تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 34 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 339

موضوع: محصولات امنیتی Avira / تمامي ورژنها در اين تاپيك

پست‌ها
    22,434
    Nokia-N79
    NOD32 Opera Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    11238
    سپاس (دریافتی)
    71331

پیش فرض محصولات امنیتی Avira / تمامي ورژنها در اين تاپيك

Avira AntiVir Premium 8.01.00.35
    Avira Antivir has received an increasing amount of attention since garnering the highest score of any free security program on AV-Comparatives independent testing service for on-demand testing.

It fares a bit worse on the "Retrospective/ProActive" test, although still better than any of the other applications tested. However, it's hard to find anybody who finds the virus definition file update speed to be fast: it's notoriously slow. We put Antivir through the CNET Reviews Labs benchmarking process and came up with some unsurprising results.

When running alongside other high-drain processes, such as iTunes file conversion and while running MS Office, Antivir scored high. CA Antivirus and Panda 2008 were the top two products, followed by the premium version of Antivir and then the standard version, but all others tested including AVG Anti-Virus, Kaspersky, and Avast fell in behind them.

The MS Office test produced far less staggering results. With Antivir Personal completing the test in 271 seconds and Antivir Premium finishing in 270. The fastest of the 12 products, Panda 2008, scored 269.67 seconds, while the slowest, F-Sure, hit 273.33, so Avira was more toward the average here than in the other tests.

Overall, Avira slowed down the test machines somewhat, but it caused less drag on system resources than most--but not all--of its competitors. Boot time tests placed it at an average of 30.85 seconds, one second slower than Kaspersky, two seconds slower than BitDefender, and nearly two and a half seconds slower than the premium edition of Antivir. In scan testing, Antivir scored second-fastest after Panda 2008, and nearly three times faster than AVG Anti-Virus 8.0.

Combined with its high marks for removing and preventing infections, I remain convinced that Antivir is the best free antivirus on the market right now.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    3,493
    HTC-Desire-700-dual-sim
    HTC-Advantage-X7500
    Google-Chrome Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1063
    سپاس (دریافتی)
    7763
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

Avira Premium Security suite V8.100.206
    این آنتی ویروس بهترین محافظ برای سیستم شماست. طبق آمارهای سایت AV – Comparatives که یک مرجع مستقل تست آنتی ویروسها می باشد، آویرا با قدرت تشخیص 6/99% حتی بالاتر از Kaspersky و NOD32 قرار دارد. این آنتی ویروس یک پکیج کامل امنیتی شامل Virus Scanner ، Anti Ad wore، Anti Spy ware ، Anti Dialer ، email Protection (PoP3)، Proactive Anti Phasing ، Anti Spam و فایروال شخصی می باشد. از ویژگیهای این آنتی ویروس می توان به بالا بودن سرعت عمل و قدرت تشخیص، کنترل ویروسی بودن تمام فایلها و آرشیو در هنگام دسترسی به آنها، محافظت از پروسسهای فعال در برابر توقفهای غیرمنتظر و وجود یک Web Guard برای تامین امنیت هنگام استفاده از اینترنت، اشاره کرد.

من یه مشکل داشتم
    وقتی avira رو نصب می کنم چترش باز نمی شه
    یعنی گاردش فعال نمیشه
    روی آیکون آنتی ویروس هم که کلیک راست می کنم گزینه Antivir guard enabled خا کستریه
    داخل مرکز کنترل آنتی ویروس هم وقتی start service رو می زنم جواب نمیده

از تو بخش سرویس از Administrative tools هم وقتی دستور شروع به کار میدم خودش سریع غیر فعال میشه می گه بعضی از سریس ها اگه کاری برای انجام نداشته باشند بسته می شوند
    I,m Professional

قابل دونستي يه سر بزن

vblinks.blogfa.com

سلام من با آپديت كردن اين آنتي ويروس با مشكل مواجه شده ام آيا كسي فايل آپديت اونو داره بهم بده ممنونم
    free

سلام
    داداش اپدیت نمیشه

Unhappy آن هپی

سلام دوستامن هنوز مشکل من حل نشد از من سریال می خواد
    پست‌ها
    3,493
    HTC-Desire-700-dual-sim
    HTC-Advantage-X7500
    Google-Chrome Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1063
    سپاس (دریافتی)
    7763
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

دوستان key های موجود ازکار افتاده نصب میشه کار هم می کنه ولی آپدیت نمیشه خودم نتونستم key جدیدپیدا کنم یه همتی کنید

بعد از مدتها توانستم آنتی ویروسAvira Premium Security suite V8.100.206 وkey آنرا پیدا کنم که قابلیت آپدیت شدن 100 درصد را دارد که به زودی در سایت آپ مکنم

اینم لینک دانلود
    Avira Premium Security suite V8.100.206
    موفق باشید

سلام به دوستان.این آنتی ویروس کارش فوق العاده است.فقط سرعت آپدیتش پایینه.

سلام
    آپدیت این آنتی ویروس حدود 20 مگابایت میباشد اگرآپدیت اولیه انجام شود آپدیتهای بعدی در حد دو دقیقه خواهدشد
    {بستگی دارد که از دیال آپ یا adsl استفاده میکنید}
    وصددرصد آپدیت میشود
    موفق وپاینده باشید
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 34 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)