[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از ژنژفو, سایت رسمی گروه بیلدبرگ که که کلوب بیلدبرگ نیز نامیده میشود هک شده و به اعضای ان اولتیماتوم داده شده که برای فعالیت به سود بشریت فقط 365 روز فرصت دارند.

در استانه اغاز سال جدید میلادی, کنفرانس بیلدبرک هدف حمله واقع شده است. گروه بیلدبرگ گروهی است که هر ساله کنفرانسی غیر رسمی و محرمانه برگزار کرده و 130 عضو اروپائی و امریکائی دارد.

از سال 1954 جنجال در مورد این گروه به دلیل کاملا محرمانه بودن موضوعات کنفرانس و اینکه اطلاعاتی در این خصوص به رسانه ها نمیشود وجود داشته است. هز کنفرانس این گروه در مکانی که در اخرین لحظه به اطلاعشان میرسد اعلام شده و اعضای ان که توسط رئیس کمیته دعوت میشوند به مدت دو روز اجازه خروج از محل کنفرانس را ندارند و نه منشی و نه همسر و نه هیچکس دیگر نیز اجازه همراهی انان برای این کنفرانس را نداشته و سیستم امنیتی بسیار گسترده ای ایجاد میگردد.

این گروه 150 نفره که متشکل از اشخاصی از مدیا و دانشگاه ها و سازمانهای مالی و سیاسی و صنعتی هستند هرگز در مورد انچه که در این کنفرانسها گفته میشود اطلاعاتی نمیدهند. اخرین این کنفرانسها در ژوئن سال 2016 در المان برگزار شده بود.

سایت رسمی این سازمان بخصوص, هدف هک گروهی به نام HackBack و انونیموس گشته و پیامی که دلیل این هک را توضیح میدهد برای انان منتشر شده است. این پیام اولتیماتومی به اعضای این گروه است تا انرژی و نفوذ خود را برای چیزی غیر از ثروتمند کردن خود استفاده کرده و انرا برای سود بشریت بکار برند.

در این پیام 365 روز به اعضای این گروه فرصت داده شده تا در راه خدمت به بشریت و نه منافع شخصی عمل کنند و در صورتیکه به این ماموریت خیرخواهانه و در ظرف یک سال فرصتی که داده شده عمل نشود, حملات انفورماتیکی به انان خواهد شد. این همراه با پیامی شفاهی است که بر پتانسیل حملات انفورماتیکی انان تاکید دارد و گفته شده : "مراقب وضعیت فعلی باشید. ما اتومبیلهای گرانقیمت شما را کنترل میکنیم. ما تجهیزات امنیتی و رایانه های قابل حمل فرزندان شما و موبایلهای همسران شما را کنترل میکنیم. ما گردهمائی های سری شما را ضبط مینمائیم, ایمیلهای شما را میخوانیم, اسمارت واچهای شما را کنترل میکنیم. ما در داخل بانکهای مورد علاقه شما هستیم و انچه که دارید را میخوانیم. شما دیگر در هیچ جا در امنیت نیستید."

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]