تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: چگونه میتونام از وبلاگ درامد اونجوری داشته باشم؟

پست‌ها
    12
    Apple-iPhone-3G
    Acer-Iconia-A1-830
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    7

New چگونه میتونام از وبلاگ درامد اونجوری داشته باشم؟

چگونه میتونام از وبلاگ درامد اونجوری داشته باشم؟
    پست‌ها
    3,556
    Nokia-C5
    Lenovo-Tab-S8
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    10928
    سپاس (دریافتی)
    4552
    نوشته ‌های وبلاگ
    31

خدا داند وبلاگ که درامدی نداره
    ***هنوز پنجره اي هست براي آنچه نديده ام***

*** در اوج قدرت انسان باش***

*** عوام از کسی که صدایش از همهبلندتر است پیروی می کنند***

*** کسی که نیازهایش کمتر باشد به خدا نزدیکتر است ***

*** هر جا که فقر از حد خود بگذرد بدانید مایه افتخار شده است ***

*** به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که از جنس خود ماست ***

*** سیاست هنر جمع آوری آراء از فقیران و جمع آوری مخارج تبلیغات از ثروتمندان است، با این وعده به هر طرف که آنها در مقابل دیگری محافظت خواهند شد ***

پست‌ها
    277
    Nokia-108
    Asus-Transformer-Pad-TF701T
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Ubuntu Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    191
    سپاس (دریافتی)
    804

نقل قول نوشته اصلی توسط wsxedc456 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    چگونه میتونام از وبلاگ درامد اونجوری داشته باشم؟
    درود مجدد
    دوست عزیز لطفا در پرسش های خود سعی کنید کامل تر و واضح تر سوال کنید.
    در پاسخ به سوال شما باید بگم که ایجاد در آمد از وبلاگ اگر بخواید فقط مطلب بگذارید تقریبا غیر ممکنه.
    اصولا وبلاگ به صفحه ای از خاطرات و اندیشه ها و مقاله ها در اینترنت میگن که متاسفانه امروزه تبدیل شده به کپی کردن از مطالب دیگران و...
    اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید به دنبال وب سایتی با ایده مناسب و جالب باشید که خود جای بحث جداگانه دارد.
    همون قدر بگم که وبلاگ مکانی هست برای انتشار مطالب برای دیگران و نه کسب در آمد.

موفق باشید
    بعد از 6ماه (مدرسه)
    برگشتم!
    پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

درامد زایی از وبلاگ نیاز به ترفند ندارد.
    موضوع وبلاگ یا سایت نیست.
    شما باید یک سایت یا بلاگ معتبر داشته باشید که بازدید و مخاطبان زیادی داشته باشه و با وجود این منابع بتوانید درامد زایی داشته باشید.
    افزایش مخاطبان و بازدید و کسب اعتبار برای بلاگ یا سایت هم داستانش سر دراز دارد و باید از آموزشهای موجود در انجمن استفاده بفرمایید.
    همونطر که گفتم کسب درامد از سایت نیاز به اعتبار و مخاطب داره که اون هم زمانی مهیا میشه که شما زمان و مدیریت بالایی روی سایت خودتون داشته باشید و بهتون پیشنهاد میکنم این موارد رو روی یک بلاگ انجام ندهید و یک سایت یا بلاگ شخصی داشته باشی و زمانتون رو صرف اون کنید چون میدونید برای خودتونه ولی بلاگهای موجود تمامیشون برای سرویسهای بلاگدهی هستند که علاوه بر وجود محدودیت,ارزش آن را ندارند که رویشان وقت بگذارید مگر برای خاطره یا روزانه نویسی کاربری.
    و مهمتر اینکه شما به احتمال زیاد هیچ وقت به چیزی که میخواهید نمیرسید چون به هیچ وجه به کاربران,محتوا,منابع و اعتبار خود اهمیت نمیدهید و یک راست میخواهید بروید سراغ درامد زایی!
    اگر میخواهید یک درامد پایدار و ثابت با مقدار خوب داشته باشید باید زمان و هزینه را سرمایه گذاری کنید
    » سایت شخصی کیوان موسوی - imusavi.ir

تیم طراحی قدرتمند با 9 سال سابقه
    » تبدیل وبلاگ به سایت + دامنه IR رایگان + هاست رایگان + آموزش
    » طراحی سایت و فروشگاه: (تجاری،شخصی)،فروشگاه حرفه ای
    » سئو (Perfisinal): سئو کلی با ده ها متد پیشرفته و تخصصی

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    26
    Huawei-Honor-3C-Play
    Firefox Windows-7 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    20

با سلام

درآمد از وبلاگ یکی از دغدغه های وبلاگنویسان هست ، که این امر دلایلی دارد که دو نمونه از اینها رو این جا ذکر می کنم.

1-کاربر وبلاگنویس احساس می کند که وقت و سرمایه خود را بیهوده در راه وبلاگ نویسی از دست میدهد.
    2-تنها راهی که برای کسب درآمد به ذهنش می رسد وبلاگنویسی است.

وبلاگ خوب وبلاگی است که کاربران و موتور های جستجو از آن رازی باشند.

موتور های جستجو:
    برای اینکه موتور های جستجوگر از وبلاگ ما رازی باشند ما باید وبلاگ خود را سئو سازی کنیم.
    به طور خلاصه سئو به انجام اعمالی می گویند که باعث افزایش محبوبیت ما نزد موتور های جستجوگر می شود.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نکته ی دیگر در مورد موتور های جستجوگر این است که سعی کنید تا در حد امکان مطالب را از سایت های دیگر کپی نکنید

کاربران:
    برای اینکه وبلاگ خود را نزد کاربران محبوب کنیم باید آن ها را نیازمند و علاقه مند به وبلاگ خود بکنیم.
    باید مطالبی را در وبلاگ قرار میدهیم اختصاصی باشد و در سایت ها و وبلاگ های دیگر پیدا نشوند و اگر پیدا شوند به آن صورت شباهتی با مطلب شما نداشته باشد در این صورت کاربر این را می فهمد که این وبلاگ مطالبی را قرار می گیرد که در جای دیگر پیدا نمی شود بنابراین همیشه سعی می کنید به وبلاگ شما سر بزند.

یه مثال از این نمونه می تواند TIMAN98.ir باشد.

و در نهایت می توانید با کمی جستجو روش های کسب درآمد مانند تبلیغات کلیکی ، پاپ آپ و... را بیابید.

لینک های هم که در بالا مشاهده می کنی برای مطالعه بیشتر هست.

Good Luck/
    ویرایش توسط Ehsan Ice : March 16th, 2015 در ساعت 23:17
    اسکنرهای آنلاین ویروس یابی ==> Open

وقتی خسته ایم افکاری که سالها پیش بر آنها غلبه کرده ایم، بار دیگر به ما هجوم می آورند. "فردریش نیچه"
    پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

از نظر من یک بلاگ که تحت مدیریت و صاحب امتیاز یک سرویس بلاگدهی هست اصلا ارزش نداره به خاطر وقت و انرژی صرف بشه چون مشخص هست که متعلق به شما نیست و در حقیقت هیچ ارزشی نداره.
    این رو از روی تجربه عرض میکنم
    یکی از بزرگترین و پر مخاطب ترین بلاگهای موجود در سیستم بلاگفا از سال 86 تا 88 متعلق به من بود.بلاگی با عنوان تیک بوک که با موضوع کتاب بود و به اندازه ای قوی بود که در مدتی کوتاه در جلسات فرهنگی مدیران سایتهای بزرگ کتاب شرکت داشتم جهت همکاری.میانگین بازدید این بلاگ از سایت تک بوک بالاتر بود و همینطور بازدهی اون.قالب و امکاناتی کم نظیر که در سایتهای بزرگ هم وجود نداشت.به نوعی میتوان گفت یکی از مدعیان اصلی طراحی کتابهای مستقل فلش آنلاین پارسی زبان همین بلاگ من بود که بعدها نمونه های اون گسترش پیدا کرد.
    یک روز صبح از خواب بیدار شدم و خبری از بلاگم نبود و آقای علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا اینطور توجیه فرمودند: حمله هکرها به سرور و پاک شدن 1% بلاگفا و البته بلاگ من هم جزو اونها بود.با ایشون تماس های زیادی داشتم که حتی جواب یک ایمیل رو هم ندادند و من هم هر نوع بلاگ و سیستم بود رو بوسیدم و گذاشتم کنار!
    امتاسفانه وقت ندارم براتون بیشتر توضیح بدم اما بهتون پیشنهاد میکنم به غیر از موضوعات خاطره نویسی یا بلاگنویسی شخصی,از سیستمهای بلاگدهی استفاده نکنید چون هیچ چیزش متعلق به شما نیست حتی اگر برای همیشه پایدار باشد حقوق مادی و معنوی محتوای شما متعلق به سرویس بلاگدهی هست.
    اگر هدف دارید و میخواهید زمانی با برنامه صرف کنید به من اطلاع بدید تا به صورت رایگان یک سایت متوسط با مدیریت محتوای وردپرس براتون طراحی کنم که فقط هزینه هاست و دامنه رو به صورت سالیانه پرداخت میکنید اما همه چیز متعلق به شما خواهد بود و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.
    » سایت شخصی کیوان موسوی - imusavi.ir

تیم طراحی قدرتمند با 9 سال سابقه
    » تبدیل وبلاگ به سایت + دامنه IR رایگان + هاست رایگان + آموزش
    » طراحی سایت و فروشگاه: (تجاری،شخصی)،فروشگاه حرفه ای
    » سئو (Perfisinal): سئو کلی با ده ها متد پیشرفته و تخصصی

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

Cool

همین الان شروع به کسب درآمد نمایید!!!

مطمئنا همه دوس دارند فقط باگذاشتن روزی 5 الی 10 دقیقه درامد کسب کنند!
    خبر خوب اینست که این امر با عضویت در [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] که یک سایت ایرانی و بهترین و پر سود ترین سایت درامد و تبلیغات کلیکی است امکان پذیر شده است. شما با عضویت در [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] می توانید با چند کلیک در روز و جذب تعدادی زیر مجموعه به درامدی عالی برسید. همچنین کسانی که سایت و یا وبلاگی دارند که میخواهند آن را در گوگل محبوب کنند و بازدید کننده بیشتری داشته باشند نیز می توانند از همین سایت استفاده کنند. تنها کافیست به لینک زیر بروید و کاملا رایگان ثبت نام کنید.

افزایش محبوبیت سایت در گوگل و افزایش بازدید (توضیحات) (ثبت نام و شروع)
    درامد اینترنتی کاملا رایگان فقط روزی 5 تا 10 دقیقه (توضیحات) (ثبت نام و شروع)

سلام میتونی با سایت های [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] کار کنی به این صورت که اجناسی که در سایت وجود داره رو تو وبلاگ تبلیغ کنی و بعد از فروش رفتن کالا پورسانت دریافت میکنی.

اگر نیاز به توضیحات بیشتر داری در خدمتم.

آره کسب درامد اینترنتی از طریق وبلاگ یا سایت شخصی یا بدونشون وجود داره
    روش های زیادی وجود داره و با سود و یا پور سانت کم و زحمت زیاد
    ولی من سایتی معرفی میکنم(مینی کار) بدون هیچ تخصص خاصی و بطور ساده و با سود زیاد کسب درآمد کنید
    با امتحانش ضرر که هیچ ،سودم کردی !

پس وقتو از دست نده
    پست‌ها
    1
    Apple-iPhone
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

با سلام وردپرس جزو مدیریت محتوای وبلاگ هست یا سایت؟
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)