تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: مشکل باز نشدن یک فولدر از هارد اکسترنال و تبدیل شدنش به یک فایل بدون پسوند 0 کیلو بایتی

پیش فرض مشکل باز نشدن یک فولدر از هارد اکسترنال و تبدیل شدنش به یک فایل بدون پسوند 0 کیلو بایتی

سلام به دادم برسید چند وقت پیش یهو دیدم هر کاری میکنم فولدر فبلم سینمایی هام باز نمیشه و ارو
    is not accessible
    The file or directory is corrupted and unreadable
    میده... از طریق آموزشی که توسایت بود (chkdsk /F /R /X j
    جلو رفتم و حالا نه تنها با نمیشه بلکه کلا شکل فولدر رو از دست داده و تبدیل شده به یک فایل 0 کیلو بایتی بدون پسوند . قسمت فایل اکستنشن رو هم چک کردم ولی بازم پسوندی نداره.راستی آنتی ویروسمم بیت دیفندره اورجینالم هست آپدیت هم هست و چیزی نشون نمیده. چیکار کنم ؟ کمکم کنید. اینم عکسش:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    14,876

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18545
    سپاس (دریافتی)
    18207
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین حبیبی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام وقت خوش
    دوستان من هم یک هارد اکسترنال داشتم فیلم های عروسی توش بوده با همین مشکل روبرو شد همین راه حل رو ادامه دادم پوشه تبدیل به فایل شده و حجمش رو صفر نشون میده هارد هم ntfs هستش نمی دونم چکارش کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید.راستی چندتا از پوشه هاش این مشکل رو پیدا کرده. اما اطلاعات مهمم تو یک پوشس اما چند تا فایلن. خیلی اعصابم خرد شده لطفا کمک کنید
    سلام دوست عزیز
    .
    به ترفندستان خوش آمدید.

اگر موارد بالا رو انجام دادید و نتیجه ای نگرفتید باید ریکاوری کنید.

موفق باشید.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده
    پست‌ها
    45
    HTC-Desire-816G-dual-sim
    Kaspersky Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    9
    سپاس (دریافتی)
    44

سلام به همه دوستان
    این مشکل به دلیل آسیب دیدن فولدر هست که میتونه بر اثر اختلال ویندوز ، هارد دیسک و یا تنظیمات دسترسی ویندوز باشه.
    معمولا استفاده از ابزار ریکاوری تست شده و در صورت تسلط نسبی میتونه مشکلتون رو حل کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    به ترفندستان خوش آمدید
    .
    این دوست عزیز نمی دونم مشکلشون برطرف شده یا نه!
    .
    شما هم یک تصویر از پوشه و اخطار (اگر اخطار میده) قرار بدید شاید دوستان بتونند کمک کنند.

(موارد گفته شده در بالا رو هم اگر انجام ندادید انجام بدید)

موفق باشید.
    سلام خسته نباشید منم همین مشکل رو دارم و کلی فیلم و سریالم به مشکل خورده(([تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    14,876

سپاس (اهدایی)
    18545
    سپاس (دریافتی)
    18207
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimir95 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام خسته نباشید منم همین مشکل رو دارم و کلی فیلم و سریالم به مشکل خورده(([تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

سلام دوست عزیز
    .
    این راه ها رو تست کنید.

1-ریستارت سیستم F8 رو بزنید.گزینه Last good configuration رو انتخاب کنید.

2-ریستور کردن سیستم به قبل از این مشکل

2-CMD رو با دسترسی Administrator باز و دستور زیر رو تایپ کنید.
    کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

3-اگر باز مشکل داشت CMD رو با دسترسی Administartor باز و دستور زیر رو تایپ کنید.
    کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

موفق باشید.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

سلام به همه
    هارد منم چند روز پیش اینجوری شد و چندتا لز فولدرام تبدیل به فایل بدون حجم شدن در صورتی که حجم کل هارد اکسترنال مثل قبل بود
    چند روز همه سایتارو گشتم چیزی پیدا نکردم
    امروز به طور اتفاقی اسم یکی از فیلمارو تو قسمت سرچ بالای صفحه هارد سرچ کردم دیدم همه فایلا رفتن تو فولدری به اسم found.000
    نمیدونم کارایی که توی سایتا دیدم باعث شد یا اینکه کلا همون اول همه فیلما و اطلاعات من اونجا بوده
    پست‌ها
    14,876

سپاس (اهدایی)
    18545
    سپاس (دریافتی)
    18207
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi- [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام به همه
    هارد منم چند روز پیش اینجوری شد و چندتا لز فولدرام تبدیل به فایل بدون حجم شدن در صورتی که حجم کل هارد اکسترنال مثل قبل بود
    چند روز همه سایتارو گشتم چیزی پیدا نکردم
    امروز به طور اتفاقی اسم یکی از فیلمارو تو قسمت سرچ بالای صفحه هارد سرچ کردم دیدم همه فایلا رفتن تو فولدری به اسم found.000
    نمیدونم کارایی که توی سایتا دیدم باعث شد یا اینکه کلا همون اول همه فیلما و اطلاعات من اونجا بوده
    سلام دوست عزیز
    .
    اگر دستور chkdsk یا دستور دیگری برای چک کردن دیسک رو اجرا کردید به همین خاطر هست.
    الان فایل ها مشکلی نداره؟

سلام منم همین مشکل رو داشتم از یه سایت خارجی راه حلو پیدا کردم و برای من جواب داد

chkdisk sometimes converts your folder to file type during the scan. To recover your data, follow the below steps.

Go to Change folder and search option -> View -> check Show hidden files and uncheck Hide protected operating system files.
    You should see a folder with name "found.***" in your drive. Right-click on that folder and take ownership or grant yourself read/write permission on this folder through the Security tab.
    Now open "found.***" folder. There might be multiple "dir***.chk" folders inside.
    Go through each folder. One of them should have your lost data. You can simply copy/paste from here.

New

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ][تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]سلام دوستان خسته نباشید ازمن هم این مشکل بعد از وصل کردن به تلویزیون به وجود آمده و کل پوشه هام اینجوری شده
    و موقع باز کردن پوشه ها ارور میده که با چه نرم افزاری پوشه باز شه .راهکاری هست این پوشه ها رو نگه دارم بعضی هاشون اطلاعات مهمی دارند
    پست‌ها
    14,876

سپاس (اهدایی)
    18545
    سپاس (دریافتی)
    18207
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad002016 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    این پوشه ها رو نگه دارم بعضی هاشون اطلاعات مهمی دارند
    سلام دوست عزیز
    .
    یکی از پوشه ها ر باز کنید.

بعد Folder Options رو باز و روی تب View کلیک کنید.تیک گزینه Hide protected operating system files رو بردارید،اگر سوالی پرسید گزینه Yes رو انتخاب کنید.

حالا ببینید پوشه ای به نام ***.found هست یا خیر،اگر بود راست کلیک و Properties رو انتخاب کنید،در تب Security ببینید دسترسی کامل داره و read/write تیک داره یا خیر.

پست‌ها
    2
    Samsung-A500
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

آقا مرسی جواب داد .و از ذوستان هم میخوام همین راه و برن درست میشه
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)