[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از زرو ان نت, پژوهشگران ادوبی با استفاده از هوش مصنوعی موفق به تبدیل سلفیهای خراب به تصاویری موفق شده اند.

کاربران گوشیهای هوشمند اکنون به گرفتن سلفی عادت کرده اند اما متاسفانه این سلفی ها همیشه انطور که مایلند موفقیت امیز نیستند. پژوهشگران ادوبی با "Sensei", سیستم هوش مصنوعی خود, راه حلی برای تغییر این سلفیهای ناموفق یافته اند.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] میبینیم که چگونه یک کاربر ایفون فرم و طرز قرار گرفتن سر خود در سلفی اش را تغییر میدهد. نتیجه حیرت انگیز است. همچنین میتوان نمای سلفی را تغییر داده و احساس اینکه سلفی در زاویه ای کمی متفاوت گرفته شده را داد. برای این از تکنیکی که برای تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی است استفاده میشود اما به هر حال درجه زاویه دید محدودیتهائی دارد.

متاسفانه ادوبی در مورد اینکه ایا این سیستم خود را تجاری خواهد کرد یا خیر چیزی قید نکرده است و حتی نگفته که ایا احتمال اینکه قابلیتهای گوناگون ان در برنامه های دیگری چون لایتروم و یا فتوشاپ استفاده گردد میرود یا خیر.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.