[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از کلوبیک, بدون شک انانی که سنشان بیشتر است بازی ویدیوئی Postal را میشناسند

Postal و ادامه ان Postal² زمانی جایگاهی روی صحنه یافتند که استودیو Destructive Creations در سال 2015 بازی Hatred را که شدیدا از Postal الهام گرفته شده بود را ارائه کرد.

Postal در سال 1997 ارائه شد و ادامه ان Postal² نیز در سال 2003 منتشر گشت و نسخه ای غیر مجازی به نام Postal Redux برای پی سی در سال 2016 ارائه شد و قرار است که در سال 2017 نسخه ای از ان برای پلی استیشن 4 ارائه گردد.

اصل داستان این بازی بسیار ساده است و یک روانی تصمیم به قتل عام میگیرد.

استودیوئی که انرا خلق کرده تصمیم گرفته انرا به بازیکنانش هدیه کند و سورس کد ان با لیسانس ازاد GNU روی Bitbucket و Github منتشر شده است. بدینگونه علاقه مندان این بازی میتوانند در پوشه ها و فایلهای سورس کد اصلی ان به جستجو پرداخته و احتمالا الهام بخش بعضی از انان گردد و بدینگونه نسخه هائی جدید و رایگان از ان در اینده مشاهده گردند چون لیسانس GNU اجازه تغییر و توزیع را میدهد.

از طرفی Running With Scissors چالشی برای با استعداد ترین علاقه مندان این بازی دارد و مایل است که این بازی برای کنسول SEGA Dreamcast تطبیق داده شود.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.