تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل مخفی شدن فایل ها در Wise Folder Hider Pro

پست‌ها
    58
    Samsung-Galaxy-S5
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    39
    سپاس (دریافتی)
    52

Lightbulb مشکل مخفی شدن فایل ها در Wise Folder Hider Pro

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    بعد از مدتها نیاز شد که من یه تاپیک ایجاد کنم... لطفا بخونید و منو راهنمایی کنید.

من همیشه هر چند ماه یکبار ویندوز ۷ عوض میکردم... دوست داشتم ریجیستریم مثل روز اول بشه اما هیچ برنامه ای کامل رجیستری رو پاک نمیکرد تا اینکه رفتم تو رجیستری و دستی خیلی چیزارو پاک کردم ضمن اینکه قصد نصب ویندوز ۱۰ رو برای اولین بار داشتم. مشکل من اینجاست که من یه سری فایل ها و پوشه هارو با نرم افزار Wise Folder Hider Pro مخفی کردم همیشه ویندوز ۷ رو عوض میکردم و بعد از نصب مجدد نرم افزار لیست مخفی شده هارو نشون میداد... اما این سری ریجستری هارو پاک کردم ، قبلش هم یادم نبود فایل هارو از توی نرم افزار Unhide کنم تا اینکه بعد از پاک کردن ریجستری ها یادم اومد و نتونستم برنامه ای رو اجرا کنم سیستم رو ریستارت کردم تا شاید برنامه ها اجرا بشن و بیام نوی برنامه unhide کنم اما دیگه ویندوز ۷ بالا نیومد مجبور شدم ویندوز ۱۰ رو نصب کنم دیگه... حالا بعد از نصب مجدد Wise Folder Hider Pro لیستی از مخفی شده ها موجود نیست و تمامی فایل های من مخفی هستند...

متن طولانی شد! لپ کلام اینکه راهی هست فایل های مخفی شده رو مجدد نمایش داد؟ تمام عکس و ویديو های خانوادگی بود که مخفی بودن

پیشاپیش از وقت گذاشتن و پاسخ شما دوستان سپاسگذارم.
    پست‌ها
    3,505
    Nokia-C5
    Lenovo-Tab-S8
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    10928
    سپاس (دریافتی)
    4496
    نوشته ‌های وبلاگ
    31

ببین با دستور attrib در cmd میشه ؟؟؟ اگه نشد راهی وجود نداره
    ***هنوز پنجره اي هست براي آنچه نديده ام***

*** در اوج قدرت انسان باش***

*** عوام از کسی که صدایش از همهبلندتر است پیروی می کنند***

*** کسی که نیازهایش کمتر باشد به خدا نزدیکتر است ***

*** هر جا که فقر از حد خود بگذرد بدانید مایه افتخار شده است ***

*** به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که از جنس خود ماست ***

*** سیاست هنر جمع آوری آراء از فقیران و جمع آوری مخارج تبلیغات از ثروتمندان است، با این وعده به هر طرف که آنها در مقابل دیگری محافظت خواهند شد ***

پست‌ها
    58
    Samsung-Galaxy-S5
    سپاس (اهدایی)
    39
    سپاس (دریافتی)
    52

ممنون از پاسخ
    فایل ها Hiden نیستند در اصل نرم افزار wise folder hider فایل هارو رمزنگاری میکنه.
    خب فایل ها کجا میره آخه؟! چون موقع مخفی کردن وقتی از محل ذخیره اطلاعات میگیری حجم فایل های مخفی شده رو نمایش نمیده.
    پست‌ها
    13,602

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18150
    سپاس (دریافتی)
    17816
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

سلام دوست عزیز
    .
    دوست داشتم ریجیستریم مثل روز اول بشه اما هیچ برنامه ای کامل رجیستری رو پاک نمیکرد
    برای اینکه رجیستری مثل روز اول باشه لازم نیست ویندوز عوض کنید..کافیه برای حذف نرم افزار ها از برنامه هایی مثل geek uninstaller استفاده کنید تا شاخه های برنامه رو در رجیستری حذف کنه.
    برای تعمیر خطاهای رجیستری هم می تونید از نسخه رایگان Ccleaner استفاده کنید.(یا قابلیت جدید آنتی ویروس Total security 360 )
    فایل ها Hiden نیستند
    من یه سری فایل ها و پوشه هارو با نرم افزار Wise Folder Hider Pro مخفی کردم
    اگه بشه به راحتی فایل های مخفی شده رو دید که دیگه این نرم افزارها چه ارزشی دارند.

خب فایل ها کجا میره آخه؟!
    معمولاََ در درایوی که هستند!! مگر اینکه مسیر رو تغییر بدید!

آموزش دستور:
    دستور attrib
    اجرای این دستور باعث نمایش کامل فایلها و فولدر های مخفی می شود . نیاز به نوشتن این دستور ندارید فقط کافیست فایل Show Hidden.bat را دانلود و در فلش یا محلی که فایل ها مخفی شده اند کپی کرده و اجرا نمایید[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

با استفاده از CMD
    کلید ها ترکیبی Win + r را بزنید تا برنامه Run اجرا بشود. سپس در Run عبارت CMD را تایپ کنید تا برنامه Command Prompt اجرا شود.
    اکنون در My computer نگاه کنید که نام درایو مورد نظرات چیست . مثلا j ، اکنون در پنجره CMD تایپ کنید (J: )
    دستور بالا نشانگر را به درایو مورد نظر می برد.اکنون عبارت زیر را تایپ کنید تا فایل های شما بازیابی شودند.

attrib -r -a -s -h *.* /s /d
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

اطلاعات اضافی این دستور
    حرف r مخفف Read-only
    حرف a مخفف Archive
    حرف s مخفف System
    حرف h مخفف Hidden
    این علامت « – » یعنی ویژگی مورد نظر رو از این فایل حذف کن .
    عبارت *.* یعنی همه فایل ها
    سوئیچ /S یعنی Sub directory زیر شاخه ها ( زیر مجموعه پوشه اصلی )
    سوئیچ /d یعنی Directory پوشه ها

منبع
    http://wonder-land.rzb.ir

موفق باشید

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

پست‌ها
    58
    Samsung-Galaxy-S5
    سپاس (اهدایی)
    39
    سپاس (دریافتی)
    52

متشکر از پاسخ
    گفتم فایل ها hiden نیستند که با دستور attrib باز بشن... فایل ها توسط نرم افزار کد شده.

به هر ترتیب مشکلم حل شد!

من بعد از نصب ویندوز نیازم به یه فایل افتاد که جز فایل های قفل شدم بود اما تونستم ازش استفاده کنم... مشکل از جایی شروع شد که مجدد wise folder hider رو نصب کردم و دیدم لیست فایل های مخفی شده موجود نیست... نهایتاً بعد از کلی استرس و فکر رفتم جستجو کردم تا اون فایلی که استفاده کردم موجود نیست! فقط تو حافظه recent ویندوز نشونش میداد چون استفاده کرده بودم مسیرش رو دیدم تا تویه پوشه کد شده هست...
    با این تفاسیر نرم افزار wise folder hider رو با یه unistaller پاک کردم و از تو ریجستری هرچی مربوط به نرم افزار ذکر شده بود رو حذف کردم و پوشه های کد شده (مخفی) برای من آزاد و قابل نمایش شد.

*** مشکل حل شد ***
    پست‌ها
    4

AVG Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.boushehr [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    متشکر از پاسخ
    گفتم فایل ها hiden نیستند که با دستور attrib باز بشن... فایل ها توسط نرم افزار کد شده.

به هر ترتیب مشکلم حل شد!

من بعد از نصب ویندوز نیازم به یه فایل افتاد که جز فایل های قفل شدم بود اما تونستم ازش استفاده کنم... مشکل از جایی شروع شد که مجدد wise folder hider رو نصب کردم و دیدم لیست فایل های مخفی شده موجود نیست... نهایتاً بعد از کلی استرس و فکر رفتم جستجو کردم تا اون فایلی که استفاده کردم موجود نیست! فقط تو حافظه recent ویندوز نشونش میداد چون استفاده کرده بودم مسیرش رو دیدم تا تویه پوشه کد شده هست...
    با این تفاسیر نرم افزار wise folder hider رو با یه unistaller پاک کردم و از تو ریجستری هرچی مربوط به نرم افزار ذکر شده بود رو حذف کردم و پوشه های کد شده (مخفی) برای من آزاد و قابل نمایش شد.

*** مشکل حل شد ***

سلام
    عزیز منم یه مشکلی شبیه تو دارم فقط یکمی متفاوت اونم اینکه من دوتا درایوم رو باهم دیگه بایه نرم افزاری مرج(merge) کردم بعدش یادم اومد که یک سری فایل با این نرم افزار مخفی کرده بودم و وقتی وارد نرم افزار شدم پوشه ها دیگ نمایش داده نمیشدن الان اون فایل ها واقعا برام مهم هستند و خیلی برام ارزشمند هستند لطفا راهنمایی کن چطور تونستی فایل هات رو ببینی؟
    ایمیل من [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

خواهش میکنم هر کس دیگه هم میتونه کمک کنه ممنون میشم.
    پست‌ها
    4

سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ach1992 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام
    عزیز منم یه مشکلی شبیه تو دارم فقط یکمی متفاوت اونم اینکه من دوتا درایوم رو باهم دیگه بایه نرم افزاری مرج(merge) کردم بعدش یادم اومد که یک سری فایل با این نرم افزار مخفی کرده بودم و وقتی وارد نرم افزار شدم پوشه ها دیگ نمایش داده نمیشدن الان اون فایل ها واقعا برام مهم هستند و خیلی برام ارزشمند هستند لطفا راهنمایی کن چطور تونستی فایل هات رو ببینی؟
    ایمیل من [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

خواهش میکنم هر کس دیگه هم میتونه کمک کنه ممنون میشم.
    سلام
    دوستان عزیز من به یه مشکل خیلی جدی خوردم لطفا کمکم کنید
    من دو تا درایو داشتم با یه نرم افزاری اینارو باهم دیگ مرج(merge) کردم و بعدش یادم اومد که تو یکی از این درایو ها فایل هایی داشتم که با نرم افزار wise folder hider مخفی کردم اومدم نرم افزار رو باز کردم که ببینم هنوز فایلها رو نشون میده یا نه ولی نشون نمیداد و انگار چیزی رو با نرم افزار مخفی نکردم.
    با این نرم افزارهایی که اینجا گفته شده بود و با cmd دستور attrib هم چک کردم چیزی نشون داده نمیشه لطفا کمک کنید فایلهایی که از دست دادم خیلی مهم بودن در حدی که اگر برنگردن کلا کارمو از دست میدم.
    فایلها رو نمیتونم با ریکاوری برگردونم چون روی این فایلها طی زمان کار انجام شده و سیو شدن یعنی با ریکاوری معلوم نیست دقیقا چی برمیگرده و تا کجای فایل ها کار انجام شده.
    لطفا یه راه حلی جلوم بذارین
    راهی هست که بشه بیرون از ویندوز فایلهای مخفی رو دید یعنی قبل بالا اومدن به عنوان یک ایده مطرحش کردم.

دوستان عزیز من بالاخره تونستم یه راه حل پیدا کنم به استفاده از یه نرم افزار ریکاوری
    دوستانی که مشکل من رو دارند میتونند نرم افزار 7Data Recovery Suite Enterprise.3.2 رو دانلود کنید بعد از نصب و کرک برین دقیقا همون درایوی که فایل هاتون رو مخفی کرده بودین بزنید برای ریکاوری بعد از اسکن کردند یک سری پوشه به شما نشون میده ولی یک پوشه بدون اسم هست(برای من اینطور بود ممکنه برای شما نباشه) واردش که میشید یک پوشه به اسم hidefile میبینید (ممکنه لازم باشه چند تا پوشه بدون اسم رو رد کنید) بعد وارد پوشه که بشید یه پوشه دیگه با اسم hide_pro میبینید و وارد این پوشه که بشید فایل های خودتون رو میبینید و میتونید تیک بزنید و یه جایی سیوشون کنید.
    یکی از خوبی های این نرم افزار اینه که فایل های دیلیت شده و فایل هایی که حال حاضر روی درایو هست رو بهتون نشون میده و وقتی با نرم افزار کار کنید میبینید که این فایل هایی که ما میخواییم روی درایو هستند ودیلیت نشدند هنوز ولی میشه ریکاوری شون کرد(منظورم اینه حتی فایل هایی که حذف نشدند و همچنان روی درایو وجود دارند چه هاید و چه غیر هاید رو هم میشه ریکاوری کرد درسته این مسخره هست برای یک نرم افزار ولی اینجا به کار ما اومد.)البته من این نرم افزار رو برای کارهای دیگه هم استفاده کردم وواقعا کارش عالیه!
    یه نکته سرعتی و عالی هم بگم بهتون برید کیفشو ببرید، لازم نیست کل درایو رو بذارید که اسکن کنه همون یک دقیقه اول کافیه چون فایل های ما درحال حاضر وجود دارند و دیلیت یا چیز دیگه ای نشدند که لازم باشه بازگردانی بشن.
    و یک نکته خیلی مهم دیگه باید فایل هاتونو روی یه هارد اکسترنال ریکاوری کنید و با سیستم یک نفر دیگه که نرم افزار wise رو نصب نداره فایل هاتونو بردارید چون اگر روی سیستم خودتون ریکاوری کنید همچنان حالت هاید دارند ونمیتونید ببینیدشون مگر اینکه نرم افزار رو به طور کامل بتونید همه محتویاتش رو حذف کنید که یکمی کارتون به ریجستری میکشه.

یه عکس کار خودم رو هم براتون میذارم که بهتر متوجه بشید.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    4

سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    2

و یک نکته خیلی مهم دیگه باید فایل هاتونو روی یه هارد اکسترنال ریکاوری کنید و با سیستم یک نفر دیگه که نرم افزار wise رو نصب نداره فایل هاتونو بردارید چون اگر روی سیستم خودتون ریکاوری کنید همچنان حالت هاید دارند ونمیتونید ببینیدشون مگر اینکه نرم افزار رو به طور کامل بتونید همه محتویاتش رو حذف کنید که یکمی کارتون به ریجستری میکشه.

یه راه حل دیگه برای دوستانی که هارد اکسترنال ندارندو نمیخوان که با رجیستری درگیر بشن(که حتی بعضی موقع با درگیر شدن هم جواب نمیگیرید) اینه که تو یکی از درایو هاشون ریکاوری رو انجام بدن و بعدش چون در محیط عادی ویندوز همچنان نمیتونید فایل ها رو ببینید به محیط safe mode وارد بشید و از اونجا برید داخل پوشه تا برسید به فایل های خودتون و اونارو تو یه جای دیگ کات کنید. بعدش حتما پوشه رو از همون محیط safe mode حذف کنید چون در محیط عادی ویندوز نمیتونید با روش های معمول پوشه های ریکاوری شده رو حذف کنید (دلیلش هم بخاطر اون پوشه های غیر قابل نمایش هست که دیده نمیشند)
    تا اینجا فایل ها رو کامل برگردوندیم و یک مشکل دیگه هست اونم اینه که همچنان فایل های ما داخل درایوی که قبلا مخفی کرده بودیم باقی هست و نمیتونیم تو هیچ حالتی ببینیمشون که بخواییم حذف کنیم پس مجبوریم درایو رو فرمت کنیم!
    البته شاید راه هایی باشه که بشه اون فایل ها رو دیلیت کرد ولی وقتی هیچ راهی به جز ریکاوری برای دیدن فایلها پیدا نشد احتمال اینکه راهی باشه که بشه حذفشون کرد هم کمه!

در مورد این نرم افزار من پوشه مخفی شده رو پیدا کردم.. رمز رو یادم نمیاد.. نمیخوام که بر گردونمشون میخوام پاکشون کنم ... چطوری؟
    پست‌ها
    13,602

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18150
    سپاس (دریافتی)
    17816
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط Adllan [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    در مورد این نرم افزار من پوشه مخفی شده رو پیدا کردم.. رمز رو یادم نمیاد.. نمیخوام که بر گردونمشون میخوام پاکشون کنم ... چطوری؟
    سلام دوست عزیز
    .
    فایل ها و برنامه دیگه رو از این پارتشین به پارتیشن دیگه ای انتقال بدین و پارتشین رو فرمت کنید.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)