[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از تومزگید, دیروز اینستاگرام از راه رسیدن فیل*رهائی برای برنامه اش را اعلام کرد. این قابلیت جدید همراه با نواوریهائی دیگر با اخرین بروز رسانی در دسترس میباشند.

این فیل*رها که مستقیما از اسنپ چت رقیب اینستاگرام الهام گرفته شده اند از دیروز در دسترس هستند و کاربران میتوانند به هشت فیل*ر مختلف از طریق ایکن بصورت چهره و از دوربین دسترسی داشته باشند.

این فیل*رهای جدید را میتوان به تنهائی و با هم استفاده کرد. ویدیوهای گرفته شده با فیل*رها را نمیتوان در Stories یا Instagram Direct استفاده نمود.

اینستاگرام علاوه بر این فیلترها چند قابلیت جدید را در اخرین نسخه خود نیز ارائه کرده است. مد ویدیوی Rewind یکی از انها است که با ان میتوان ویدیوئی وارونه تهیه کرد.

بعلاوه اکنون میتوان هش تگ هائی به تصاویر و از طریق قسمت مربوط به استیکرها در بالای سمت راست افزود. همچنین یک پاک کن برای حذف بعضی قسمتهای یک تصویر و یا پاک کردن رنگ ان ارائه کرده است.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.