تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: مشکل مخفی شدن فایل ها در Wise Folder Hider Pro

پست‌ها
    58
    Samsung-Galaxy-S5
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    39
    سپاس (دریافتی)
    52

Lightbulb مشکل مخفی شدن فایل ها در Wise Folder Hider Pro

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    بعد از مدتها نیاز شد که من یه تاپیک ایجاد کنم... لطفا بخونید و منو راهنمایی کنید.

من همیشه هر چند ماه یکبار ویندوز ۷ عوض میکردم... دوست داشتم ریجیستریم مثل روز اول بشه اما هیچ برنامه ای کامل رجیستری رو پاک نمیکرد تا اینکه رفتم تو رجیستری و دستی خیلی چیزارو پاک کردم ضمن اینکه قصد نصب ویندوز ۱۰ رو برای اولین بار داشتم. مشکل من اینجاست که من یه سری فایل ها و پوشه هارو با نرم افزار Wise Folder Hider Pro مخفی کردم همیشه ویندوز ۷ رو عوض میکردم و بعد از نصب مجدد نرم افزار لیست مخفی شده هارو نشون میداد... اما این سری ریجستری هارو پاک کردم ، قبلش هم یادم نبود فایل هارو از توی نرم افزار Unhide کنم تا اینکه بعد از پاک کردن ریجستری ها یادم اومد و نتونستم برنامه ای رو اجرا کنم سیستم رو ریستارت کردم تا شاید برنامه ها اجرا بشن و بیام نوی برنامه unhide کنم اما دیگه ویندوز ۷ بالا نیومد مجبور شدم ویندوز ۱۰ رو نصب کنم دیگه... حالا بعد از نصب مجدد Wise Folder Hider Pro لیستی از مخفی شده ها موجود نیست و تمامی فایل های من مخفی هستند...

متن طولانی شد! لپ کلام اینکه راهی هست فایل های مخفی شده رو مجدد نمایش داد؟ تمام عکس و ویديو های خانوادگی بود که مخفی بودن

پیشاپیش از وقت گذاشتن و پاسخ شما دوستان سپاسگذارم.

سلام
    ممنونم بچه ها منم همین مشکل رو داشتم، مثلا مهندس عمران هستم و این مشکات رو نمی تونیم هندل کنم.
    پست‌ها
    4

NOD32 Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

منظورتون فرمت کردن درایو هست... مشکل حافظه دارم و نمیشه برنامه ها رو انتقال داد راه دیگه ای نیست؟
    پست‌ها
    13,973

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18280
    سپاس (دریافتی)
    17910
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط AdllanS75 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    منظورتون فرمت کردن درایو هست... مشکل حافظه دارم و نمیشه برنامه ها رو انتقال داد راه دیگه ای نیست؟
    سلام دوست عزیز
    .
    راه حل هایی که دوستان ارائه دادن اینها هست.
    با این تفاسیر نرم افزار wise folder hider رو با یه unistaller پاک کردم و از تو ریجستری هرچی مربوط به نرم افزار ذکر شده بود رو حذف کردم و پوشه های کد شده (مخفی) برای من آزاد و قابل نمایش شد.

*** مشکل حل شد ***
    دوستان عزیز من بالاخره تونستم یه راه حل پیدا کنم به استفاده از یه نرم افزار ریکاوری
    دوستانی که مشکل من رو دارند میتونند نرم افزار 7Data Recovery Suite Enterprise.3.2 رو دانلود کنید بعد از نصب و کرک برین دقیقا همون درایوی که فایل هاتون رو مخفی کرده بودین بزنید برای ریکاوری بعد از اسکن کردند یک سری پوشه به شما نشون میده ولی یک پوشه بدون اسم هست(برای من اینطور بود ممکنه برای شما نباشه) واردش که میشید یک پوشه به اسم hidefile میبینید (ممکنه لازم باشه چند تا پوشه بدون اسم رو رد کنید) بعد وارد پوشه که بشید یه پوشه دیگه با اسم hide_pro میبینید و وارد این پوشه که بشید فایل های خودتون رو میبینید و میتونید تیک بزنید و یه جایی سیوشون کنید.
    یکی از خوبی های این نرم افزار اینه که فایل های دیلیت شده و فایل هایی که حال حاضر روی درایو هست رو بهتون نشون میده و وقتی با نرم افزار کار کنید میبینید که این فایل هایی که ما میخواییم روی درایو هستند ودیلیت نشدند هنوز ولی میشه ریکاوری شون کرد(منظورم اینه حتی فایل هایی که حذف نشدند و همچنان روی درایو وجود دارند چه هاید و چه غیر هاید رو هم میشه ریکاوری کرد درسته این مسخره هست برای یک نرم افزار ولی اینجا به کار ما اومد.)البته من این نرم افزار رو برای کارهای دیگه هم استفاده کردم وواقعا کارش عالیه!
    یه نکته سرعتی و عالی هم بگم بهتون برید کیفشو ببرید، لازم نیست کل درایو رو بذارید که اسکن کنه همون یک دقیقه اول کافیه چون فایل های ما درحال حاضر وجود دارند و دیلیت یا چیز دیگه ای نشدند که لازم باشه بازگردانی بشن.
    و یک نکته خیلی مهم دیگه باید فایل هاتونو روی یه هارد اکسترنال ریکاوری کنید و با سیستم یک نفر دیگه که نرم افزار wise رو نصب نداره فایل هاتونو بردارید چون اگر روی سیستم خودتون ریکاوری کنید همچنان حالت هاید دارند ونمیتونید ببینیدشون مگر اینکه نرم افزار رو به طور کامل بتونید همه محتویاتش رو حذف کنید که یکمی کارتون به ریجستری میکشه.

یه عکس کار خودم رو هم براتون میذارم که بهتر متوجه بشید.
    اما در مورد فرمت کردن،اگر می خواهید فرمت کنید باید فایل هایی که نیاز دارید رو از اون داریو کپی کنید.روی هارد اکسترنال یا روی DVD یا اگر زیاد نیست در جایی آپلود کنید...

کاربرانی که دوست دارند در تهیه بسته غذایی برای نیازمندان کمک کنند
    اینجا (پیام خصوصی) ارسال کنند.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)