[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از زد دی نت, مایکروسفت گزینه هائی دیگر به تنظیمات حریم خصوصی در ویندوز 10 Fall Creators Update افزود.

مایکروسفت تلاش میکند تا به شکایاتی که توسط سازمانهای محافظت حریم خصوصی و بعضی کاربران در مورد تنظیمات حریم خصوصی و مقدار داده های گرد امده تله متری عنوان شده پاسخ دهد.

مایکروسفت با نسخه Fall Creators Update دو تغییر جدید مربوط به حریم خصوصی داده است و کاربرانی که یک دستگاه جدید را تنظیم مینمایند میتوانند مستقیما به تنظیمات موقعیت جغرافیائی و بازشناسی صدا و تشخیص و تجارب شخصی سازی شده و تبلیغات توسط صفحه "اموختن بیشتر" دسترسی داشته باشند. همچنین در این نسخه ویندوز امکان کنترل برنامه ها برای موقعیت جغرافیائی موجود است.

برنامه هائی که از طریق استور مایکروسفت نصب شده اند از کاربر اجازه استفاده از دوربین و میکروفن و تماسها و تقویم و غیره را درخواست خواهند کرد. این درخواستها شامل برنامه هائی که بعد از ارتقاء به Fall Creators Update نصب شده اند نخواهد شد ولی کاربران میتوانند تنظیمات اجازه انها را تغییر دهند.

شرکتها نیز از تنظیماتی جدید که داده های تشخیص را به حداقل مورد نیاز برای ویندوز انالیتیک محدود میکند برخوردار میشوند.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.