این وبسایت هایی که میخوام معرفی کنم فک کنم بهترین های ایران باشن....

1. Persiangig : یه سریس با 10 سال سابقه توی حالت رایگانش سرویس زیاد جالبی نیست ولی اگه روی کاربری ویژه اش بری میتونه به درت بخوره که معمولا خیلی قطعیش هم کمه ولی وقتی قطع بشه 5 روز طول میکشه تا وصل بشه پشتیبانیش هم خیلی دیر رسیدگی میکنه ولی یادت باشه اصلا از سایتش هاستینگ نگیری چون پولت رو ریختی تو جوب

2. Trainbit : یه سرویس خیلی خوب با قطعی بسیار کم من 2 سال با این سایت کار کردم واقعا خیلی کم قطعی داشت ولی تعرفه هایی که الان اضافه کرده واقعا مسخرس و به درد کار تجاری نمیخوره ولی سرویس رایگانش خیلی خوبه شما میتونید با سرعت خیلی خوب آپلود از آدرس کنید و اگر فایل شما زیر 150 مگ باشه(فک کنم چون قانون جدیده) تا ابد نگه داری و فایل هایی با حجم بالاتر حتما باید در طی 30 روز یکبار یا بیشتر دانلود بشن ولی ارزش یه بار امتحان رو داره

3. uploadboy : واقعا نمیدونم اصلا چرا اسم این سرویس رو اوردم چون یکی از بدترین ها واسه افراد دارای وبسایت هست که امکان کسب درآمد هم داره ، ولی ok بابا زیاد جون نکن چون خیلی خرحمالی کنی توی یه سال 30 تومن در بیاری البته همه اینا بستگی به فعالیتت داره که در چه سطحی باشه ولی کلااااا بیخیالش شو...

4. hostiran dl server: این یدونه خیلی خوبه که پس از سال ها تجره الان بهش رسیدم تقریبا ماهیانه 12 تومن میشه با 10 گیگ فضا و 250 گیگ پهنا باند ماهیانه ، یه نکته مهم اینه که این سرور روی ایران هست در همه شرایط با بهترین سرعت دانلود میکنه فقط یه مشکل داره اونم اینه که نمیش روش آپلود از آدرس کرد ولی خب من با یه ترفند ساده این مشکل رو حل کردم دوستان اگه اسکریپتش رو میخوان بهم ایمیل بزنن [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]