تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

پست‌ها
    1,133
    Sony-Xperia-Z1
    NOD32 Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    709
    سپاس (دریافتی)
    870
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

پیش فرض مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

یه توضیح مختصری راجب انتظاراتم بگم:

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟
    ویرایش توسط .LUCIFER. : June 18th, 2015 در ساعت 11:17
    پست‌ها
    421
    Sony-Xperia-Z
    BitDefender Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    765
    سپاس (دریافتی)
    881

نقل قول نوشته اصلی توسط Dead Terminator [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    چی بگم والا ! گوشی هایی که من معرفی کردم کیفیت و راندمان بالاتری داشتن تو گوشیایی که خودتونم معرفی کردید من با Honor 3C کار کردم راندمان خوبی نداره مخصوصاً تو بازی هایی که تو رده خودش سنگین مجسوب میشن ضعیف عمل میکنه در صورتی که سونی من اصلاً فکر نمیکنم اینطوری باشه الان خیلی از گوشی های رده بالا مثل S5 هم دو گیگابایت رم دارن همین نشون میده که این مقدار واسه این CPU کمی بی مصرف طلقی میشه و عملاً نقشش وسوسه کردنه در ضمن سونی که ژاپنیش تو ایران نیست الان گوشی من ( تو مشخصاتم هست ) هم رو جعبش و هم جای کارت حافظش نوشته شده Made in China در صورتی که چک کردم گوشی اصل بوده .
    گوشی سونی تکنولوژی و طراحی ژاپن هست اما در چین تولید میشه به خاطر مسائل مالی که ارزونتر در بیاد و...
    همانطور که تمامی گوشی های اپل در چین تولید میشن و پشتش زده made in china
    __________________________________________________ ____________________________________

در مورد گوشی ها پیشنهادی :

مقرون به صرفه ترین حالت خرید گوشی های هواوی هست اما توجه داشته باش که:
    - گول cpu هشت هسته و اینجور چیزای وسوسه انگیز رو نخور چون بدون اغراق به اندازه 2 هسته بقیه شرکتاست!
    - cpu ش اکثرا های سیلیکون هست که با بعضی بازی ها مشکل داره و نمی تونی بازی کنی
    اما اگه کلش باز هستی (و بیشتر بازی های معروف) مشکلی نداری!

اما t3 من باهاش کار کردم
    عملکرد دستگاه بی نقص هست ، اما صفحه نمایشش بزرگه و اگه مشکلی با این موضوع نداری گزینه خیلی خوبی هست
    __________________________________________________ ____________________________________________
    اما حواشی و شایعات و تجربیات پیرامون گوشی های معرفی شده :

htc : در این رنج قیمت ارزش خرید نداره چون باید پول برند هم بدی و نسبت به قیمت کارایی خیلی کمتری نسبت به رقبا نشون
    میده و به نظرم نگیر مگه این که از طراحی یا برند htc خوشت میاد!
    و همچنین samsung !

هواوی : تو این رنج قیمت محبوب ترین برند اما
    اگه برند باز و دنبال کلاس گوشی باشی زیاد خوب نیست و اندکی چیپ! اما بیشترین کارایی نسبت به قیمت!
    باتری خوب و عادی صفحه نمایش عادی و خوب اما شاید cpu در اینده کمی اذیتتان کند.
    به نظر خودم هواوی اوایلش که خریدم سرعت قابل قبولی داشت اما نمی دونم چرا هر چی میگذره خیلی کندتر میشه!

سونی t3 گزینه خوبیه اما بزرگ و بیشتر از اون چیزی که فک کنی حمل و نقل و نگهداریش سخته و به خاطر همین بزرگی
    شکنندگی بالا، باتری متوسط ، دوربین ضعیفتر از سایر گزینه ها!

- اگه دنبال یک گوشی ظریف و زیبا هستی که هم جذاب باشه و هم کارایی خوبی داشته باشه p6 هواویی انتخاب خوبی هست!

سایر گوشی هایی هواوی هم که خودت معرفی کردی گزینه های برتر هستند!
    پست‌ها
    1,133
    Sony-Xperia-Z1
    NOD32 Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    709
    سپاس (دریافتی)
    870
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط intrepid [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    گوشی سونی تکنولوژی و طراحی ژاپن هست اما در چین تولید میشه به خاطر مسائل مالی که ارزونتر در بیاد و...
    همانطور که تمامی گوشی های اپل در چین تولید میشن و پشتش زده made in china
    __________________________________________________ ____________________________________

در مورد گوشی ها پیشنهادی :

مقرون به صرفه ترین حالت خرید گوشی های هواوی هست اما توجه داشته باش که:
    - گول cpu هشت هسته و اینجور چیزای وسوسه انگیز رو نخور چون بدون اغراق به اندازه 2 هسته بقیه شرکتاست!
    - cpu ش اکثرا های سیلیکون هست که با بعضی بازی ها مشکل داره و نمی تونی بازی کنی
    اما اگه کلش باز هستی (و بیشتر بازی های معروف) مشکلی نداری!

اما t3 من باهاش کار کردم
    عملکرد دستگاه بی نقص هست ، اما صفحه نمایشش بزرگه و اگه مشکلی با این موضوع نداری گزینه خیلی خوبی هست
    __________________________________________________ ____________________________________________
    اما حواشی و شایعات و تجربیات پیرامون گوشی های معرفی شده :

htc : در این رنج قیمت ارزش خرید نداره چون باید پول برند هم بدی و نسبت به قیمت کارایی خیلی کمتری نسبت به رقبا نشون
    میده و به نظرم نگیر مگه این که از طراحی یا برند htc خوشت میاد!
    و همچنین samsung !

هواوی : تو این رنج قیمت محبوب ترین برند اما
    اگه برند باز و دنبال کلاس گوشی باشی زیاد خوب نیست و اندکی چیپ! اما بیشترین کارایی نسبت به قیمت!
    باتری خوب و عادی صفحه نمایش عادی و خوب اما شاید cpu در اینده کمی اذیتتان کند.
    به نظر خودم هواوی اوایلش که خریدم سرعت قابل قبولی داشت اما نمی دونم چرا هر چی میگذره خیلی کندتر میشه!

سونی t3 گزینه خوبیه اما بزرگ و بیشتر از اون چیزی که فک کنی حمل و نقل و نگهداریش سخته و به خاطر همین بزرگی
    شکنندگی بالا، باتری متوسط ، دوربین ضعیفتر از سایر گزینه ها!

- اگه دنبال یک گوشی ظریف و زیبا هستی که هم جذاب باشه و هم کارایی خوبی داشته باشه p6 هواویی انتخاب خوبی هست!

سایر گوشی هایی هواوی هم که خودت معرفی کردی گزینه های برتر هستند!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dead Terminator [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    بله گوشی خوبیه برادر منم از همین مدل داره گوشی خیلی خوبیه در مورد پردازنده هم من نتایج بنچمارک هارو دیدم بعد One M8 بود کلاً خوبه

بعد دوستان این هواوی جی 750 اندروید پنج هیچ جوره براش نمیاد؟صبر کردن فایده نداره؟ سایتش نمیزنه دراین باره چیزی؟ این رو هم بدونم دیگ فک کنم تموم شه این قائله
    پست‌ها
    2,176
    Sony-Xperia-Z2
    BitDefender Firefox Windows-8 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    4744
    سپاس (دریافتی)
    3881
    نوشته ‌های وبلاگ
    41

والا رام اصلی نمیدونم فک نکنم بیاد ولی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] تا 5.1 هم برا دانلود گذاشته !

پست‌ها
    417
    Samsung-S3600
    Acer-Iconia-Tab-A3
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    982
    سپاس (دریافتی)
    627
    نوشته ‌های وبلاگ
    5

شما اول باید مشخص کنید که گوشیتون رو برای استفاده از چه چیزهایی می خواهید تا متناسب با نیازتون پاسخ های بهتری داده بشه.

HTC من هرچی داشتم ناگهان از کار افتاد.
    تـــــــــبـــــــــــریـــــــــــــــــز
    پست‌ها
    83
    Apple-iPhone-5
    Lenovo-A7-50-A3500
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-384 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    88

نوت 1 بخر
    به سلامتی خودم که
    هیشکی باورش نکرد...

پست‌ها
    28
    Samsung-J700
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط .LUCIFER. [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    http://www.digikala.com/Compare/DKP-...509/DKP-34939/
    دوستان این لینک بالا رو ببینید Huawei Honor 3C Dual SIM - U10 و Sony Xperia T3 D5103 و Sony Xperia SP رو ببینید (دو تا فاصله گذاشتم بین حروف اونارو بردارین که نمایش بده)
    بنظرتون کدوم مناسب تره برا خرید؟
    الان T3 و honor 3c نزدیک 100 200 تومن اختلاف قیمت دارن!ولی هواوی یه گیگ رمش از سونی قوی تر هم هست!الان اینجا من شدیدا گیج شدم هواوی به نظر بسیار مقرون به صرفه تر میاد رمش هم بیشتره.. الان بنظرتون کدومو انتخاب کنم خوبه؟ خفن گیج شدم هواوی چینیه کالای چینیو به غیرقابل اعتماد بودن میشناسن همه سونی ژاپنی پرستیژشم بالاس ولی قیمت و ارقام یه حرف دیگه دارن میزنن وسوسه میکنن ادمو!
    آقا محاله honor3c تو بازی کم بیاره!!!! من الان دارم یه بازی پیدا نکردم نتونه بازکنه!!!
    آسفالت ، جی تی آی ، realyrice ، call of duty ووو....
    شما مطمئنی گوشی که امتحان کردی honor 3c بوده!؟
    پست‌ها
    28
    Samsung-J700
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط .LUCIFER. [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

یه توضیح مختصری راجب انتظاراتم بگم:

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟
    بهترین گزینه honor 4c یا honor 4x هریکی از او یکی بهتر!
    4x یکم بزرگتره ، شک نکن بهترین انتخاب برا تو یکی از این دوتان!
    شک نکن!!!

الان بهترین مدل با این قیمت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] جی 5 هستش
    پست‌ها
    136
    Samsung-Galaxy-Note-3
    Samsung-Galaxy-Tab-3-8-0
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    73
    سپاس (دریافتی)
    203

...................................دوست عزیز سلام

من با این گوشیها کار کردم خیلی خوبه

samsung galaxy s4 and s4 mini

sony xperia sp

sony xperia m2

huawei honor 3c

huawei honor 4c , 6c
    جمله تکان هنده کودک 3 ساله سوریه ای قبل از مرگ!

آخرین جمله ای که این کودک ۳ ساله قبل از مرگ گفت این بود: «همه چیو به خدا میگم.»

http://www.tarfandestan.com/forum/im...ine=1442907604

we are iraninian cyber army

بچه ها جنگ ، جنگ سایبریه .

پس یا علی ، یا حق.....خدا بالاسر ماس.....
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)