تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حالا چی کار کنم؟مشکل نصب بازی در e250

پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

New حالا چی کار کنم؟مشکل نصب بازی در e250

سلام خدمت همه ی دوستان
    این همه تایپ می کنم امیدوارم حداقل یک جواب درست حسابی بدین.جای دوری که نمیره که!
    من یه گوشی samsung e250 دارم چند وقت پیش با کد ستاره مربع 52828378 مربع اون رو ریست جاوا کردم که کل بازی ها پاکش شد و اون 4 تا بازی پیش فرض اومد.
    ولی یک بار خریت کردم ()و موقع ریست جاوا باتری رو کشیدم...
    از اون به بعد دیگه یه مشکلی پیش اومده اون هم اینه که دیگه هیچ بازی و نرم افزاری امکان دسترسی به اینترنت و اجازه ی هیچ چی رو نداره ... میفهمین که چی میگم؟مثلا وقتی میخایم با اپرا مینی بریم اینترنت برای اتصال اجازه میخاد خب درست؟خب حالا من هر چی بله رو میزنم باز هم به اینترنت وصل نمیشه درست مثل این میمونه که نه رو زدم...نگید مشکل از اینترنته ها!!یک مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که هیچ کدوم از نرم افزار های من حتی قبل از این مشکل امکان دسترسی به دیتای کاربر رو نداشتند یعنی مثلا اگه میخاستم با یه نرم افزار مخفی کننده ی فایل فایل هام رو مخفی کنم هر چی میپرسید که "اتصال؟"یعنی به قول گوشی های سونی اریکسون "اجازه میدهید دیتای کاربر را بخواند" من میزدم بله ولی هیچ چی نمیآورد نه رم رو میاورد نه دستگاه رو البته اون موقع باز یه اینترنت وصل میشد...الان هر چی میخام ریست جاوا کنم وسطاش ریبوت میشه گوشی رو هم ریست کردم فایده نداشت...
    و در آخر یک سوال دیگه این که چه طوری میشه که این سوال های جاوا رو به طور کامل از بین ببریم؟(البته مال من که مشکل داره منظورم ایه که بعد از این که حل شد!که فک نمی کنم اینجا کسی جواب درستی بده)اون هایی که با گوشی های جاوا کار کردند میدونند چی رو میگم هی اجازه میگیره که اجازه میدهید این نرم افزار دیتای کاربر را بخواند یا بنویسد...تو همه ی گوشی ها هم هست
    خواهشی که ازتون دارم اینه که اگه بلدید جواب بدین وگرنه کسی اجبار نکرده

پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45029
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

شما رو هم کسی اجبار نکرده که اینطوری سوال‌تون رو مطرح می‌کنید و کلی تهدید می‌کنید که کسی جواب اشتباه نده و همه‌ش می‌نویسید امیدی به جواب گرفتن ندارید.
    قرار نیست همه جواب همه سوالات رو بدونند و قرار نیست هم همه جواب‌های درست رو بدونند.
    شما اگر فکر می‌کنید خیلی بلدید، دانش خودتون رو به اشتراک بگذارید و به بقیه کمک کنید و اگر فکر می‌کنید فوروم دیگری هست که همه جواب همه سوالات رو می‌دونند بهتره برید و اونجا فعالیت کنید.
    از اونجایی که در پست‌های دیگر هم چنین لحنی رو دنبال کردید، در پروفایل‌تون هم در خصوص این موضوع تذکر لازم رو دادم.

در خصوص مشکل‌تون هم اگر گوشی رو ریست کردید و جواب نگرفتید، بهتره گوشی رو یکبار فلش کنید.
    همچنین در خصوص غیرفعال کردن سوالات مجوز دسترسی هم یک راه حل در خصوص گوشی CU500 اینجا ارائه شده:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    امتحان کنید ممکنه روی گوشی شما هم جواب بده.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    307
    Samsung-E250
    Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    209
    سپاس (دریافتی)
    363

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    شما رو هم کسی اجبار نکرده که اینطوری سوال‌تون رو مطرح می‌کنید و کلی تهدید می‌کنید که کسی جواب اشتباه نده و همه‌ش می‌نویسید امیدی به جواب گرفتن ندارید.
    قرار نیست همه جواب همه سوالات رو بدونند و قرار نیست هم همه جواب‌های درست رو بدونند.
    شما اگر فکر می‌کنید خیلی بلدید، دانش خودتون رو به اشتراک بگذارید و به بقیه کمک کنید و اگر فکر می‌کنید فوروم دیگری هست که همه جواب همه سوالات رو می‌دونند بهتره برید و اونجا فعالیت کنید.
    از اونجایی که در پست‌های دیگر هم چنین لحنی رو دنبال کردید، در پروفایل‌تون هم در خصوص این موضوع تذکر لازم رو دادم.

در خصوص مشکل‌تون هم اگر گوشی رو ریست کردید و جواب نگرفتید، بهتره گوشی رو یکبار فلش کنید.
    همچنین در خصوص غیرفعال کردن سوالات مجوز دسترسی هم یک راه حل در خصوص گوشی CU500 اینجا ارائه شده:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    امتحان کنید ممکنه روی گوشی شما هم جواب بده.
    ممنون کسری جان راستی یه نفر هست پست هام رو نقل قول می کنه به ایمیلم هم میاد ولی وقتی میام تو پست ها میبینم خبری از نقل قول جدید نیست داستانش چیه؟فینگلیش هم مینوشت
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)