تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: چگونه با دانستن آی پی یک سیستم به آن وارد شویم؟

پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

news چگونه با دانستن آی پی یک سیستم به آن وارد شویم؟

سلام دوستان من میخاستم ببینم که چه جوری میشه تنها با داشتن آی پی یک شخصی وارد کامپیوترش شد و به تمام اطلاعاتش دسترسی داشته باشیم؟تورو خدا جواب بدین خیلی مهم و حیاتیه
    پست‌ها
    2,464
    SonyEricsson-Xperia-X10
    Comodo Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4393
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_s2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوستان من میخاستم ببینم که چه جوری میشه تنها با داشتن آی پی یک شخصی وارد کامپیوترش شد و به تمام اطلاعاتش دسترسی داشته باشیم؟تورو خدا جواب بدین خیلی مهم و حیاتیه
    سلام,بطور کلی هر کامپیوتری که از طریق دیال آپ به اینترنت متصل میشه با هر بار متصل شدن به اینترنت آی پی اون سیستم هم عوض میشه(مگر اینکه آی پی استاتیک باشد که هزینه بالایی دارد).پس شما اگر آی پی سیستمی را بدست بیاورید باید قبل از اینکه از اینترنت خارج بشه اون سیستم را هک کنید.البته در مواردی حتی اگر آی پی هم تغییر کند,میتوان آنرا هک کرد و کمی پیچیده است که خارج از بحث این تاپیک است.
    اما به فرض اینکه الآن آی پی یک سیستمی را بدست آوردید و میخواهید آن را هک کنید.برای اینکار روش های متعددی وجود دارد که همه این روش ها نیاز به آموزش دارد و نمیشه در چند خط به کسی یاد داد که چه کار کند که به تارگت مورد نظر بتواند نفوذ کند.در اصل هیچکس نمیتواند با خواندن چند خط که در مورد هک کردن است,به سیستم کسی نفوذ کند,زیرا برای اینکار بهرحال باید یک مقدار با هک و دستوراتش آشنا باشد.
    پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام,بطور کلی هر کامپیوتری که از طریق دیال آپ به اینترنت متصل میشه با هر بار متصل شدن به اینترنت آی پی اون سیستم هم عوض میشه(مگر اینکه آی پی استاتیک باشد که هزینه بالایی دارد).پس شما اگر آی پی سیستمی را بدست بیاورید باید قبل از اینکه از اینترنت خارج بشه اون سیستم را هک کنید.البته در مواردی حتی اگر آی پی هم تغییر کند,میتوان آنرا هک کرد و کمی پیچیده است که خارج از بحث این تاپیک است.
    اما به فرض اینکه الآن آی پی یک سیستمی را بدست آوردید و میخواهید آن را هک کنید.برای اینکار روش های متعددی وجود دارد که همه این روش ها نیاز به آموزش دارد و نمیشه در چند خط به کسی یاد داد که چه کار کند که به تارگت مورد نظر بتواند نفوذ کند.در اصل هیچکس نمیتواند با خواندن چند خط که در مورد هک کردن است,به سیستم کسی نفوذ کند,زیرا برای اینکار بهرحال باید یک مقدار با هک و دستوراتش آشنا باشد.
    پس لطفا یک فیلم آموزشی بگذارید .ممنون
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4817

پس لطفا یک فیلم آموزشی بگذارید .ممنون
    دوست عزیز اگر ویندوز تارگت XP هست میتونید به راحتی با نرم افزار متاسپلویت به سیستمش نفوذ کنید و کنترل سیستمشو به دست بگیرید.
    برای دانلود فیلم آموزشی به [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]مراحعه کنید.

پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan98 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز اگر ویندوز تارگت XP هست میتونید به راحتی با نرم افزار متاسپلویت به سیستمش نفوذ کنید و کنترل سیستمشو به دست بگیرید.
    برای دانلود فیلم آموزشی به این تاپیک مراحعه کنید.
    اگه ویندوز 7 بود یا چیز دیگه باید چی کار کنیم؟برنامه ی متااسپلویت رو هم پیوست کنید
    بعدش این برنامه رو باید در لینوکس نصب کنیم و بک ترک و نمیدونم نت فریم ورک و از این درد سر ها داره؟یا میشه تو سیستم خودمون نصب کنیم؟
    ویرایش توسط sina_s2 : March 13th, 2014 در ساعت 14:01
    پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

برای دانلود فیلم آموزشی به این تاپیک مراحعه کنید.
    الان رفتم تو یه وبلاگی میگه باید لینک بدی به قربانی تو چت روم!ولی تو فیلم آموزشی طرف هیچ لینکی نداد به یارو
    بعد هم این برنامه رو حتما پیوست کنید تو اینترنت هر چی می گردم برنامه ی framework-3.1 رو به جای متاسپلویت میده.
    پست‌ها
    2,464
    SonyEricsson-Xperia-X10
    Comodo Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    791
    سپاس (دریافتی)
    4393
    نوشته ‌های وبلاگ
    11

سلام,کیوان جان خودت بهتر از من میدانی که به هر اکس پی نمیشه نفوذ کرد.این بستگی به بعضی شرایط دارد.همچنین بهتر از من میدانی که کار کردن با متااسپلویت هم نیاز به آموزش دارد.یعنی باید با دستورات لینوکس آشنایی کامل داشته باشد.کیوان جان خودت از من وارد تر هستی و میدانی که این فیلم های آموزشی برای کسانی مناسب است که حداقل یک اطلاعاتی از روش های هک و دستورات و.... داشته باشد.
    گه ویندوز 7 بود یا چیز دیگه باید چی کار کنیم؟برنامه ی متااسپلویت رو هم پیوست کنید بعدش این برنامه رو باید در لینوکس نصب کنیم و بک ترک و نمیدونم نت فریم ورک و از این درد سر ها داره؟یا میشه تو سیستم خودمون نصب کنیم؟
    شما باید
    برای شل گرفتن از سیستم قربانی یک RAT یا کیلاگر را داخل یک فایل قرار دهید. یعنی مثلا فایل .exe رو به قربانی بدید که متوجه نشه که فایل اجرایی هست. البته باید بلد باشید که این فایل exe را به پسوند های دیگر مثلا jpg تبدیل کنید.بعدش باید با روش مهندسی اجتماعی کاری کنید که تارگت شما روی اون فایل کلیک کنید.از همه مهمتر اینکه باید طوری اون RAT یا کیلاگر را در اون فایل قرار دهید که آنتی ویروس قربانی نتواند آنرا تشخیص دهید.بعدش با نرم افزار متااسپلویت باید دستورات را اجرا کنید که گوشبزنگ باشه تا اون فایل را کلیک کند.بعدش باید باز هم بدانید که دستورات ورود به سیستم قربانی چی است .بعد از وارد شدن به سیستم باید دستورات کاری که میخواهید بکنید را وارد کنید.مثلا میخواهید یک فایل را دانلود کنید.باید در دستور آدرس اون فایل را بنویسید که کجاست و چه باید بکند.بعد از همه این کارها حالا باید دستوراتی وارد کنید که اون فایل را بدون اینکه از خود اثری بگذارید از اون سیستم خارج کنید.
    وقتی میخواهید از سیستم خود به یک سیستم دیگه نفوذ کنید دقیقا مثل این است که مثلا شما در یک اطاق کاملا روشن (یعنی کامپیوتر خودتان) ناگهان وارد یک اطاق کاملا تاریک (یعنی کامپیوتر قربانی) میشوید و برای پیدا کردن اشیاء داخل اطاق تاریک باید یکسری دستورات لینوکس را بلد باشید.یعنی وقتی وارد یک سیستم دیگه میشوید اونطوری که کامپیوتر خود را میبینید نیست.در اصل فقط یک صفحه است که همه کار در آن با دستور انجام میشه.
    اما در مورد فریمورک,
    فریمورک متا اسپلویت یعنی فریمورکی با قابلیت انعطافپذیری، پایدار و قدرتمند برای ساخت و استفاده از اکسپلویت ها تولید کند.در اصل فریمورک متا اسپلویت اجازه میدهد که روی بخش های خیلی تخصصی و حرفه ای نفوذ به کامپیوتر تمرکز کنید و تارگت های خود را از نظر امنیتی و نفوذ پذیری مورد بررسی قرار بدهید و ضعف های امنیتی آنها را کشف و برای ضعف های امنیتی کشف شده، اکسپلویت تولید کنید.

پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaasemoni [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    وقتی وارد یک سیستم دیگه میشوید اونطوری که کامپیوتر خود را میبینید نیست.در اصل فقط یک صفحه است که همه کار در آن با دستور انجام میشه.
    دوست عزیز کلاه سرم نذار!اون طور که من دارم میبینم این شمایی که چیزی از هک بلد نیستی!البته قبول دارم که خودم هم هیچ چی بلد نیستم ولی تو فیلم آموزشی که من دیدم کاملا کامپیوتر یارو مشخص بود مثل وی پی اس!لطفا درباره ی چیزی که اطلاعاتی ازش ندارید الکی ننویسید مردم رو هم گول نزنید.
    ویرایش توسط sina_s2 : March 13th, 2014 در ساعت 15:22
    پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

وقتی وارد یک سیستم دیگه میشوید اونطوری که کامپیوتر خود را میبینید نیست.در اصل فقط یک صفحه است که همه کار در آن با دستور انجام میشه.
    کلاه سرم نذار عزیز این شمایی که چیزی از هک بلد نیستی!چون تو فیلم آموزشی کاملا همه چیز مشخص بود.مثل وی پی اس.درست مثل کامپیوتر خودت!پس وقتی از چیزی اطلاعی ندارین لطفا ننویسید.ممنون
    پست‌ها
    1,951
    Apple-iPhone-6-Plus
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    25541
    سپاس (دریافتی)
    4817

سلام,کیوان جان خودت بهتر از من میدانی که به هر اکس پی نمیشه نفوذ کرد.این بستگی به بعضی شرایط دارد.همچنین بهتر از من میدانی که کار کردن با متااسپلویت هم نیاز به آموزش دارد.یعنی باید با دستورات لینوکس آشنایی کامل داشته باشد.کیوان جان خودت از من وارد تر هستی و میدانی که این فیلم های آموزشی برای کسانی مناسب است که حداقل یک اطلاعاتی از روش های هک و دستورات و.... داشته باشد.
    علیرضا جان شما استاد مایی و من قبول دارم که کاربا متاسپلویت نیاز به آموزش داره چون برای کارکردنش و همچنین برای گرفتن ریموت از دسکتاپ قربانی نیاز به وارد کردن یه سری دستورها و کد ها است و هیچ فرد مبتدی در زمینه هک نمیتونه از آن استفاده کنه. منم هدفم از معرفی این روش این بود که با این روش هم میشه از کلاینت قربانی ریموت دسکتاپ گرفت و تمامی فرمایشات شمارا قبول دارم.
    دوست عزیز کلاه سرم نذار!اون طور که من دارم میبینم این شمایی که چیزی از هک بلد نیستی!البته قبول دارم که خودم هم هیچ چی بلد نیستم ولی تو فیلم آموزشی که من دیدم کاملا کامپیوتر یارو مشخص بود مثل وی پی اس!لطفا درباره ی چیزی که اطلاعاتی ازش ندارید الکی ننویسید مردم رو هم گول نزنید.
    دوست گرامی دوست عزیزمون [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] جان درست میفرمایند و اون فیلم هم دقیقا از فرمایشات ایشان تبعیت میکنه.
    در اون فیلم هکر قبلا توسط روشی که علیرضا جان فرمودند آی پی تارگت رو بدست آورده بود و در اون فیلم فقط نحوه ی گرفتن ریموت رو نشان داده است.

بعد هم این برنامه رو حتما پیوست کنید تو اینترنت هر چی می گردم برنامه ی framework-3.1 رو به جای متاسپلویت میده.
    برای دانلود نسخه ی رایگان متاسپلویت مخصوص ویندوز به [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] مراجعه کنید.
    ولی توجه داشته باشید که برای کارکردن با این برنامه حتما باید طبق گفته ی علیرضا جان با دستورات و کدهای آن آشنا باشید.

ویرایش توسط keivan98 : March 13th, 2014 در ساعت 16:22
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)