به گزارش ترفندستان, به نقل از کلوبیک, نسخه اینده ویندوز 10 به نام Fall Creators Update در 17 اکتبر ارائه خواهد شد. این نسخه با اخرین ابزار امنیتی مایکروسفت, بهتر سیستم را از حملات محافظت خواهد کرد.

مایکروسفت رسما اعلام کرد که بروز رسانی بزرگ اینده ویندوز 10 به نام Fall Creators Update در 17 اکتبر ارائه خواهد شد اما اینکار تدریجا انجام شده و همه کاربران همزمان انرا دریافت نخواهند کرد.

این نسخه با چندین نواوری همراه است که مهمترین انها در رابطه با امنیت سیستم میباشد. در واقع در این نسخه ویندوز, اخرین ابزار امنیتی مایکروسفت ادغام شده اند و این باید ضامن محافظت بهتر سیستم در قبال باج افزارها و سایر ملویرها باشد.

Fall Creators Update بیشتر بر محور واقعیت مجازی و واقعیت افزوده میباشد و بدینگونه از کلاهکهای توسعه داده شده توسط همکاران مایکروسفت پشتیبانی کرده و میتوان عناصر مجازی به فضای واقعی افزود.

همچنین از نظر زیبائی باید انتظار تغییراتی را داشت که همه انها در "Fluent Design" دسته بندی شده اند و Action Center نیز با محتوا و اطلاعیه ها و بهینه سازی پوست انداخته است.

این بروز رسانی ویندوز 10 به کاربران امکان پیگیری فعالیتی که روی دستگاهی دیگر اغاز شده را نیز میدهد که این تنها شامل دستگاه هائی با سیستم عامل مایکروسفت نبوده بلکه شامل دستگاه هائی با سیستمهای ای اوس و اندروید نیز میشود.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.