[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از زرو ان نت, گروه Shadow Brokers یک سرویس اشتراک ماهیانه برای سایر ابزار هک سازمان امنیت ملی امریکا و حتی اطلاعات در مورد سلاح های اتمی کشورهای مختلف را اعلام کرد.

این گروه معتقد است که مقصرین حمله WannaCry دولتها و غولهای انفورماتیک هستند چون از خرید ابزار هکی که گروه Shadow Brokers از سازمان امنیت ملی ربوده و روی وب به مزایده گذاشته بود سرباز زده اند و توضیح میدهند که هنوز "چیزهای بسیار دیگری" دارند که "75 درصد سلاح های سایبری امریکا است."

این گروه مرموز اعلام کرده که از ماه مارس یک سرویس ابونمان ماهیانه به نام "The ShadowBrokers Data Dump of the Month" که به مشترکین انبوهی از اطلاعات و ابزار هک برای روترها و مرورگرها و ویندوز 10 و حتی داده های ربوده شده اعضای شبکه بانک Swift و بانکهای مرکزی را میدهد ایجاد کرده و حتی وعده میدهد که داده هائی روی برنامه های سلاح های اتمی روسیه و چین و ایران و کره شمالی را بدهد. جزئیات این سرویس از ماه ژوئن در دسترس خواهد بود.

از طرفی گروه Shadow Brokers معتقدند که غولهای انفورماتیک امریکائی مملو از ماموران مخفی سازمان امنیت ملی امریکا حتی در بخش Google Project Zero هستند. اما ایالات متحده امریکا تنها کشوری نیست که بدینگونه عمل میکند. "سرویسهای اطلاعاتی روسیه, چین, ایران, اسرائیل همگی همین کار را در نزد شرکتهای هایتک میکنند."

هر چه که هست اکنون دیگر نمیتوان گفته های گروه Shadow Brokers را سرسری گرفت و اکنون متاسفانه توانائی تخریب انها تائید شده است.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.