تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نصب برنامه و نرم افزار روی گوشی htc wildfire با سیستم عامل اندروید 2.1

پیش فرض نصب برنامه و نرم افزار روی گوشی htc wildfire با سیستم عامل اندروید 2.1

با عرض سلام و خسته نباشید ،من یه مشکل اساسی با htc پیدا کردم . دیروز متاسفانه گوشیم از دستم افتاد و چون گارد محافظ نداشت lcd شکست و دادم برای تعمیر ،یه گوشی htc wildfire فعلا هست که باهاش باید کار کنم ولی اصلا هیچ نرم افزاری روش نصب نمیشه و چون سیستم عامل اندرویدش هم خیلی قدیمی هست دقیقا الان نمیدونم چکار کنم ؟ایا میشه سیستم عاملش رو ارتقا داد و بعد مشکل بعدیم رو حل کنم؟تو اینترنت search کردم ولی متوجه نشدم اصلا در ابتدا باید چکار کنم و بعد هم نمیدونم باید روش htc sync نصب کنم یا pc cuit یا نمیدونم درایور مخصوص همین گوشی؟راستش کاملا گیج شدم و اصلا هم تا به حال با سیستم عامل اندروید کار نکردم ؟اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم ،چون راهنماییهایی هم که از تو سایتهایی مختلف خوندم به دلیل قدیمی بودن گوشی نمیدونم اصلا به درد میخوره یا نه ؟
    ویرایش توسط Anatarfandestan : June 16th, 2016 در ساعت 00:24
    پست‌ها
    11,362

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17031
    سپاس (دریافتی)
    16826
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Anatarfandestan [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با عرض سلام و خسته نباشید ،من یه مشکل اساسی با htc پیدا کردم . دیروز متاسفانه گوشیم از دستم افتاد و چون گارد محافظ نداشت lcd شکست و دادم برای تعمیر ،یه گوشی htc wildfire فعلا هست که باهاش باید کار کنم ولی اصلا هیچ نرم افزاری روش نصب نمیشه و چون سیستم عامل اندرویدش هم خیلی قدیمی هست دقیقا الان نمیدونم چکار کنم ؟ایا میشه سیستم عاملش رو ارتقا داد و بعد مشکل بعدیم رو حل کنم؟تو اینترنت search کردم ولی متوجه نشدم اصلا در ابتدا باید چکار کنم و بعد هم نمیدونم باید روش htc sync نصب کنم یا pc cuit یا نمیدونم درایور مخصوص همین گوشی؟راستش کاملا گیج شدم و اصلا هم تا به حال با سیستم عامل اندروید کار نکردم ؟اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم ،چون راهنماییهایی هم که از تو سایتهایی مختلف خوندم به دلیل قدیمی بودن گوشی نمیدونم اصلا به درد میخوره یا نه ؟
    سلام دوست عزیز
    .
    به ترفندستان خوش آمدید.

شما می تونید به صورت اتوماتیک این کار رو انجام بدید.
    settings.....about....software update

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
    گوشی های HTC: برای این گوشی ها میتوانید از برنامه HTC Sync Manager که توسط شرکت آن ساخته شده است استفاده کنید که خود برنامه میتواند آپدیت جدید را دریافت و بر روی گوشی نصب نماید.
    این برنامه را میتوانید از [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]دانلود کنید.
    برنامه دیگری که برای نصب دستی رام بر روی گوشی HTC موجود میباشد برنامه HTC One Toolkit میباشد که توسط گروه XDA تهیه شده و مخصوص گوشی های HTC میباشد، و در آن میتوانید بوت لودر گوشی را از حالت قفل خارج کنید، گوشی را روت کنید و رام های مخصوص گوشی را نصب نمایید.
    این برنامه را میتوانید از [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]دانلود کنید.

منبع:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

موفق باشید.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

Telegram

صفحه من در اینستاگرام

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

خرید زیرنویس 5000 دوره سایت لیندا با حجم 1.3 گیگابایت برای اولین بار
    اینجا کلیک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    به ترفندستان خوش آمدید.

شما می تونید به صورت اتوماتیک این کار رو انجام بدید.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
    گوشی های HTC: برای این گوشی ها میتوانید از برنامه HTC Sync Manager که توسط شرکت آن ساخته شده است استفاده کنید که خود برنامه میتواند آپدیت جدید را دریافت و بر روی گوشی نصب نماید.
    برنامه دیگری که برای نصب دستی رام بر روی گوشی HTC موجود میباشد برنامه HTC One Toolkit میباشد که توسط گروه XDA تهیه شده و مخصوص گوشی های HTC میباشد، و در آن میتوانید بوت لودر گوشی را از حالت قفل خارج کنید، گوشی را روت کنید و رام های مخصوص گوشی را نصب نمایید.

منبع:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

موفق باشید.
    ممنون فقط سایتی که برای دانلود منیجر معرفی کردید گوشی wildfire رو ساپورت نمیکنه، چون کمپانی سایتی که راهنمایی کردیدامریکایی هستش , و نرم افزارهای جدید و اپدیت شده رو معرفی میکنه و نرم افزارها یی که مخصوص چند مدلی که کمپانی تایوانی قبلا تولید میکرده رو ساپورت نمیکنه
    پست‌ها
    11,362

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17031
    سپاس (دریافتی)
    16826
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

سلام دوست عزیز
    .
    این رو امتحان کردید
    ؟؟

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

Telegram

صفحه من در اینستاگرام

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

خرید زیرنویس 5000 دوره سایت لیندا با حجم 1.3 گیگابایت برای اولین بار
    اینجا کلیک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    این رو امتحان کردید
    ؟؟
    سلام و ممنون از پیگیریتون بله امتحان کردم نشد،کاملا گیج شدم گوشیم s-off هست ولی نمیدونم چطوری رام خاور میانه رو روش بریزم ،اخه کد گوشیم 405 هست و انگار این مال خاور میانه نیست .هیچ کاری نمیتونم انجام بدم واقعا گیج شدم
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)