[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
اسمارتفونهای جدید سریع و توانمند و تقریبا قادر به هر کاری هستند اما یک مشکل وجود دارد و ان این است که با انجام عملیاتی شارژ باتری ان زود تمام میشود. گاهی حتی بدون هیچی دلیل مشخصی و حتی زمانیکه کار بخصوص انجام نمیشود شارژ باتری سریعا خالی میگردد. اما میتوان از همه اینها پیشگیری کرد.

لزومی ندارد که همیشه مدام همه برنامه ها اجرا شوند. اندروید مکانیسم هوشمند خود برای ازاد سازی مموری به غیر از فعال کردن برنامه ها را دارد اما متاسفانه این مکانیسم برای بررسی برنامه هائی که شارژ باتری زیادی استفاده میکنند ساخته نشده است. برای حل این مشکل, کسپرسکی برنامه "Kaspersky Battery Life" را ساخته است.

Kaspersky Battery Life برنامه کوچکی برای اندروید است که بیش از یک درصد شارژ باتری را استفاده نمیکند و در عین حال برنامه های در حال اجرا که شارژ بیشتری مصرف میکنند را نظارت کرده و در صورت لزوم انها را متوقف میکند.

اطلاعات هر دقیقه نیز برای روشن بودن داده میشوند. Battery Life برنامه هائی که شارژ باتری را بیشتر تمام میکنند را نشان میدهد و بدینگونه میتوان با بستن انها مانع استفاده زیاد شارژ باتری توسط انها شد. یک دکمه نیز برای فعال کردن برنامه ها در مموری دارد تا طول عمر باتری را بهتر و یا بیشتر سازد.

کافی است فقط لیست استثناها را فقط یکبار تعیین کرد تا عمر باتری افزایش یابد. در صورتیکه برنامه ای زیاد شارژ باتری را مصرف کند, Kaspersky Battery Life انرا اطلاع داده و خواهد گفت که چیزی در حال استفاده زیاد از باتری است که بهتر است ان برنامه کنار گذاشته شود.

قابلیت دیگر Kaspersky Battery Life این است که میتواند زمانی که تا قبل از شارژ مجدد باقی مانده را پیش بینی کند. اگر اسمارتفون شارژ شود, Battery Life زمان لازم برای این کار را اطلاع خواهد داد.

Kaspersky Battery Life را میتوان از روی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] دانلود کرد و برای اندروید 6.0 و نسخه های پیشین اندروید میباشد.