تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نرم افزار هک تلگرام

پیش فرض نرم افزار هک تلگرام

سلام دویتان عزیزو گرامی.

من خیلی وقته دنبال هک نرم افزار تلگرام هستم. از دوستان کسی در این مورد چیزی سراغ داره؟؟

نرم افزار هایی که تو سایت هم میفروختنو خریدم که که میگن هکر روسی اونو نوشته ولی کار نمیکنه تو آموزشش پورت 1443 رو باید بازش کنم .باز کردمم. ولی ارور میده بعد از اینکه شماره طرف وارد میکنی . بعد تو نرم افزارم نوشته وقتی که میخواد هک کنه مینویسه پورت 1448 اونم باز کردم ولی تو فیلم نشون میده که OK میشه همشون تو اون نسخه که ما داریم Failedمیشه همشون.بعد تو اون بسته یه نرم افزاریم بود که Ru Hack اسمش اونم وقتی شمارو میدادی اونجا که هک میزدی مینوشت باید Net Framework 4.6.2 باید نصب باشه در حالی که اصن بالاتر از نسخه 4.6.1 وجو نداره هنوز نیومده حتی نسخه بتاشم نیس.خلاصه که بنظر دوستان باید چیکار کنیم یه جوری هک کنیم البته به غیر از اون کاری کد از خود طرف میگیری چون اون خاله بازیه نه هک؟؟!!!!!
    فايل هاي پيوست شده
    پست‌ها
    4
    Samsung-Galaxy-Note-4-N910C
    NOD32 Firefox Windows-10 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    1

با سلام . اولا که هک تلگرام غیر واقعیه و شما نباید گول این تبلیغ ها رو میخوردید . هک تلگرام نیاز به مهندسی اجتماعی داره و هر کس بتونه بدون این کار هک کنه مبلغ زیادی رو از طرف کمپانی تلگرام به عنوان جایزه بگیره .

❌ آیا واقعا تلگرام امن و قابل اعتماد است ❌

در حالت کلی به طور قاطعانه میتوان گفت بـــلــــــــــه بسیار امنتر از حدی که بتوان تصور کرد.

⚠️‼️⚠️ توجه: اگر حوصله خواندن بقیه مطلب را ندارید، در یک جمله میگوییم احتمال اینکه در همین روزهای پیش رو خبری مبنی بر ثبت نام تلگرام در گینس به عنوان امنترین نرم افزار تاریخ پیام رسانها که رکورد طولانی ترین زمان هک نشدن را داشته است را بشنوید بسیار بالاست.

⁉️اما دلیل این ادعا چیست؟

خب از قدیم گفتن هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه و قطعا تنها به صرف اینکه تلگرام ادعا کرده که امنترین سیستم پیام رسان در دنیاست نباید اعتماد کرد و باید صحت این ادعا را بررسی کنیم.

وقتی نگاهی به سورس تلگرام و مستندات معتبر میکنیم، متوجه میشیم که تمامی پیامهایی که در تلگرام رد و بدل میشوند بلا استثنا در 4 مرحله رمزگزاری شده، سپس به صورت رمزی ارسال میشوند و درنهایت وقتی به طور کامل به مقصد رسید مجددا به صورت معکوس و بازهم طی 4 رمزگشایی میشود.
    شاید بپرسید خب هر رمزگزاریی قابل شکستنه و کافیه که کلید رمز رو پیدا کنیم. این حرف کاملا درسته ولی وقتی که کلید رمزگزاری به صورت ثانیه ای عوض میشه و به شدت وابسته به شماره سریال قطعات گوشی میباشد و با توجه به اینکه هرگوشی صدها قطعه داره که شماره سریال انها فقط مختص خودشونه و در تمام دنیا یدونس، تقریبا پیدا کردن کلید رمز به صفر میرسه.
    درسته که گفتیم تقریبا، ولی وقتی عوامل فرعی مانند ساعت و تاریخ و نوع اپراتور و مختصات جی پی اس و صدتا عامل دیگه به صورت تصادفی در تولید کلید رمز نقش داشته باشند، دیگه نه تقریبا، بلکه قطعا پیدا کردن کلید چه از نظر تئوری و چه عملی غیر ممکن و محال میشه. تازه اگرم به صورت شانسی یک کلید کشف بشه، به هیچ دردی نمیخوره، چون دقیقا سه ثانیه بعد اعتبار کلید تمام شده و یک کلید جدید تولید میشود تازه گاها میاد و از سریالها و اطلاعات جفت گوشی هایی که باهم ارتباط دارند به صورت ترکیبی استفاده میکنه. یجورایی میتوان گفت به طرز جنون اوری وسواس نشون میده برای تولید کلید رمز و رمزگزاری مطالب، چه عکس باشه چه فیلم یا حتی استیکر.
    جالبه بدونید که تا کنون هیچ احدی در کل دنیا موفق به شکستن رمز یک پیام معمولی در تلگرام نشده تا بتونه صاحب 300000 دلار جایزه نقدی تلگرام بشه.
    البته بجز رمزگزاری فوق پیشرفته و فوق امن تلگرام ساز و کارهای دیگری نیز در جهت حفظ امنیت داره و بازهم جالبه بدونید که برخلاف انکه در ابتدا اعلام کرده بودند سرعت و کیفیت برای ما در اولویته، اکنون بیش از یکساله که تلگرام رسما اعلام کرده مهمترین دقدقه و هدف ما حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران است.

به صورت خلاصه، تلگرام امنترین نرم افزار حال حاضر در دنیاست و واژه هک شدن یا هک کردن تلگرام کاملا مزخرف و بی اساس و نشدنی میباشد.
    اما مواردی هستند که اگر رعایت نکنیم ممکنه اصطلاحا، تاکید میکنم اصطلاحا هک بشیم، میگوییم اصطلاحا چون هک به معنای واقعی نیست و دقیقا مث این میمونه که شما کارت عابربانک خودتون رو بدید دست من، بعدا رمز رو با دستخط خودتون رو یک برگه بنوییسید و تحویلم بدید و من ادعا کنم عابربانک شما را هک کردم.
    ✅ در پست بعدی بشما خواهیم گفت چه مواردی را رعایت کنید تا به هیچ وجه مورد سواستفاده قرار نگیرید و به قول معروف الکی الکی، رودست نخورید.

⚠️ اما بازهم تاکید میکنیم گول تبلیغات را نخورید و ایمان داشته باشید تلگرام امنترین و غیر قابل هک شدنه و با اینجور تبلیغات کذایی فقط دنبال پول شما هستند یا صرفا ترساندن شما برای رسیدن به اهداف بعدی خودشون میباشد.

کانال آی تی رسان، به روز ترین کانال تلگرام
    : @[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

شاید اینکه میگه از NET FRAMEWORK. 4.6.2 استفاده کنید یک بهانه باشه .
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)