[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
McAfee LiveSafe برای محافظت از ملویرها و خطرات انلاین و ایمن ساختن داده ها و هویت و حریم خصوصی روی چندین دستگاه است که علاوه بر ویندوز از مک و اندروید و ای اوس پشتیبانی میکند.

McAfee LiveSafe مانع نصب باج افزارها و اسپایورها و برنامه های مخرب شده و ابزار محافظت از شبکه وای فای و ایمن ساختن وبگردی و همچنین کنترل والدین را نیز دارد.

McAfee LiveSafe روی دستگاه های موبایل علاوه بر محافظت انها از ذخیره داده ها نیز پشتیبانی کرده و همچنین مانع از ربودن دادها توسط برنامه های ثالث و یا از طریق شبکه وای فای هک شده میگردد.

McAfee LiveSafe در سیستم مک و ای اوس انتی ملویر و دیوار اتش و ابزار امنیت وب و ابزار ضد سرقت و ابزار محافظت از فایلهای ذخیره شده را دارد.

McAfee LiveSafe فضای ذخیره انلاین رایگان برای ذخیره اسناد کاربر و دسترسی به انها از هر کجا را نیز دارد.

با McAfee LiveSafe میتوان هر دستگاه را از طریق کنسول مدیریت کنترل کرد و ابزاری برای یافتن مکان تابلت یا اسمارتفون ربوده شده و قفل کردن ان و حذف داده هایش از راه دور دارد.

برای دریافت رایگان سریال فعالسازی یکساله McAfee LiveSafe [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و روی دکمه GET IT FREE کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات لازم را وارد کنید. مبلغی نباید پرداخت شود و به کارت بانکی نیز نیازی نیست چون همانطور که در بلای این صفحه اعلام شده برای شما رایگان خواهد بود و مبلغ صفر میباشد. پس از وارد کردن اطلاعات به یر از اطلاعات کارت بانکی در پائین فرم روی صفحه روی دکمه Agree & Continue کلیک کنید.

به اکانت خود رجوع کرده و در قسمت محصولات روی محصول برای سیستم مورد نظر خود کلیک کنید.

توجه داشته باشید که اگر اکانتی ندارید باید قبلا یک اکانت بسازید