تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

موضوع: هک تلگرام

پیش فرض هک تلگرام

سلام من میخواستم بدونم میشه با اندروید تلگرامو هک کرد؟؟؟ اگه میشه لطفا اموزششو بزارید واسم ممنون

ممنون دریافت کردم اما اون فقط یه فایل پی دی اف بود و یه برنامه من میخوام بدون این که طرف بفهمه جاسوسی کنم از گوشیش و به گوشیش هم دسترسی ندارم لطفا بگین چ کنم
    پست‌ها
    21
    Huawei-Ascend-Y600
    Huawei-IDEOS-S7
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0090 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    داداش نفرستادی که لطفا بفرست فدات شم
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام. لطفا نرم افزار رو برای من هم بفرستین

سلام ، لینک دانلود آموزش ورود به تلگرام دیگران رو میخوام، ممنون
    kishdecor17@gmail.com
    پست‌ها
    4,880
    Apple-iPhone
    Kaspersky Safari Mac IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6360
    سپاس (دریافتی)
    9395
    نوشته ‌های وبلاگ
    173

ممنون دریافت کردم اما اون فقط یه فایل پی دی اف بود و یه برنامه من میخوام بدون این که طرف بفهمه جاسوسی کنم از گوشیش و به گوشیش هم دسترسی ندارم لطفا بگین چ کنم
    نرم افزارشو تو انجمن گزاشتم ماله ویندوز هست خودمم خریداری کردم خخخ دوست عزیز همش الکیه ما چیزی به عنوان هک تلگرام هک اینستاگرام و و و نداریم

برای هک مثلا میشه یوزر پسورد اینستا رو کرک کرد باید یه کمبو لیست خیلی خوب و حرفه ای تهیه کنید و کرک کنید البته باید VPS داشته باشین

برای هک نلگرام که میکن نرم افزاره بله هست اما 2 تا فایل PDF اشغال توش داره که اموزش مسخره شو داده و اینه که شما باید نرم افزار رو رو گوشی طرف نصب کنی خوب اون یه ترجانه

تنها راه هک تلگرام متاسپلوییت هست که باید با استفاده از هک اجتماعی نمیدونم میدونین یانه باید (حتما باید شماره طرف و باهاش در ارتباط باشین ) شما برای طرف مثلا یه وی پی ان ارسال میکنین

به محظ اینکه فایل و باز کنه کار شما شروع میشه که باید این کارو با سیستم عامل کالی انجام بدین یه Payload درست میکنین و بعد با SMSDump کل SMS هاشو در میارین و کد تایید رو از همونجا در میارین

اینم بگم با این کار میشه کل SMS های طرف رو برداشت

اگر تلگرام هک میشد جایزه چند ملیارد تومنی واس هک کردنش نمیزاشت هک یعنی که بتونی کل سرور تلگرام و بگیری نه اینکه یوزر یا شماره طرف و هک کنی بعضی ها هنوز یاد نرگرفتن معنی هک یعنی چی
    پست‌ها
    357

Avast Maxthon Windows-10 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: Satellite
    سپاس (اهدایی)
    30
    سپاس (دریافتی)
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN.M2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نرم افزارشو تو انجمن گزاشتم ماله ویندوز هست خودمم خریداری کردم خخخ دوست عزیز همش الکیه ما چیزی به عنوان هک تلگرام هک اینستاگرام و و و نداریم

برای هک مثلا میشه یوزر پسورد اینستا رو کرک کرد باید یه کمبو لیست خیلی خوب و حرفه ای تهیه کنید و کرک کنید البته باید VPS داشته باشین

برای هک نلگرام که میکن نرم افزاره بله هست اما 2 تا فایل PDF اشغال توش داره که اموزش مسخره شو داده و اینه که شما باید نرم افزار رو رو گوشی طرف نصب کنی خوب اون یه ترجانه

تنها راه هک تلگرام متاسپلوییت هست که باید با استفاده از هک اجتماعی نمیدونم میدونین یانه باید (حتما باید شماره طرف و باهاش در ارتباط باشین ) شما برای طرف مثلا یه وی پی ان ارسال میکنین

به محظ اینکه فایل و باز کنه کار شما شروع میشه که باید این کارو با سیستم عامل کالی انجام بدین یه Payload درست میکنین و بعد با SMSDump کل SMS هاشو در میارین و کد تایید رو از همونجا در میارین

اینم بگم با این کار میشه کل SMS های طرف رو برداشت

اگر تلگرام هک میشد جایزه چند ملیارد تومنی واس هک کردنش نمیزاشت هک یعنی که بتونی کل سرور تلگرام و بگیری نه اینکه یوزر یا شماره طرف و هک کنی بعضی ها هنوز یاد نرگرفتن معنی هک یعنی چی
    کاملا درسته!

گروه تلگرام برای کسی که بتونه به تلگرام نفوذ کنه و سیستم رمزگذاری شان رو دور بزنه و یا بشکنه (به معنی واقعی "هک" کنه) یه جایزه ی 300.000 دلاری یا 900 میلیون نومنی (900.000.000 تومان) در نظر گرفته ... !!!
    .This post is copyrighted. No partion may be reproduced without my written permission and signature
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    +برای ورژن جدید dumpper به [ sourceforge.net ] مراجعه کنید... (windows)
    +برای ورژن جدید androdumper و wps connect به [ google play store ] مراجه کنید... (android)
    +برای دریافت crack و trainer به [ megagames.com ] مراجه کنید... (games)
    +برای تماشای anime به سایت های: [ ryuanime.to ] [ ryuanime.io ] [ ryuanime.com ] - [ ryu-anime.com ] مراجه کنید...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    درباره خودم:
    + تایپر سریع (فقط انگلیسی متاسفانه)
    + علاقه مند به بازی های کامپیوتری (planet side 2 . world of warcraft . call of duty black ops 3)
    + علاقه مند به anime
    + مسلط به انگلیسی و در حال یادگیری زبان ژاپنی -_-
    + خودت میدونی D:
    https://gifyu.com/image/rxe
    تـــــــــبـــــــــــریـــــــــــــــــز
    پست‌ها
    83
    Apple-iPhone-5
    Lenovo-A7-50-A3500
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-384 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    4
    سپاس (دریافتی)
    88

لطفا به من هم بفرست

به سلامتی خودم که
    هیشکی باورش نکرد...

پست‌ها
    298
    Apple-iPhone-6-Plus
    Lenovo-A8-50-A5500
    Sheed Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    470
    سپاس (دریافتی)
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0090 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام من میخواستم بدونم میشه با اندروید تلگرامو هک کرد؟؟؟ اگه میشه لطفا اموزششو بزارید واسم ممنون
    سلام دوست عزیز درمورد سوالت بایدبگم امکان هک وجودنداره (البته غیرممکن در فضای مجازی وجودنداره-بنده هم اعتقادارم که هیچ کاری نشدنداره)

امابه خاطراین می گم امکان هک نیست چون تلگرام توسط برنامه نویسان وهکران ماهرروسیه نوشته شده که فکرمی کنم نیازی معرفی ندارن ومعروف هستند

نرم افزارهای هکی هم که مدتی هست به وجوداومدن یاکلاه برداری هستن وکارنمی کنن
    یااگرم کارمی کنن شماهم که اونونصب می کنی هک میشی واطلاعات گوشیت دست رسی پیدامی کنند.
    تازه بعدکه هک کنی اگه قربانی شکایت کنه پلیس فتامیادسراغت
    ویرایش توسط mohammadgavadtahere : June 22nd, 2016 در ساعت 17:09

پست‌ها
    1
    Huawei-Ascend-P7-Sapphire-Edition
    NOD32 Firefox Windows-7 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-64 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

منم می خوام جمیل

لطفا برای من هم بفرست

اگر میتونی لطفا از طریق تلگرام بفرست

hacker600@

خیلی نیاز دارم به هک تلگرام

سلام ...
    ببخشین من چه جوری میتونم دانلود کنم لینکی نمبینم ... خواهشا اگه مسکلی نباشه به ایمیلم بفرستین ممنون میشم
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)