تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

موضوع: قوانین بخش نرم افزارهای پارسی

پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45048
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

پیش فرض قوانین بخش نرم افزارهای پارسی

با سلام مجدد خدمت دوستان گرامی.

امشب فردی باهام تماس گرفت و یک سری مسائل رو مطرح کرد که خیلی نگران کننده بود.
    ایشون گفت ما 8 سال روی یک برنامه کار کردیم ، شما اون رو با کرکش برای دانلود قرار دادید. گفت سایت شما در لیست سایت های آماده شده برای فیلتر قابل ارائه به مراجعه قضایی قرار گرفته. اگر نمیخواید مانند سایت هایی مثل ایران ماتریکس یا PC Seven فیلتر بشید هر چه سریعتر اون تاپیک رو پاک کنید.
    با پاک شدن تاپیک مربوط به اون برنامه ، سایت ما هم از اون لیست پاک شد.
    اما موضوعی که هست با نشانی هایی که اون آقا دادند و صحبت هایی که کردند یکی از دلایل اصلی فیلترینگ در حال حاضر همین کاری هست که ما ناخواسته در این بخش انجام میدادیم.
    love_75 عزیز خیلی در این بخش زحمت کشیدند و من جدأ هر وقت این بخش و ناب بودنش رو میدیدم خودم کلی انرژی میگرفتم.
    اما گویا چاره ای نیست. چون واقعأ به ریسکش نمی ارزه. کافیه یک شرکت شکایت کنه و طبعأ خر اونها خیلی بیشتر میره در این موارد و سایت به همین سادگی فیلتر میشه و بعدش خودتون حتمأ میدونید رفع فیلتر کردن سایت چقدر سخت و ناممکنه.

برای همین ناچارأ مجبوریم تاپیک های معرفی شده در این بخش که شامل برنامه های معرفی شده فارسی به همراه کرک هستند و همین طور سیدی های موجود در بازار که برای دانلود قرار داده شدند رو پاک کنیم.
    این برنامه ها همگی ثبت شده هستند و البته ما هم بدمون نمیاد حمایت کرده باشیم.
    فکرش رو بکنید سایت به همچین دلیلی فیلتر بشه ، پس قطعأ به ریسکش نمی ارزه.
    از این پس هم از دوستان خواهش دارم از معرفی این برنامه ها در این بخش پرهیز کنند. برنامه های خارجی رو هر چقدر بخوایم میتونیم با کرک قرار بدیم اما برنامه های فارسی از این پس متأسفانه راهی نداره.
    کلیه تاپیک های مرتبط با این موارد هم پاک میشن.
    البته برنامه فارسی فراوان داریم که رایگان باشه و توی همین بخش هم پره.

امیدوارم درک کنید شرایط رو دوستان.
    ویرایش توسط Kasra : June 10th, 2008 در ساعت 11:09
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45048
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] جان با عرض پوزش به خاطر تأخیر.
    پیشنهاد خوبی هستش ، اما موضوعی که وجود داره اینکار رو هم اگر انجام بدیم به نوعی سر خودمون رو کلاه گذاشتیم.
    ما اگر خدا بخواد به زودی قصد داریم CD خود سایت رو تولید کنیم. اون وقت محصولات افراد دیگه رو برای دانلود قرار بدیم خدا رو خوش نمیاد. ما بهتره خودمون رو هم مثل اونها بدونیم.
    فرض کنید سایتی محصولی که ما روش زحمت کشیدیم رو برای دانلود مجانی قرار بده. حالا چه در شبکه خصوصیش و چه عمومیش.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    378
    Nokia-E61i
    Avira Firefox Windows-Vista Irancell
    سپاس (اهدایی)
    112
    سپاس (دریافتی)
    781

این واقعاً خیلی بده
    باید به فکر راهی بود!
    No law above the law of God.
    A man how haven't ideal life

سلام
    من یه مطلبی رو میگم خودتون قضاوت کنید ! چند وقته دنبال خرید نرم افزار حسابداری آسمان هستم . سایتشم اینه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] اونجا نحوه واریز وجه رو زده و یه شماره موبایل و فکس داده . برای اطمینان تماس گرفتم ببینم طرف حسابم کیه ولی همیشه گوشی این آقا خاموشه ! خودتون بگید من رو چه حسابی به شماره حساب این آقا پول واریز کنم
    شماره تماس این بنده خدا فضیلتی 09131252404 اگه شما تونستید تماس بگیرین منو هم خبر کنین
    پست‌ها
    22,434
    Nokia-N79
    NOD32 Opera Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    11238
    سپاس (دریافتی)
    71331

behrooz جان اگه تاپیکهای مربوط به نرم افزارهای فارسی رو ملاحظه کرده باشید،در مورد نرم افزارهایی که احتیاج به کرک دارند و کرک آنها همراه فایل اصلی نرم افزار نیست نوشته که لینک برنامه بدون کرک می باشد.در مورد نرم افزارهای که بصورت نسخه آزمایشی معرفی می شوند هم مشخصه که کرک ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط love_75 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    behrooz جان اگه تاپیکهای مربوط به نرم افزارهای فارسی رو ملاحظه کرده باشید،در مورد نرم افزارهایی که احتیاج به کرک دارند و کرک آنها همراه فایل اصلی نرم افزار نیست نوشته که لینک برنامه بدون کرک می باشد.در مورد نرم افزارهای که بصورت نسخه آزمایشی معرفی می شوند هم مشخصه که کرک ندارند.

قبل از هر چیز باید تشکر کنم از زحمات دوست عزیزمون لاو 75

خدمتتون عرض کنم اینکه لینک دان اونم واسه یه فایل 700 مگی گذاشته بشه ولی کرک نداشته باشه کار غیر عقلانی هست!
    اگه نظر به دیدن برنامه و خریدنش از سورس اصلی هست که تا وارد برنامه نشوید که نمیتونید برنامه رو مورد ارزیابی قرار بدید . به طور نمونه عرض کنم بنده برنامه اطلس جهان رو دان کردم و از صحبت دوست عزیزم لاو که نوشته بودند که لینک برنامه بدون کرک می باشد استنباط کردم که مشکلی واسه استفاده نداریم ولی الان بعد این همه زمان که کار دان تموم شده میبینم که احتیاج به کرک داره و در هیچ جا هم کرک این برنامه را بدست نیاوردم. یعنی لینک دان کرک ها حذف شده . به هر صورت این این روند به نظرم منطقی و عقلانی نمیاد . ممنون از زحمات دوستان عزیز
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)