدرس که عرض میکنم,بروید و یک عکس از صفحه مدیریت هارد و پارتیشن ها بگیرید و اینجا قرار دهید.روی آیکن computer راست کلیک کنید و گزینه manage را انتخاب کنید.سپس در سمت چپ صفحه ای که باز شده روی گزینه
    Disk Management کلیک کنید.حالا از صفحه ای که باز شده یک عکس به طوری که کلیه پارتیشن ها و هاردها نمایان باشد.البته فقط آنهایی که شناسایی شده.عکس را بگیرید و همینجا آپلود کنید(روی سایت دیگه ای آپلود نکنید).
    پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام,آیا وقتی مای کامپیوتر را باز میکنید,پارتیشن های هاردها نشان میده یا نه؟ چطوری نشان میده؟
    اول به تنظیمات بایوس بروید و بررسی کنید که آیا هر دوتا هارد در اونجا شناسایی شده است یا خیر؟برای ورود به تنظیمات بایوس بهتر است به دفترچه راهنمای مادربورد خود رجوع کنید.یا برند و مدل مادربورد بگویید تا برایتان پیدا کنم.
    سپس به این آدرس که عرض میکنم,بروید و یک عکس از صفحه مدیریت هارد و پارتیشن ها بگیرید و اینجا قرار دهید.روی آیکن computer راست کلیک کنید و گزینه manage را انتخاب کنید.سپس در سمت چپ صفحه ای که باز شده روی گزینه
    Disk Management کلیک کنید.حالا از صفحه ای که باز شده یک عکس به طوری که کلیه پارتیشن ها و هاردها نمایان باشد.البته فقط آنهایی که شناسایی شده.عکس را بگیرید و همینجا آپلود کنید(روی سایت دیگه ای آپلود نکنید).
    تو مای کامپیوتر مثل بقیه درایو هاست
    تو بایوس هم شناسایی میشه
    ویرایش توسط Playstation : February 4th, 2014 در ساعت 10:17
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4394
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Playstation [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    تو مای کامپیوتر مثل بقیه درایو هاست تو بایوس هم شناسایی میشه عکس هم نتونستم اینجا اپلود کنم تو این لینکه که با کادر زرد مشخص کردم:
    سلام,منظورتان از اینکه در مای کامپیوتر مثل بقیه درایوهاست,چیست؟ آیا پارتیشن های هر دو هارد را نشان میده یا نه؟
    همانطور که عرض کردم,بهتر است روی همین سایت آپلود کنید(من که عرض کردم روی سایت دیگه آپلود نکنید).حالا مهم نیست
    شما براحتی میتوانید در همین سایت آپلود کنید.فقط کافی است موقعی در زیر همانجایی که مطالب را مینویسید روی گزینه " مدیریت فایل های پیوست " کلیک کنید و بعدش فایل را آپلود کنید.پس دوباره زحمت آپلود را بکشید.
    پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

از لحاظ جایی که قرار گرفته گفتم اینم عکس:
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست desktop2-jpg  
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4394
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

از لحاظ جایی که قرار گرفته گفتم اینم عکس:
    سلام,عکس را دیدم!!!!!!! در این چندین سال من تابحال,قسمت مدیریت پارتیشن هیچکسی را به این در همی و شلوغی و به هم ریختگی ندیدم بودم.
    البته در عکس داره 4تا هارددیسک را نشان میده که به سیستم متصل هستند که همه 1 ترابایت هستند.برای همین است که در تسکبار اون گزینه را نشان میده.درون هر کدام هم به طور نامنظم پارتیشن بندی شده است.حتی 1 یا 2تا هم بلا استفاده ساخته شده.
    آیا دوتا از هارددیسک ها از طریق usb متصل شده اند.
    در عکسی که قرار دادین هارددیسک مورد نظرتان شناسایی شده.از اون طرف هم فرمودید در بایوس شناسایی شده.پس تا اینجا مشکلی از لحاظ ویندوز و بایوس وجود ندارد.راه حل مشکلتان خیلی ساده است,اما خیالم راحت بشه درست راهنمایی کردم ام, خیلی بهتر و مطمئن تر است که از صفحه مای کامپیوتر هم یک عکس بگیرید و اینجا قرار دهید.در ضمن از اون صفحه دیوایس که میگید ,چیزی نشان نمیده هم یک عکس بگیرید.
    ولی بطور کلی این مشکل بخاطر این است که
    Drive Letter به هاردیسک شما نسبت داده نشده است.پس به همانجا که عکسش را گرفتید (
    Disk Management ) و اینجا قرار دادین بروید و روی اون دیسک که مورد نظرتان است راست کلیک کنید و گزینه Change Drive letter and path را انتخاب كنيد و در پنجره جديد برروی دكمه Add كليک كرده و یک نام را انتخاب كنيد.
    پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام,عکس را دیدم!!!!!!! در این چندین سال من تابحال,قسمت مدیریت پارتیشن هیچکسی را به این در همی و شلوغی و به هم ریختگی ندیدم بودم.
    البته در عکس داره 4تا هارددیسک را نشان میده که به سیستم متصل هستند که همه 1 ترابایت هستند.برای همین است که در تسکبار اون گزینه را نشان میده.درون هر کدام هم به طور نامنظم پارتیشن بندی شده است.حتی 1 یا 2تا هم بلا استفاده ساخته شده.
    آیا دوتا از هارددیسک ها از طریق usb متصل شده اند.
    در عکسی که قرار دادین هارددیسک مورد نظرتان شناسایی شده.از اون طرف هم فرمودید در بایوس شناسایی شده.پس تا اینجا مشکلی از لحاظ ویندوز و بایوس وجود ندارد.راه حل مشکلتان خیلی ساده است,اما خیالم راحت بشه درست راهنمایی کردم ام, خیلی بهتر و مطمئن تر است که از صفحه مای کامپیوتر هم یک عکس بگیرید و اینجا قرار دهید.در ضمن از اون صفحه دیوایس که میگید ,چیزی نشان نمیده هم یک عکس بگیرید.
    ولی بطور کلی این مشکل بخاطر این است که
    Drive Letter به هاردیسک شما نسبت داده نشده است.پس به همانجا که عکسش را گرفتید (
    Disk Management ) و اینجا قرار دادین بروید و روی اون دیسک که مورد نظرتان است راست کلیک کنید و گزینه Change Drive letter and path را انتخاب كنيد و در پنجره جديد برروی دكمه Add كليک كرده و یک نام را انتخاب كنيد.
    بله 4 تاس شرمنده!
    در مورد نامنظمی میشه توضیح بدید که چه کار باید کنم؟
    1 یا 2 تای چی بلا استفادس؟
    اون دو تای دیگه هم به صورت ساتا وصل هستند
    فقط این کاری که در آخر گفتید انجام بدم چیزی که پاک نمیشه از هارد؟
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست pc-jpg  
    پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

تا این صفحه که گفتید رفتم باید دونه دونه درایو ها رو که تو هارد مذبور هست این کار رو کرد یا حالت کلی هم داره؟ که کل درایو ها انتخاب بشه؟
    رو هر درایوی کلیک میکنم این گزینه هست رو درایو D کلیک کردم ولی تا قسمت اد پیش میرم و یه اسم دلخواه میدم که ویندوز پیام میده پچی پیدا نشد؟
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1-jpg  
    ویرایش توسط Playstation : February 5th, 2014 در ساعت 11:53
    پست‌ها
    2,466
    SonyEricsson-Xperia-X10
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4394
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

در مورد نامنظمی میشه توضیح بدید که چه کار باید کنم؟
    سلام,ما پارتیشن بندی میکنیم که یک نظم و ترتیبی را در سیستم خود ایجاد کنیم.شما 4تا هارد متصل کرده اید,در صورتیکه به 3تای آنها نیازی ندارید و فقط 1 هارد برایتان کافی است.چون الآن اکثر هاردها فقط مقدار کمی داده را درونشان ذخیره کرده اید و به مابقی نیازی ندارید.مثلا من دوتا هارد دارم که 3تا پارتیشن نرم افزار و بازی و درایو اصلی که ویندوز را نصب کردم و هارد دیگر را فقط برای فیلم قرار دادم.حالا هر چی بخواهم نصب کنم فقط در درایو خودش نصب میکنم مثلا نرم افزارها را در درایو نرم افزار و بازی را در درایو بازی و .... همچنین در درایو اصلی ( درایو C ) فقط ویندوز را نصب کرده ام و درونش هیچ چیز دیگه ای را نصب نمیکنم.
    1 یا 2 تای چی بلا استفادس؟
    یعنی اینکه هیچی درونش ذخیره نشده و احتمالا چون hiden است.
    اون دو تای دیگه هم به صورت ساتا وصل هستند

هیچکدام از هاردها اسکترنال نیستند؟ منظور از اینکه " به صورت ساتا وصل هستند " چیست؟ این هاردها کدام اینترنال و کدام اکسترنال هستند؟
    فقط این کاری که در آخر گفتید انجام بدم چیزی که پاک نمیشه از هارد؟

کاری که عرض کردم,هیچ داده ای را پاک نمیکند.اما منو به شک انداختین,پس بهتر است قبل از هر کاری, عکسیهایی که در پست قبل گفتم را بگیرید و اینجا قرار دهید.یعنی عکس از صفحه مای کامپیوتر و اون صفحه ای که میگویید:
    وقتی تو ویندوز لاگین میکنم ویندوز تو قسمت دیوایس و پرینتر در کنترل پنل یکی از هارد ها رو میشناسه!

یک عکس هم از اینجا که میگید بگییرید و اینجا قرار دهید.

پست‌ها
    46
    Apple-iPhone-5s
    سپاس (اهدایی)
    123
    سپاس (دریافتی)
    13

هیچکدام از هاردها اسکترنال نیستند؟ منظور از اینکه " به صورت ساتا وصل هستند " چیست؟ این هاردها کدام اینترنال و کدام اکسترنال هستند؟
    خیر یعنی مستقیم به پورتی که روی مادربرد هست وصل هستند همگی هارد اکسترنال فقط تو این عکسی که الان میزارم وصله. چه این هارد اکسترنال وصل باشه یا نه همین وعضه!

وقتی تو ویندوز لاگین میکنم ویندوز تو قسمت دیوایس و پرینتر در کنترل پنل یکی از هارد ها رو میشناسه!

یک عکس هم از اینجا که میگید بگییرید و اینجا قرار دهید.

منظورم این هست که اون هارد نباید جاش تو قسمت دیوایس و پرینتر باشه باید مثل بقیه هارد ها باشه. الان هارد داخلی رو مثله هارد اکسترنال میشناسه
    در مورد راه حلی که گفتید و من انجام دادم چیزی نگفتید چرا؟جواب ندادا
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست cp-jpg  
    ویرایش توسط Playstation : February 6th, 2014 در ساعت 13:12
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)