هک مودم adsl تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: هک مودم adsl

پست‌ها
    33

Google-Chrome IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    19

پیش فرض هک مودم adsl

سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    اینکه پس از هک مودم یکی چطوری باید اون یوزر و پسوردشو وارد مودم خودمون کنیم برای استفاده؟

آیا باید مودم خودش یا مودم خودمون رو ریست کنیم؟

من در این دوکادر مودم خودم یوزر و پسورد رو وارد میکنم قبول نمیکنه و پس از گلیک روی دکمه ی سیو این ارور رو میده ( 2 عکس زیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    عزیز برداشته شد کلا این روش حالا هر چی هست نمیشه فقط با وارد کردن یوزر و پسورد از نت استفاده کرد منم واسه مخابرات میخوام ولی نتونستم متصل بشم

حالا شما اگه روشی جدید ی سراغ دارید بگید چیه ما هم بدونیم
    من چند بار وارد شدم با این روش همین هفته پیش واسه تست پورت ،با کالی میتونین هک کنین یه نرم افزار جدید هم اومده که سرعت هک وافای ۱۰۰۰ در دقیقس عالیه

فرستاده شده توسط نرم افزار taptalk
    پست‌ها
    33

Google-Chrome IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mojaavid [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من چند بار وارد شدم با این روش همین هفته پیش واسه تست پورت ،با کالی میتونین هک کنین یه نرم افزار جدید هم اومده که سرعت هک وافای ۱۰۰۰ در دقیقس عالیه

وای فای نمیخوام هک کنم وای فای که اب خوردنه

بنده مودم رو میخواستم هک کنم که نشد حالا این نرم افزاره اسمش چیه پولیه یا رایگان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    وای فای نمیخوام هک کنم وای فای که اب خوردنه

بنده مودم رو میخواستم هک کنم که نشد حالا این نرم افزاره اسمش چیه پولیه یا رایگان؟
    هک وافای در بعضی از شرایط تقریبا غیر ممکنه
    منظورتون از هک مودم چیه ،هک مودم وافای دار که میشه همون هک وافای و اگه منظورتون هک اشتراک اینترنته همون طور که گفتم ساده ترین دسترسی به ای پی اختصاص داده شده و استفاده از رمز و پسورد است به شرطی که به اشتراک اینترنت م ایپی اختصاصی نداده باشند مثه مخابرات شهر من
    هیچ نرم افزار پولی هک وجود نداره می تونین واسه هک همه را با گشتو گذار رایگان پیدا کنین
    ولی از همه مهن تر اینه جناب که هک زدن یک دکمه نیس باید زمان و‌خلاقیت زیادی به خرج داد شما می توتین با ورود بعه انجمن های هک اطلاعات بیشتری کسب کنید

پست‌ها
    33

Google-Chrome IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mojaavid [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    هک وافای در بعضی از شرایط تقریبا غیر ممکنه
    منظورتون از هک مودم چیه ،هک مودم وافای دار که میشه همون هک وافای و اگه منظورتون هک اشتراک اینترنته همون طور که گفتم ساده ترین دسترسی به ای پی اختصاص داده شده و استفاده از رمز و پسورد است به شرطی که به اشتراک اینترنت م ایپی اختصاصی نداده باشند مثه مخابرات شهر من
    هیچ نرم افزار پولی هک وجود نداره می تونین واسه هک همه را با گشتو گذار رایگان پیدا کنین
    ولی از همه مهن تر اینه جناب که هک زدن یک دکمه نیس باید زمان و‌خلاقیت زیادی به خرج داد شما می توتین با ورود بعه انجمن های هک اطلاعات بیشتری کسب کنید

درود
    من اول گفتم که نمیشه از وقتی آی پی اختصاص دادن و ... این باگ برداشته شد مگر در سایر مواردی که خودتون ذکر کردین!!!
    ولی هک وای فای غیرممکن نیست با دامپر زیر 30 ثانیه انجام میشه اگر هم رمز نگاری پیچیده تر باشه با کالی و بک ترک راحت ناک اوت میشه

در رابطه با نرم افزار من میدونم هیچی پولی نیست هر کی میفروشه کلاهبردارن ولی شما خوت توی پست قبلیت گفتی یه نرم افزار اومده عالیه میخواستم بدونم چیه ؟ اسمشو میشه بگید؟
    ضمنا منم حال و حوصله هک و.. ندارم که بیفتم به جون این انجمنا همه مطالشون رو قورت بدم فقط در حد هک مودم و وای فای که اونم با زدن یه دکمه کارم را میگیره وگرنه سایر مباحث هک استفاده نمیکنم
    سپاس

درود
    من اول گفتم که نمیشه از وقتی آی پی اختصاص دادن و ... این باگ برداشته شد مگر در سایر مواردی که خودتون ذکر کردین!!!
    ولی هک وای فای غیرممکن نیست با دامپر زیر 30 ثانیه انجام میشه اگر هم رمز نگاری پیچیده تر باشه با کالی و بک ترک راحت ناک اوت میشه

در رابطه با نرم افزار من میدونم هیچی پولی نیست هر کی میفروشه کلاهبردارن ولی شما خوت توی پست قبلیت گفتی یه نرم افزار اومده عالیه میخواستم بدونم چیه ؟ اسمشو میشه بگید؟
    ضمنا منم حال و حوصله هک و.. ندارم که بیفتم به جون این انجمنا همه مطالشون رو قورت بدم فقط در حد هک مودم و وای فای که اونم با زدن یه دکمه کارم را میگیره وگرنه سایر مباحث هک استفاده نمیکنم
    سپاس
    ممنون از سپاستون
    دوست عزیز روش دامپر مربوط به وی پی اسه ،اسم اون نرم افزار هم یادم نیس ولی یه اپدیت جدید که که تو کالی برای تست کی درست شده و میتونه سرعت رمز نگاری بالا ببره ،کلا هک واقعی رو باید حداقل با بک ترک یا کالی انجام داد که فکر کنم دیگه بک ترک ورژن جدیدی ازش نمیاد و‌با کالی ادغام شده

محمد جاوید
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)