تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: آلوده شدن سیستم با باج افزار Cerber

New آلوده شدن سیستم با باج افزار Cerber

درود فراوان

سلام دوستان بعد یه مدت صفحه کامپیوترم ب این شکل خود ب خود در میاد[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

بعدش بعضی فایل هام به اسم -R-E-A-D در میاد و خراب میشه بعد نرم افزار هایی ک دانلود کرده بودم خراب میشه بعد............

الان هم تمام اطلاعات کامپیوترم -R-E-A-D شده و باز نمیشه
    ویرایش توسط امیرسلطانیان : May 19th, 2017 در ساعت 19:42

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرسلطانیان [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست من ببخشید ولی اگر ممکنه یا توضیح بدید و یا تصویری اپ کنید. در لینکی که من بهتون دادم نوشته :
    باج افزار برنامه مخربی است که داده های کاربر را با رمزگاری انها گروگان گرفته و در ازای مبلغی کلید رمز انها را به کاربر میدهد.

برای اشنائی با تاریخچه و اطلاعات بیشتر در مورد باج افزارها [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

برای اطلاعات بیشتر در مورد این باج افزار خانواده Cerber[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

برای محافظت از باج افزارها و دانلود برنامه RansomFree [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و یا برای دانلود برنامه CryptoPrevent [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رجوع کنید. در اولین پست انها توضیحات و در اخرین پست انها اخرین نسخه این برنامه را خواهید یافت.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]برای حذف ان میتوانید [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

مرحله سومی که شما میگید مربوط به کدوم خط هست ؟ خط اول که تاریخچه و برای مطالعه است. خط دوم هم که برای اطلاعات بیشتر در مورد این باج افزاره. خط سوم هم که دو برنامه برای قبل از الودگی با این باج افزار و پیشگیری از الودگی با اونه و فقط خط چهارم هست که برای دانلود ابزار حذف این باج افزاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ZzBb [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست من ببخشید ولی اگر ممکنه یا توضیح بدید و یا تصویری اپ کنید. در لینکی که من بهتون دادم نوشته :
    مرحله سومی که شما میگید مربوط به کدوم خط هست ؟ خط اول که تاریخچه و برای مطالعه است. خط دوم هم که برای اطلاعات بیشتر در مورد این باج افزاره. خط سوم هم که دو برنامه برای قبل از الودگی با این باج افزار و پیشگیری از الودگی با اونه و فقط خط چهارم هست که برای دانلود ابزار حذف این باج افزاره.
    سلام من برنامه بیت دفندر رو دانلود کردم ولی بلد نیستم کار کنم باهاش

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرسلطانیان [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام من برنامه بیت دفندر رو دانلود کردم ولی بلد نیستم کار کنم باهاش
    دوست عزیز کافیه دو کلیک روی فایل دانلود شده بکنید. اگر در وسط اجرا مشکلی یا پیامی هست ازش عکس تهیه کرده و روی سایت اپلود کنید.

بعد از اجرا روی دکمه Select & decrypt کلیک کنید و در لیست جلوی نام Cerber رو تیک بزنید.

دوست عزیز نسخه جدید برنامه رو از زیر دانلود کنید.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    بعد از اکسترکت فایل فشرده در پوشه زرد روی فایل اجرائی کلید کنید و قوانین استفاده رو با کلیک روی I Agree بپذیرید. بعد روی دکمه Select کلیک کنید و از لیست Cerber رو جلوش رو تیک بزنید و بعد روی دکمه Select & Decrypt کلیک کنید و بعد یکی از فایلهای رمزنگاری شده رو در پنجره ای که باز میشه با دو کلیک انتخاب کنید.

دوست عزیز نسخه جدید برنامه رو از زیر دانلود کنید.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] 101659 mui.zip

بعد از اکسترکت فایل فشرده در پوشه زرد روی فایل اجرائی کلید کنید و قوانین استفاده رو با کلیک روی I Agree بپذیرید. بعد روی دکمه Select کلیک کنید و از لیست Cerber رو جلوش رو تیک بزنید و بعد روی دکمه Select & Decrypt کلیک کنید و بعد یکی از فایلهای رمزنگاری شده رو در پنجره ای که باز میشه با دو کلیک انتخاب کنید.
    اگه یکی از فایل ها رو انتخاب کنم همشون درست میشن؟

اگه یکی از فایل ها رو انتخاب کنم همشون درست میشن؟
    خیر باید برای تک تک فایلها اینکار رو که در پست پیشین گفتم انجام بدید. اگر احیانا پیامی دریافت کردید که متوجه نشدید اون پیام رو ازش عکس گرفته و اپلود کنید.

خیر باید برای تک تک فایلها اینکار رو که در پست پیشین گفتم انجام بدید. اگر احیانا پیامی دریافت کردید که متوجه نشدید اون پیام رو ازش عکس گرفته و اپلود کنید.
    نمیشه یک درایو رو انتخاب کنم چون تمام فایل هام اینجوری شده
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)