تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: روت کردن تبلت لنوو lenovo tab3-710i

پیش فرض روت کردن تبلت لنوو lenovo tab3-710i

سلام دوستان
    عضو جدید هستم و از اشنایی باهاتون خوشحالم
    اگه میشه یکی از دوستان که در زمینه روت کردن گوشی و تبلت اونم از مدل لنوو LENOVO TAB 3-710I وارد هستن به من هم کمک کنن راهنماییم بکنید دوستان که شاید خدا خواست از شر این مشگل من راحت شدم .بخدا خیلی درگیر هستم با این مشگل از لحاظ اطلاعات عمومی و اگاهی به این موارد هم تقریبا بی اطلاع نیستم ولی انگار طلسم شده تبلتم .بازم ممنون از مسئولین و قدیمی تر ها و بقیه دوستان این انجمن که همچنین محیطی رو فراهم کردن بتونیم اموخته هامون رو به یکدیگر انتقال بدیم که بزرگی میفرماید زکات علم در نشر اون هست و ممنون بقیه دوستان که در دوام و پایداری این انجمن نقش داشتن خیلی تشکر میکنم
    پست‌ها
    14,907

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18553
    سپاس (دریافتی)
    18215
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط hotlove1452 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوستان
    عضو جدید هستم و از اشنایی باهاتون خوشحالم
    اگه میشه یکی از دوستان که در زمینه روت کردن گوشی و تبلت اونم از مدل لنوو LENOVO TAB 3-710I وارد هستن به من هم کمک کنن راهنماییم بکنید دوستان که شاید خدا خواست از شر این مشگل من راحت شدم .بخدا خیلی درگیر هستم با این مشگل از لحاظ اطلاعات عمومی و اگاهی به این موارد هم تقریبا بی اطلاع نیستم ولی انگار طلسم شده تبلتم .بازم ممنون از مسئولین و قدیمی تر ها و بقیه دوستان این انجمن که همچنین محیطی رو فراهم کردن بتونیم اموخته هامون رو به یکدیگر انتقال بدیم که بزرگی میفرماید زکات علم در نشر اون هست و ممنون بقیه دوستان که در دوام و پایداری این انجمن نقش داشتن خیلی تشکر میکنم
    سلام دوست عزیز
    .
    از برنامه root genius می تونید دانلود کنید.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

موفق باشید.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده

سلام دوست گرامی اقا محمود
    دوست عزیز من لینکی رو که داده بودید دانلود کردم و دستوراتی رو هم که تو اموزش گفته بود انجام دادم .
    و نتیجه خیلی خیلی خیلی خوبی داد ولی متأسفانه روت نشد دوبار هم انجام دادم ولی چون شارژم کم بود ترسیدم ادامه بدم و فکر هم میکنم دلیل روت نشدنم همین شارژ باطریم بود .اخه چون تا هشتاد و سه درصد هم اومد بار اولش که یه لحظه اتصال قعط شد و بار دوم تا ۸۳٪هم اومد اما نشد الان میخوام بازم انجام بدم لطفا اگه کارهایه خاصی قبلش باید انجام بدم مثلا برنامه بوستر نصب کنم یابرنامه های اظافی رو پاک کنم یا نکته دیگه ای هست که کمک میکنه تبلتم روت بشه بهم بگی ممنون میشم
    البته یه جایی هم شنیدم که میگفتن این نسخه لنوو با twrp
    روت میشه ؟
    راستی این سوال رو هم داشتم وقتی یو اس بی رو وصل میکنم
    دیدین چندتا گزینه میاد
    Usb
    انتقال فایل و تصویر
    فقط شارژ
    سی دی رام
    لازم هست بزنم روی یو اس بی و در صفحه بعدش روشنش هم بکنم یا که نه نمیخواد و روی همون انتقال فایل بمونه خوبه
    بازم من بخدا خیلی عذر میخوام که وقتتون رو گرفتم .

Sent from my Lenovo TB3-710I using [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    14,907

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18553
    سپاس (دریافتی)
    18215
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط hotlove1452 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست گرامی اقا محمود
    دوست عزیز من لینکی رو که داده بودید دانلود کردم و دستوراتی رو هم که تو اموزش گفته بود انجام دادم .
    و نتیجه خیلی خیلی خیلی خوبی داد ولی متأسفانه روت نشد دوبار هم انجام دادم ولی چون شارژم کم بود ترسیدم ادامه بدم و فکر هم میکنم دلیل روت نشدنم همین شارژ باطریم بود .اخه چون تا هشتاد و سه درصد هم اومد بار اولش که یه لحظه اتصال قعط شد و بار دوم تا ۸۳٪هم اومد اما نشد الان میخوام بازم انجام بدم لطفا اگه کارهایه خاصی قبلش باید انجام بدم مثلا برنامه بوستر نصب کنم یابرنامه های اظافی رو پاک کنم یا نکته دیگه ای هست که کمک میکنه تبلتم روت بشه بهم بگی ممنون میشم
    البته یه جایی هم شنیدم که میگفتن این نسخه لنوو با twrp
    روت میشه ؟
    راستی این سوال رو هم داشتم وقتی یو اس بی رو وصل میکنم
    دیدین چندتا گزینه میاد
    Usb
    انتقال فایل و تصویر
    فقط شارژ
    سی دی رام
    لازم هست بزنم روی یو اس بی و در صفحه بعدش روشنش هم بکنم یا که نه نمیخواد و روی همون انتقال فایل بمونه خوبه
    بازم من بخدا خیلی عذر میخوام که وقتتون رو گرفتم .

Sent from my Lenovo TB3-710I using [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    نام تبلت شما تو لیست دیوایس های قابل روت تو این سایت نیست

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده
    پست‌ها
    1
    SonyEricsson-Z800
    Sony-Xperia-Tablet-Z-LTE
    NOD32 Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام دوست عزیز
    تبلت شما از طریق کاستوم ریکاوری twrp به راحتی روت میشه
    ابتدا فایل کاستوم ریکاوری تبلتتون رو از طریق لینک زیر
    دانلود کنید سپس عبارت آموزش روت تبلت Lenovo T 3 710i از طریق کاستوم ریکاوری رو سرچ کنید و ویدئو آموزشی رو با دقت ببینید و اقدام به نصب کنید
    موفق باشید
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)