تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 157 نخستنخست 12345671353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1564

موضوع: Key و Activation Code های انتی ویروس معروف Kaspersky - جدیدترین Key ها در صفحات آخر تاپیک

پست‌ها
    1,426

G-DATA Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    517
    سپاس (دریافتی)
    2581

New Key و Activation Code های انتی ویروس معروف Kaspersky - جدیدترین Key ها در صفحات آخر تاپیک

سلام دوستان ... .

خوب اینم یه ایده جدیدمه .

از این به بعد جدیدترین کی ها و اکتیو کد ها رو با یاری شما دوستان در این تاپیک قرار میدم .

جهت دریافت Key جدید به آخرین صفحات این تاپیک مراجعه نمایید.
    ویرایش توسط حسام : March 18th, 2009 در ساعت 10:41
  2. سپاس eris, masy, Kasra , masis, 0$$€in}{, po_payam, ramin, ebnehesam, zohhal233, hardihood, hamidajorlou, Hamed, hadi492, mnz, mahmood_mn, judy, LEON2008, marmooz.exe, Mansour07, ستار, ali24_fa1, seia, mohsen_antz, Hossein_releh, yek_mosafer, mr AHR, AhmadSH, taghi02, p30crystal1, tavanyab, mash mamad, M176, هیوا م, آرش, sajadshiraz, Moslem, zedbazi1988, ViGiLante, hujiko, wi-fi, Roham, !وحید!, anji, hesaraki, BehzadYaMaHa, h003ein, renco_the_potty, Guberawo, rasmebazi, lovefh7, mehrdadk-jam, S_hamid202, Yah00, MP 3, ماني, mehdisoft, alirezazx, newgoldenman, khosravi53, reza420, Dante -m, goblet of fire, mahyarb.86, edidk, carlos moya, hoaliba128110, mc_laren3c, afshiiiiin, عبدالله ابراهیمی, SENATOR1, Hamzeh_rfj, TVA - Security 7, hamidrezashirvani, امیر لیوه, ghaemshahri, Mr_Saeed, medus, morteza61, avesina1351, pars_shamseh, jamshid20072008, nextslit, ***USA***, Tower, cicimi, Dict@toR, silass, MaLaS, silentshot, msadegh58, vebbikas, ALISHMAN, E.N.M, purya rj, alipirooz, cs-123, رضا, Mojtaba118, jxdiran, okgood, triplesss, Nistama, fzanoori, King-riva, shahed2, alipishi, lord mysterious, zahra2006_tir, Prince Of Silence, hami831, sojim, leilash, علی حسینی, ss_esteghlal, alireza1339, ترفندخانه, mehrdad7110, m62, محمد پوريا, net_pnu, black.shadow, kank, 9736, RapidPc, alidj66, gard, flyman, مجتبي مهري, amir_hesari, engineer2008, mab, tabatabay, ZEROHOT, navid keshti, pesare shoja, abi_joon, سيا-هگزا, ZzBb, Mohsenkayot, absaf, DEH-AB, Nesho, persianboy666, alisarayani, گودلان, modashna, GERRARD_8, downloadworld, hamid1395, as200, asmai, rodin, mehdi.khan, ss_saji2007, Nice, fa.civil, kambiz021, saleh1980, maximoos, Bvk, ar74, orfain, m.a.javadi, samyartt, mib_veresk, Shayangh, majid1m, abedsmp, ali8075, sasan7777, sunstar13, majidhmt, salamatism
    پست‌ها
    1,426

سپاس (اهدایی)
    517
    سپاس (دریافتی)
    2581

خیلی از دوستان به خاطر دیر کردم عضر میخوام !

همون طور که میدونید امتحانات شروع شده و من اصلا 2 هفته ایی هست که نیومدم اینترنت ولی امروز که اومدم حتما کی ها رو تا 2 یا 3 ساعت دیگه صد در صد عوضشون میکنم .

ممنون .

با سلام و تشکر - کی های کاسپراسکای کار نمیکنند (kis 7.0.321) - اگر امکان دارد جدیدش رو بذارین - 9/3/87
    پست‌ها
    1,426

سپاس (اهدایی)
    517
    سپاس (دریافتی)
    2581

پست اپدیت شد ... Update 87.3.10

تمامی Key های Kaspersky Anti Virus و Internet Security ورژن 6 و 7 تعویض و ورژن 8 حذف شدند .

دوستان اگه کی برای ورژن هشت این برنامه دارید لینک دانلودش رو بذارید همین جا تا من در پست اولم ضمیمه کنم .

ممنون .
    پست‌ها
    10

سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    7

Thumbs up تشکر

از بابت لطفی که کردین و لینکها رو آپدیت کردی ممنون چون واسه من سه روز دیگه اعتبار داشت و هی error میداد.
    ممنون.
    اما یه سوال دارم این کلیدها چطوریه تا سال 2009 اعتبار داره اما یه ماه دیگه از کار میفته . راه حلی براش نیست؟
    مثلا یه کلک مرغابی یا یه چیزی تو این مایه ها ولی برای همیشه؟
    بازم تشکر

پیش فرض کرک جدید Kis & Kav

با این کرک می تونین کی های بلکلیست شده رو دوباره استفاده کنین و بدون هیچ مشکلی آپدیت کنین.
    قبل از اجرای کرک به این مسیر برین Kaspersky -> Settings -> Services و Enable self-defense رو غیر فعال کنین. و از نرم افزار خارج بشین. (رو taskbar راست کلیک و Exit رو بزنین)

کی ای که بلک لیست شده رو delete کنین

کرک رو تو این پوشه کپی کنین
    X:\Program Files\Kaspersky Lab

کرک رو اجرا کنین و clean رو بزنین

دگمه پچ مربوط به KIS یا KAV رو کلیک کنین.

از کرک خارج شین و آنتی ویروس تون رو اجرا کنین و قسمتی رو که قبلا غیر فعال کردیم، فعال کنین.

با کی هایی که هنوز expire نشده ولی بلک لیست شده می تونین نرم افزار رو اکتیو کنین (داخل پوشه یه کی برای KIS تا سال 2009 گذاشتم)

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ویرایش توسط amint_civil : June 3rd, 2008 در ساعت 02:43

آقا دلم نیومد فقط دکمه سپاس رو بزنم
    یک در دنیا و 100 در آخرت . خدا خیرت بده (الهی آمین)

پیش فرض سلام حسام جان

لطف کن آدرس KEY هارو که از اون جا می گیری به ما هم بگو
    پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45039
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] جان:
    فايل هاي پيوست شده
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوستان بازم میگم که من کسپر ندارم ... اگه Key ها کار نکردن بگید تا عوضشون کنم .

در ضمن اگه کسی کی کسپر رو خواست لطف کنید تاپیک رو بهش معرفی کنید .

ممنون .
    سلام دوست عزیز، ممنون به خاطر تاپیکت، واقعاً به درد خورد.
    می تونم بپرسم از چه آنتی ویروسی استفاده می کنی که از کاسپر بهتره؟
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 157 نخستنخست 12345671353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)