تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: چگونه بر روی فیلم یک عکس یا لوگو بذارم؟

پیش فرض چگونه بر روی فیلم یک عکس یا لوگو بذارم؟

سلام
    من می خوام رو یک فیلمی گزارش عملکرد، لوگوی شرکت یا توضیحاتی در خصوص صحنه در حال نمایش رو بذارم
    در Ulead studio و یا corel studio از طریق overlay این کار رو میکنم ، اما وقتی فیلم پخش میشه و خروجی میگیرم این تصاویر محو نمایش داده میشن
    میشه راهنماییم کنید ؟
    پس چرا تو اخبار این همه زیر فیلمها توضیحات داره این طوری نیست ؟ البته می دونم اونا نرم افزاراشون قدرتمند تره
    پست‌ها
    34
    Nokia-X3
    NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    34

والا دوست من
    من نرم افزاری دارم که اول از همه کار تخصصی اش کانورتر است و تمام فرمت های صوتی و تصویری را کانورت می کند به همدیگر - بعدش میتونی از فیلمی استخراج صدا بکنی و بعدش اینکه مثلا ***** های تصویری رو فیلمت بدی مثلا سیاه و سفید یا تار و روغنی و ... - بعد میتونی فیلم دوبعدی را تبدیل به سه بعدی کنی - بعدش نیز می توانی برای فیلمت زیرنویس بگذاری و تمام امکامات کنترل پیشرفته رو هم داره بعد می تونی برا فیلمت دوبله و صدا گذاری هم بگذاری و نیز می توانی کراپینگ اختصاصی رو قسمتی از فیلم بدی و هنچنین امکان اضافه ی ویترمارک را به تصویر دارد ویتر مارک همان لوگو است یا اون عکسی که می خوای اضافه کنی تمام امکاناتش هم هست مثل کم رنگ و پررنگ یا جایگاه و چرخش و میزان درخشندگی و نور و زمینه و ..... اسم نرم افزار اینه : اکسیل سافت ویدیو کانورتر التیمیت
    توی قسمت فایل های پیوست گذاشتم عزیز دلم از اونجا دانلود کن اگر خودت تونستی درستش کن و گرنه هر یک از آموزش ها را خواستی بهت میدم کافیه مثلا لینک اینجا ینی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رو برام با پیغام بفرستی و منم میام اگر دیدم سوالی پرسیده بودی برات جواب میدم خودم چند ها ساله با این نرم افزار کار می کنم تا حالا عیبی بهش ندیدم حالا یه نگاهی بکن انشالا توکل بر خدا مشکلت بر طرف بشه دوست خوبم
    پست‌ها
    34
    Nokia-X3
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    34

نه بابا قدرتمند چیه با همین یولید مسخره ستیودیو هست دیگه خودم با هاش کار می کنم
    رمم چهار - پس پی یو کور آی5 - گرافیک دو
    بعدش تا می خوام کلیپ بسازم بازیچه دست شدم هی فیلم را ریلینک میدم بعد که ریلینک شد حالا عکس میپره اون را ری لینک دادم آهنگ می پره عجب مسخره ای هست باید صبر ایوب داشته باشی نمی دونم شاید نسخه اش اکتیو نباشیه یا پتچ و کرک و سریال بخواد شاید نمی دانم ولی اینطور دیوونه ام می کند برای همین جدیدا Wondershare Scrapbook Studio را باز می کنم ولی یولید برام بهتره
    پست‌ها
    34
    Nokia-X3
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    34

بیا اینم فایل پیوست همین که دانلودش کردم بعد تازه آپلود کردم لینکش داغ داغه خدمت شما
    (راستش وراجی نباشه ولی این "خدمت شما" تو خانواده ما داستانی داره: رضا عطاران تو فیلم کلاشنیکوف میره به بانک یارو هم میگه بانک تعطیله اونم میگه شما این گونی را بردار اونم همین که برمیداره از رو دست رضا عطاران میبینه یه کلاشنیکف دستشه همین لحظه میگه خدمت شما بعد ما هم عادت گرفتیم هر وقت این کلمه بیاد یاد این فیلم می افتیم )
    خلاصه ببخش وراجی کردم امید وارم فایل را دانلود کرده و کارت را رو به راه کرده و لذت ببری دوست عزیز و خوبم

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

سلام دوست گرامی
    ممنونم از محبت و پیگیری و پاسخ جامع شما

در خصوص یولید که گفتید ریلینک میشه عرض کنم که این مسئله به علتی که شما فکر میکنید نیست
    به اکتیو و غیر اکتیو هم ربط نداره . بحث ریلینک شدن فیلم ها به پوشه مورد استفاده برا پروژه تون برمی گرده
    برای اینکه به این مشکل برنخورید همیشه در ریشه یک درایو یک پوشه مخصوص هر پروژه تون درست کنید و همه فایلهای صوتی و تصویری مربوط به همون پروژه رو هم داخل همون پوشه یا زیر پوشه هایی که همونجا براش می سازید بذارید
    اینطوری وقتی پروژه رو خواستید به جا دیگه منتقل کنید یک بار عمل ریلینک برای یک فایلتون انجام بشه کل اطلاعات خود به خود ریلینک میشن
    برا اینکه در صورت جابجایی پروژه اصلا ریلینک هم نخواد بشه می تونید مثلا اگر قبلا پوشه پروژه تون رو درایو D بود باز پوشه پروژه رو در سیستم جدید در همان مسیر قبلی کپی کنید تا در بازیابی آدرس ها دچار مشکل و سردرگمی نشه و نیازی هم به ریلینک کردن پیدا نکنید

در برابر اطلاعات خوبی که بهم دادید اطلاعات کمی داشتم که تقدیم کردم
    موفق و پیروز باشید
    پست‌ها
    34
    Nokia-X3
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    34

واو واقعا بزرگی کردین که روشنم کردین ممنون - میگن بنی آدم اعضای ...... همینه والا
    راستی نرم افزار را برای ویتر مارک گذاری استفاده کردین؟براتون کار کرد؟
    پست‌ها
    1
    LG-Spectrum-II-4G-VS930
    Samsung-Galaxy-Tab-Active
    Norton Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام رمز فایل چیه
    پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45043
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران82علیزضا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام رمز فایل چیه
    آخرین نسخه رو از این تاپیک دریافت کنید:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    42
    Apple-iPhone-6-Plus
    Google-Chrome Mac IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    27
    سپاس (دریافتی)
    38

استفاده از نرم افزار های ویرایش فیلم
    اینکارو دیگه با گوشی هم میشه انجام داد
    اگه میخواین حرفه ای باشین=> افترافکت و یا پریمیر که از شرکت ادوبی هستن
    اما راحت ترین کار => camtasia studio (درست نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه ولی تو همین مایه ها بود)

موفق باشین
    بزرگترین ضعف انسان ها...تردیدِ آنها است در این که به دیگران هنگامی که هنوز زنده هستند بگویند چقدر دوستشان دارند…
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)