[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از کلوبیک, Bragi نسخه جدید هدفونهای هوشمند و رده بالای خود که انرا "رایانه ای در گوشهای شما" مینامد را رونمائی کرد.

Bragi Dash Pro هدفونی بیسیم است که کیفیت اودیوی ان بسیار بالا است و میتواند تا پنج ساعت بدون ریشارژ کار کرده و شارژ خود را در حالت خاموشی تا سی ساعت حفظ کند.

این هدفون دکمه ای ندارد و برای روشن کردن ان کافی است در گوشها قرار گیرند. برای افزایش صدا باید انگشت خود را روی ان و در جهت بینی کشید و عکس اینکار باعث کم شدن صدا میگردد. برای متوقف کردن موقت موزیک و یا مجددا گوش کردن ادامه ان کافی است یک ضربه کوچک انگشت به ان زده شود.

بعد از خروج Bragi Dash Pro از گوشها, بطور خودکار خاموش شده و بعد از قرار دادن ان در جعبه خود به دلیل ادغام یک باتری در ان, بلافاصله شروع به شارژ شدن میکند. تا پنج شارژ بدینگونه انجام گرفته و سپس خود جعبه شارژ باید با یک کابل یو اس بی شارژ گردد.

Bragi Dash Pro میتواند برای شنیدن موزیک روی اسمارتفون و با بلوتوث و یا حتی بطور مستقل استفاده گردد چون مموری ان گنجایش چهار گیگابایت موزیک معادل هزار ترانه را دارد.

Bragi Dash Pro علاوه بر اینکه یک هدفون است یک تراکر برای ورزشکاران نیز میباشد چون میتواند داده های مسافت طی شده چه پیاده و چه با دوچرخه را اندازه گرفته و این داده ها را ذخیره کند.

اما جالبترین قابلیت ان ترجمه بلافاصله است و زمانی که مخاطب شما در میکروفن اسمارتفون خود صحبت میکند, Bragi Dash Pro انا ترجمه انرا برایتان پخش مینماید. در حال حاضر این قابلیت فقط برای ترجمه از چهل زبان به زبان انگلیسی بوده و فقط در ایالات متحده امریکا و کانادا موجود است.

Bragi Dash Pro به مبلغ 329 دلار و نسخه شخصی سازی شده ان به فرم گوشهای شما 499 دلار است. در حال حاضر Bragi Dash Pro فقط در امریکای شمالی بفروش میرسد.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]