[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از نکست انپکت, در نسخه جدید 3.16 تلگرام قابلیتهای جدیدی اضافه گشته اند که یکی از انها همانی است که انتظارش کشیده میشد. این قابلیت امکان حذف پیامها در مکالمات حتی در نزد دریافت کننده انها است. اما اینکار روی اطلاعیه ها تاثیر نخواهد داشت.

از کمی پیش تلگرام 3.16 برای اندروید و ای اوس ارائه شده و در این نسخه میتوان پیامهای همه مشترکین یک مکالمه را حذف کرد. حذف کردن به معنای پاک کردن یکی از پیامهای خود کاربر است. البته این قابلیت محدود است چون پیامی که بیش از 48 ساعت از زمان ان میگذرد را نمیتوان حذف نمود.

در واقع این قابلیت فقط برای خطاهائی چون ارسال اشتباه پیامی برای گیرنده ای غیر از گیرنده مورد نظر یا پشیمانی و ندامت از یک جمله و نظایر اینها است.

در این نسخه قابلیتهای جدید دیگری نیز افزوده شده اند که امار داده های ارسالی و دریافتی است و شبکه های موبایل و وای فای جدا شده اند و یا میتوان به جای ادرس کلاسیک telegram.me از t.me استفاده نمود.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.