[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از کلوبیک, Quantum Break برای پی سی نیز پنجم اوریل ارائه میشود و جوایزی برای پیش سفارش نسخه ایکس باکس وان ان نیز در نظر گرفته شده است.

مایکروسفت اعلام کرد که Quantum Break, بازی اینده استودیو Remedy فقط برای ایکس باکس وان ارائه نشده بلکه نسخه پی سی ان نیز در پنجم اوریل ارائه خواهد شد.

این بازی که از مدتهائی طولانی انتظار ان کشیده میشود و طولانی بودن زمان ان به دلیل توسعه بیشتر ان است در ابتدا و از سال گذشته فقط برای ایکس باکس وان در نظر گرفته شده بود که بالاخره در پنجم اوریل ماه امسال خواهد بود. اما در همین تاریخ نسخه پی سی ان نیز ارائه خواهد شد.

از طرفی بازیکنانی که نسخه ایکس باکس وان را پیش سفارش دهند از نسخه رایگان پی سی ان نیز برخوردار خواهند شد که این تا چهارم اوریل و روی پلاتفرمهائی که در این برنامه شرکت دارند و مسلما شامل Xbox.com و خرید مستقیم انجام خواهد شد. البته این نسخه فقط یک نسخه دیجیتالی است و نه فیزیکی.

خریداران نسخه ایکس باکس وان Quantum Break از یک کپی دیجیتالی نسخه ایکس باکس 360 Alan Wake که شامل دو اد ان بازی Remedy نیز میشود بهره مند خواهند گشت.

مایکروسفت خیلی مایل است که بازیکنان Quantum Break را که ترکیبی از عملیات و سکانسهائی واقعی که از Shawn Ashmore بعنوان قهرمان بازی فیلمبرداری شده اند را پیش سفارش دهند.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.