تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

موضوع: ماهیانه چقدر هزینه اینترنت می‌کنید؟

پست‌ها
    1,538
    Samsung-Galaxy-Grand-Prime
    NOD32 Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1429
    سپاس (دریافتی)
    977

پیش فرض ماهیانه چقدر هزینه اینترنت می‌کنید؟

با سلام.
    نباید هر موضوع در انجمن های دیگه هم هست اینجا هم باید پرسید ولی اگه این موضوع بد نیست مدیرای عزیز بد نیست این تاپیک بمونه و کاربرا بگن تا همه بدونن که چقدر هزینه اینترنت میشه.
    ویرایش توسط 0reza666 : October 10th, 2016 در ساعت 09:27
    من به هر کسی امضا نمیدم خخخ
    پست‌ها
    1,538
    Samsung-Galaxy-Grand-Prime
    NOD32 Firefox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    1429
    سپاس (دریافتی)
    977

من خودم اینترنت از مخابرات دارم (اشنای اول) و سرعت 2 مگ و یک ماهه 6 گیگ میخرم 22 هزار تومان که تو این یک ماه باز گیگ کم میارم که ترافیک میخرم کم کمش باز همینقدر ترافیک میخرم یعنی حدود 4 یا 6 گیگ ترافیک میخرم که قیمتش 20 هزار تومان میشه در کل 40 تا 45 هزار تومان خرج میکنم باور کنید...
    ویرایش توسط 0reza666 : October 10th, 2016 در ساعت 09:28
    من به هر کسی امضا نمیدم خخخ
    پست‌ها
    23,566
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45050
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

بنده از صبانت (ADSL) سرویس 2 مگابیت یکماهه جمعا 10 گیگابایت می‌گیرم که قیمتش با مالیات 353,160 ریال میشه.
    بعد " از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح امکان استفاده از سرویس بصورت رایگان" هست. اما سر دو روز تا می‌آییم چیزی دانلود کنیم، عدم رعایت مصرف منصفانه میشه و سرعت در شب 0 میشه! در نتیجه ناچارم آپشن "سرویس شبانه 1/3 بهاء به درخواست کاربر" رو فعال کنم که در طول شب هم از شارژ روزانه کم بشه.
    نتیجه این که ماه گذشته 17 گیگ شارژ اضافی تهیه کردم که قیمتش شد 486,140 ریال (تازه سه روز هم مونده بود که باز شارژ تموم شد و دیگه طرح جدید رو فعال کردم).
    در نهایت اینکه 839,300 ریال هزینه اینترنت صبانت خانگی شد برای یک ماه.
    از طرف دیگه هم هر ماه تقریباً در بهترین حالت فقط یک بار بسته اینترنت آلفا پلاس همراه اول رو هزینه میکنم که 17 هزار تومان است (بماند که باید خوش‌شانسی باشی در برخی محل‌ها سرعت 3G بهت بده).
    حدوداً ماهی 100 تومن هزینه اینترنت میشه در حالی که دانلود صرفاً محدود به دانلود چند فیلم و سریال میشه. عضو هیچ گروه و کانال تلگرامی هم نیستم که حجمی بابت این از دست بدم. هزینه هر گیگ خیلی باید کم‌تر از این حرف‌ها باشه. تازه باز این خوبه، داخل خونه اعضای خونواده همگی از وایمکس مبین‌نت استفاده می‌کنند، 14 هزار تومان هزینه هر گیگ بدون احتساب مالیاته
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.

سلام اینترنت اسیاتک دارم ماهی 70 تومن هزینه میکنم
    پست‌ها
    1,756

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    4192
    سپاس (دریافتی)
    4278
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

مخابرات - 1 مگ غیر حجمی ماهی 17 گیگ که پس از اتمام 17 گیگ. هر گیگ 1500 تومن محاسبه میشه .
    ماهی 27 تومن و خورده ای با احتساب مالیات

کلا همینه البته لازم به ذکره قبلا 512 نامحدود داشتم و نهایت استفاده رو بردم (ماهی 23 تومن) و طی 2-3 سالی که داشتمش نزدیک 500 گیگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دانلود کردم و همین دو ماه پیش بود به این سرویس 1 مگ غیرحجمی روی اوردم (خلاصه دانلودی نمونده دیگه پس با همین 17 گیگ سر میکنیم )
    پست‌ها
    10

NOD32 Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    14
    سپاس (دریافتی)
    17

سلام.من اینترنت نامحدود مخابرات استفاده میکنم ماهی 22 هزار تومان.خوبه بد نیست ولی برای دانلود زیاد خوب نیست.هیچ شرکتی بجز مخابرات بهمون سرویس نمیده.من دانلودهامو قبلا کردم.دیگه هارد ندارم

ولی دوستای عزیزم چرا از های وب طرح فشفه استفاده نمی کنن وقتی زیاد دانلود می کنید ارزون و با سرعت بالا

اینترنت نامحدود همراه اولم عالیه برای بعضی مناطق.هزار تومان با سرعت تا 2 مگ

موفق باشید
    پست‌ها
    1,756

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    4192
    سپاس (دریافتی)
    4278
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط siphor [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ولی دوستای عزیزم چرا از های وب طرح فشفه استفاده نمی کنن وقتی زیاد دانلود می کنید ارزون و با سرعت بالا
    من به شخصه توی اون دوره ی 2-3 ساله (قبل از اعمال طرح مصرف منصفانه ) هیچ هزینه ای پرداخت نکردم و به طور کل نت های حجمی رو دوست ندارم چون تکون بخورم حجم تموم میشه. و دلیل اینکه مخابرات رو فعلا ترجیه میدم همون 17 گیگه + وضعیت پینگم مناسبه (به طور مثال با 8.8.8.8 حدود 115 میلی ثانیه میگیرم (البته این هم به درد نمیخوره ولی لنگ کفشی در بیابان غنیمت است )
    اینترنت نامحدود همراه اولم عالیه برای بعضی مناطق.هزار تومان با سرعت تا 2 مگ
    همراه اول اونطور که شنیدم افتضاحه !!
    به جاش نظرم روی طرح های ایرانسله البته استفاده نکردم ولی دوستان نظرشون مساعد بوده (فک میکنم 60 گیگ 3 ساعت 3 تومن 4G هم هست :دی سرعت هم بستگی به دکل داره :دی)
    پست‌ها
    23,566
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45050
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط siphor [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    این طرح جالب به نظر می‌رسه. 30 هزار تومان برای 50 گیگ برای یک ماه. یک طرح 2 گیگ 12 هزار تومانی حجمی هم اگر فعال باشه میشه 52 گیگ 42 تومان برای یک ماه، البته بدون مالیات. خیلی به صرفه‌تره تا این سرویس کنونی الکی گرون صبانت.
    فقط مطمئن نیستم یک وفت موقع دانلود از یک حجمی که بگذره این سرعت 2 مگ تضمین شده نشه 2 مگ تضمین نشده!
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    1,564
    HTC-Sensation
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6085
    سپاس (دریافتی)
    2940
    نوشته ‌های وبلاگ
    54

بنده از مخابرات سرویس میگیرم و از طرح سراسری سرعت یک مگ، ترافیک نامحدود و شبانه نامحدود استفاده میکنم
    12 تایی گوشی وصله به مودم و مدام در حال استفاده س مثل اینستاگرام و غیره ( در واقع خانواده مودمو سرویس کردن دیگه )

ماهی 60 تومن ناقابل میپردازم
    http://www.tarfandestan.com/forum/signaturepics/sigpic33293_2.gif

حالم بدنيست غم كم ميخورم ، كم كه نه!هرروز كم كم ميخورم ، آب ميخواهم سرابم ميدهند ، عشق مي ورزم عذابم ميدهند ، خنجري برقلب بيمارم زدند بي گناهي بودم ودارم زدند ، چند روزيست حال و روزم ديدنيست ، حال و روزم از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل ميزنم ، گاه بر حافظ تفأل ميزنم ، حافظ ديوانه فالم را گرفت ، يك غزل آمد كه حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم
    پست‌ها
    10

NOD32 Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    14
    سپاس (دریافتی)
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Xx Joker xX [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

من به شخصه توی اون دوره ی 2-3 ساله (قبل از اعمال طرح مصرف منصفانه ) هیچ هزینه ای پرداخت نکردم و به طور کل نت های حجمی رو دوست ندارم چون تکون بخورم حجم تموم میشه. و دلیل اینکه مخابرات رو فعلا ترجیه میدم همون 17 گیگه + وضعیت پینگم مناسبه (به طور مثال با 8.8.8.8 حدود 115 میلی ثانیه میگیرم (البته این هم به درد نمیخوره ولی لنگ کفشی در بیابان غنیمت است )

همراه اول اونطور که شنیدم افتضاحه !!
    به جاش نظرم روی طرح های ایرانسله البته استفاده نکردم ولی دوستان نظرشون مساعد بوده (فک میکنم 60 گیگ 3 ساعت 3 تومن 4G هم هست :دی سرعت هم بستگی به دکل داره :دی)
    سلام داداش..اینترنت نامحدود مخابرات برای وبگردی خوبه ولی برای دانلود نه..ولی واقعا باهاش میشه راحت توی انیستاگرام و کانال های تلگرام گشت زد با اینکه واقعا هر دو تا نرم افزار خیلی حجم مصرف میکنن.(البته بستگی به استفاده داره) ولی باید برای اینترنت ایرانسل و همراه اول.توی سایتشون نگاه بکنی ببینی منطقه شما رو کدوم بکی بهتر ساپورت میکنه تا از اون اپراتور استفاده کنی.منطق ما همراه اول بهتره.اون شب با هزار تومان یک ویندوز 10 گرفتم با حجم حدود 6/5 گیگ..با گوشی..سرعت تا 2 مگ می رفت.البته ما خوابیدم صب بیدار شدم دانلود شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour07 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    بنده از مخابرات سرویس میگیرم و از طرح سراسری سرعت یک مگ، ترافیک نامحدود و شبانه نامحدود استفاده میکنم
    12 تایی گوشی وصله به مودم و مدام در حال استفاده س مثل اینستاگرام و غیره ( در واقع خانواده مودمو سرویس کردن دیگه )

ماهی 60 تومن ناقابل میپردازم
    سلام دوست عزیزم.شما کدوم شهر هستی؟والا دم مخابراتتون گرم.ما همچین سرویسی داشت که با کله می گرفتیم.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)