تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: این رشته خوبه یا نه؟!

پست‌ها
    11
    Samsung-Galaxy-Grand-Prime
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-64 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    3
    سپاس (دریافتی)
    11

Question این رشته خوبه یا نه؟!

باسلام و خسته نباشید خدمت اعضای انجمن و مدیران

من از 12 سالگی علاقه زیادی به کامپیوتر و برنامه نویسی داشتم.
    انقدر علاقه داشتم که تو 13 سالگی تونستم به زبان های برنامه نوسی html , php مسلط بشم!انقدر علاقه داشتم که الان میتونم 10 انگشتی و بدون اینکه به صفحه کیبورد نگاه کنم ،تایپ کنم.
    حالا من 14 سال دارم ، میخوام بدونم آیا در آینده به برنامه نویسی و کامپیوتر اینا نیازی پیدا میشه و درآمد خوبی داره؟ روز به روز تکنولوژی پیشرفته تر میشه و شاید در آینده برنامه نویس ان بیکار بشن و کسی بهشون کار نده ، بخاطر همین میپرسم.
    نظر شما چیه؟
    آیا همیشه به برنامه نویس ها نیاز میشه؟
    لطفا راهنمایی کنید
    باتشکر از زحمات شما
    پست‌ها
    199
    Nokia-5310-XpressMusic
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    494
    سپاس (دریافتی)
    358
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaanvari [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

انقدر علاقه داشتم که تو 13 سالگی تونستم به زبان های برنامه نوسی html , php مسلط بشم!انقدر علاقه داشتم که الان میتونم 10 انگشتی و بدون اینکه به صفحه کیبورد نگاه کنم ،تایپ کنم.
    حالا من 14 سال دارم ، میخوام بدونم آیا در آینده به برنامه نویسی و کامپیوتر اینا نیازی پیدا میشه و درآمد خوبی داره؟ روز به روز تکنولوژی پیشرفته تر میشه و شاید در آینده برنامه نویس ان بیکار بشن و کسی بهشون کار نده ، بخاطر همین میپرسم.
    نظر شما چیه؟
    لطفا راهنمایی کنید
    باتشکر از زحمات شما
    با سلام.یادمه معلم کامپیوترمون میگفت(یادم نیست اسم کتابی که درس میداد چی بود) اگه پشت کار و استعداد داشته باشی تو برنامه نویسی قطعا به همه جا میرسی!در حال حاضر کسی نمیاد پیشت بگه بیا برام برنامه بنویس یا روزنامه رو باز کنی مثل 20 سال پیش بری یه جا استخدام شی!الآن باید خودت کارآفرینی کنی خودت رییس خودت باشی!قطعا همیشه به برنامه نویس نیاز میشه و درآمد خوبی هم داره!ولی یه مشکل بزرگ هست ,و اونم رعایت نکردن حق کپی رایته که بزرگترین ضربه رو طی چندسال اخیر به برنامه نویس های ایرانی زده.الآن هرچی برنامه پولی تو بازاره به راحتی میشه به صورت رایگان پیدا کردو بدتر از اونم استقبال مردم از این مال دزدیه !!!!
    ویرایش توسط امین حیدری120 : November 3rd, 2016 در ساعت 13:16
    پست‌ها
    11
    Samsung-Galaxy-Grand-Prime
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-64 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    3
    سپاس (دریافتی)
    11

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط امین حیدری120 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام.یادمه معلم کامپیوترمون میگفت(یادم نیست اسم کتابی که درس میداد چی بود) اگه پشت کار و استعداد داشته باشی تو برنامه نویسی قطعا به همه جا میرسی!در حال حاضر کسی نمیاد پیشت بگه بیا برام برنامه بنویس یا روزنامه رو باز کنی مثل 20 سال پیش بری یه جا استخدام شی!الآن باید خودت کارآفرینی کنی خودت رییس خودت باشی!قطعا همیشه به برنامه نویس نیاز میشه و درآمد خوبی هم داره!ولی یه مشکل بزرگ هست ,و اونم رعایت نکردن حق کپی رایته که بزرگترین ضربه رو طی چندسال اخیر به برنامه نویس های ایرانی زده.الآن هرچی برنامه پولی تو بازاره به راحتی میشه به صورت رایگان پیدا کردو بدتر از اونم استقبال مردم از این مال دزدیه !!!!
    آقای حیدری ممنون از راهنماییت ، خیلی بهم کمک کردی.

فقط سوال من این بود که یه زمانی نرسه برنامه نویسی نابود بشه و همه ی برنامه نویسا بی کار بشن
    ولی نظر و عقیده من اینه که تا وقتی دنیای مجازی بر کنار نشه برنامه نویسی و اینا همیشه هستند
    نظر شما درباره این عقیده چیه؟
    پست‌ها
    199
    Nokia-5310-XpressMusic
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    494
    سپاس (دریافتی)
    358
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaanvari [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آقای حیدری ممنون از راهنماییت ، خیلی بهم کمک کردی.

فقط سوال من این بود که یه زمانی نرسه برنامه نویسی نابود بشه و همه ی برنامه نویسا بی کار بشن
    ولی نظر و عقیده من اینه که تا وقتی دنیای مجازی بر کنار نشه برنامه نویسی و اینا همیشه هستند
    نظر شما درباره این عقیده چیه؟
    البته در آینده بحث از این حرف ها خیلی بیشتر جلو میره(بطور مثال ربات ها که درآینده نقش بزرگیو در زندگی انسانها ایفا خواهند کرد) اما همین الان هم خیلی چیزها مطلقا به برنامه نویسی وابسته هست و محدود به فضای مجازی نمیشه.با توجه به اینکه جمعیت جهان بطور چشمگیری در حال افزایشه نیاز به برنامه نویسی هم به همون اندازه مورد نیاز خواهد بود!پولدارترین افراد دنیا بینشون برنامه نویس کم نیست مثلا (مارک زاکربرگ.بیل گیتس.اریک اشمیت.لری پیج.سرگی برن.امید کردستانی.پاول دروف. کوین سیستروم.مایک کرایگرو...)

نظر شما چیه؟
    لطفا راهنمایی کنید
    باتشکر از زحمات شما
    سلام دوست عزیز.اول از اینکه همیشه تو کاری که بهش علاقه داری پیشرفتت 100 درصد بیشتره و باش حال میکنی. دومم اینکه به قول خودت عصر عصر تکنولوژی الان برنامه نویسی بهترین شغله که تو هر کاری کاربرد داره. به عنوان داداش ندیده پیشنهاد میکنم بچسبی بهش. یا حق

فرستاده شده از LG-H860ِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیر
    گذشته من هم بی شباهت به شما نیست
    من الان رفتم تو زمینه سئو و طراحی سایت فعالیت کنم الانم دارم روی کلمه کلیدی تور قشم فعالیت میکنم .
    درآمدم بدک نیست.
    تور مشهد و تور شیراز ارزان می تواند بهترین گزینه در بین تورهای داخلی باشد.
    پست‌ها
    1
    Apple-iPhone-6-Plus
    Acer-Iconia-A1-830
    at&t
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

سلام دوستان من هم علاقه زیادی به فضای مجازی و سئو دارم الان در زمینه سئو کار میکنم از شغلمم راضیم منم روی کلمه های کلیدی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] کار میکنم.
    ویرایش توسط sartam : May 20th, 2018 در ساعت 15:19
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)