[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از ژنژفو, مایکروسفت سرویس [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] یا Windows Defender ATP خود را به مدت نود روز برای ازمایش عموم در دسترس قرار داد. این ابزار مایکروسفت یکی از نواوریهای [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و در ان ادغام شده است.

Windows Defender ATP شامل یک گزارش شخصی سازی شده و انالیز امنیتی که بیشتر روی تنظیمات و محافظتهائی که روی پی سی منسوخ هستند تکیه دارد.

مایکروسفت اعلام کرده که حرفه ای هائی که مایلند امنیت ساختارهای خود را افزایش دهد میتوانند تست این ابزار را از هم اکنون انجام دهند تا همه رایانه های شبکه را انالیز کنند.

Raviv Tamir, رئیس بخش Windows Defender ATP توضیح داد : "ما بهترینهای Defender ATP و ابزارهای امنیتی ویندوز را پیشنهاد میکنیم. ما فناوریهای جدید پیشگیری در ان ادغام کرده و حسگرهای ادغام شده در ان برای یافتن بهتر حملات بر اسی اسکریپتها بوده و توانائیهای جدید پاسخگوئی همراه با انالیز قدرتمند را به ان افزوده ایم."

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.