تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: مشاوره درباره خرید گوشی lg g4

پیش فرض مشاوره درباره خرید گوشی lg g4

سلام من میخام یه گوشی بخرم
    خوش بحالم!!!!!!!!!!!

فقط یه نکته ای هس اونم اینکه گوشی که میخرم دیگه دیگه باید 3 یا 4 سال بره
    و اینکه پولمم کمه!!!!

خودم g4 رو انخاب کردم
    میخام ببینم که نظر دوستان چی هس

مشکلاتش گوشی چی هس
    ایا خوبه یا نه؟

و اینکه ایا گوشی دیگه پیشنهاد میکنید یا نه؟؟

ممنون میشم جواب بدید.
    پست‌ها
    3,708
    LG-G3
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    607
    سپاس (دریافتی)
    3556
    نوشته ‌های وبلاگ
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_dj10 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    البته من تاحالا گوشی ال جی نداشتم
    راستش من از شکل و استایل گوشی خیییل یخوشم اومد
    بنظرم فوق العادس
    من خودم جی 2 داشتم یک سال و الان حدود کمتراز یک سالی میشه که جی 3 رو دارم.مثله بقیه نیست فقط تعداد پیکسل هاش رو بالا ببره مثلا بین همین دو مدل و مدل جی هر سه 13 مگا پیکسل دوربین داشتن اما احتمالا میدونید که کیفیت عکس اصلا به این مربوط نمیشه.ولی هر سال کیفیت دوربین و دقت دوربین رو بالا برده.
    پروژه C# ویا WPF با قیمت مناسب

شماره تماس 09192157909

نقل قول نوشته اصلی توسط jak-jak [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

من خودم جی 2 داشتم یک سال و الان حدود کمتراز یک سالی میشه که جی 3 رو دارم.مثله بقیه نیست فقط تعداد پیکسل هاش رو بالا ببره مثلا بین همین دو مدل و مدل جی هر سه 13 مگا پیکسل دوربین داشتن اما احتمالا میدونید که کیفیت عکس اصلا به این مربوط نمیشه.ولی هر سال کیفیت دوربین و دقت دوربین رو بالا برده.

فقط یه چیری
    من داشتم نظرات کاربران تو یه سایت رو میخوندم
    بعضیا میگفتن که g4 هنگ میکنه....یکم به شک افتادم ..
    ایا درسته؟؟؟؟
    پست‌ها
    247
    Samsung-Galaxy-Note-4
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    7
    سپاس (دریافتی)
    409

من خواهرم جی 3 داشت از حدود 2 سال پیش، ظاهر و استلایلش فوق الاده هست، از نظر سخت افزاری و نرم افزار قویه فقط صفحه نمایشش چون LG بار اولش بود QHD میزد نتونست خوب پیاده سازی کنه و مصرف باتری رو به شدت افزایش میده. تنها مشکلش همین مصرف بیش از حد باتری بود. منم موقع خرید گوشی صبر کردم G4 بخرم چون حسابی و همه جوره بهبود پیدا کرده. اما دیگه طول کشید و نوت 4 رو خریدم.
    G4 نسبت به G3 صفحه نمایشش خیلی بهینه شده، طراحی بدنش خیلی زیباتر شده و انحانش کاملا کارامد هست. دوربین، سخت افزار، نرم افزار، ارگونومی، سرعت، مصرف باتری و..... همگی نسبت به نسخه قبل تو این گوشی خیلی بهتر شدن و الان هم قیمت خیلی مناسبی داره.
    رقیب این گوشی تو کلاس خودش مثلا از سامسونگ گلکسی A8 و نوت م (با قیمت بالاتر) هست و هر کدوم برتری خاص خودشون رو نسبت به اون یکی دارند. اگه این گوشی نظرتون رو جلب کرده تو خریدش شک نکنید.

یک مشکل دیگه
    میگن که این گوشی تو تاچ و مصرف باطری خیلی ضعیفه!!!
    ایا دزسته و تا چه حد؟؟؟؟؟
    پست‌ها
    247
    Samsung-Galaxy-Note-4
    سپاس (اهدایی)
    7
    سپاس (دریافتی)
    409

همون G3 هم تاچ فوق الاده ای داره چه برسه به G4
    در مورد باتری هم باید بگم بخاطر نمایشگر خیلی بهینه تر و سی پی یو کم مصرف تر (البته قویتر) و موارد دیگه...شارژ دهی باتریش بهتر شده. به طور متوسط با یکبار شارژ در اول صبح میتونید با آخر شب باهاش حسابی کارکنید...باتری..وای فای ...تماشای فیلم و....
    پست‌ها
    3,708
    LG-G3
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    607
    سپاس (دریافتی)
    3556
    نوشته ‌های وبلاگ
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_dj10 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فقط یه چیری
    من داشتم نظرات کاربران تو یه سایت رو میخوندم
    بعضیا میگفتن که g4 هنگ میکنه....یکم به شک افتادم ..
    ایا درسته؟؟؟؟
    جی 4 رو اطلاع ندارم ولی جی سه رو چیز خاصی توش ندیدم که خیلی بد باشه
    پروژه C# ویا WPF با قیمت مناسب

شماره تماس 09192157909

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_FXX [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من خواهرم جی 3 داشت از حدود 2 سال پیش، ظاهر و استلایلش فوق الاده هست، از نظر سخت افزاری و نرم افزار قویه فقط صفحه نمایشش چون LG بار اولش بود QHD میزد نتونست خوب پیاده سازی کنه و مصرف باتری رو به شدت افزایش میده. تنها مشکلش همین مصرف بیش از حد باتری بود. منم موقع خرید گوشی صبر کردم G4 بخرم چون حسابی و همه جوره بهبود پیدا کرده. اما دیگه طول کشید و نوت 4 رو خریدم.
    G4 نسبت به G3 صفحه نمایشش خیلی بهینه شده، طراحی بدنش خیلی زیباتر شده و انحانش کاملا کارامد هست. دوربین، سخت افزار، نرم افزار، ارگونومی، سرعت، مصرف باتری و..... همگی نسبت به نسخه قبل تو این گوشی خیلی بهتر شدن و الان هم قیمت خیلی مناسبی داره.
    رقیب این گوشی تو کلاس خودش مثلا از سامسونگ گلکسی A8 و نوت م (با قیمت بالاتر) هست و هر کدوم برتری خاص خودشون رو نسبت به اون یکی دارند. اگه این گوشی نظرتون رو جلب کرده تو خریدش شک نکنید.
    درست میفرمایید
    ولی من بخاطر این شک کردم که یک نفر این مشکل تاچ و باطری رو مطرح نکرده بود....بلکه چند نفر بودن
    بخاطر این دو دل شدم
    ببینید من روی برند خاصی تعصب ندارم
    فقط میخام گوشی که میخرم خوب باشه
    ولی متاسفانه پولم محدود هستش
    پست‌ها
    247
    Samsung-Galaxy-Note-4
    سپاس (اهدایی)
    7
    سپاس (دریافتی)
    409

درست میفرمایید
    ولی من بخاطر این شک کردم که یک نفر این مشکل تاچ و باطری رو مطرح نکرده بود....بلکه چند نفر بودن
    بخاطر این دو دل شدم
    ببینید من روی برند خاصی تعصب ندارم
    فقط میخام گوشی که میخرم خوب باشه
    ولی متاسفانه پولم محدود هستش
    خیلی خوبه که تعصب ندارید، اصلا تعصب داشتن واقعا دلیلی نداره. چون هم باید برای پولی که پرداخت کنیم یا پولی که بقیه پرداخت میکنند یه ارزشی قائل شد. برای باتریش مشکلی پیش نمیاد به شرطی که حداقل نکات لازم برای شارژ شدن رو رعایت کنید. [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]هم توضیح دادم.
    G4 رو میشه تو کلماتی مثل زیبایی، کارایی، قدرت، عکاس حرفه ای و داشتن ارزش خرید خلاصه کرد. از خریدتون پشیمون نخواهید شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_FXX [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    خیلی خوبه که تعصب ندارید، اصلا تعصب داشتن واقعا دلیلی نداره. چون هم باید برای پولی که پرداخت کنیم یا پولی که بقیه پرداخت میکنند یه ارزشی قائل شد. برای باتریش مشکلی پیش نمیاد به شرطی که حداقل نکات لازم برای شارژ شدن رو رعایت کنید. [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]هم توضیح دادم.
    G4 رو میشه تو کلماتی مثل زیبایی، کارایی، قدرت، عکاس حرفه ای و داشتن ارزش خرید خلاصه کرد. از خریدتون پشیمون نخواهید شد

ممنون
    ولی فک کنم شما داری جانب دارانه میگی هااااااا
    پست‌ها
    247
    Samsung-Galaxy-Note-4
    سپاس (اهدایی)
    7
    سپاس (دریافتی)
    409

ممنون
    ولی فک کنم شما داری جانب دارانه میگی هااااااا
    اگه یک کلمه از حرفه هام اشتباه خوشحال میدونم بدونم

گوشی بنده هم سامسونگه نه ال جی
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)