[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
به گزارش ترفندستان, به نقل از زرو ان نت, اولین تصاویر Google Pixel 2 درز یافته و بخصوص یک مدل شش اینچ دو رنگ مشاهده میشود. دو گوشی هوشمند گوگل قرار است رسما در چهارم اکتبر رونمائی شوند.

تصاویر هر دوی این گوشیهای هوشمند یعنی Pixel 2 و Pixel 2 XL درز یافته اند و اولین مدل در سه رنگ میباشد که توسط اچ تی سی تولید شده و مدل 64 گیگابایتی به مبلغ 649 دلار و 128 گیگابایتی 749 دلار خواهد بود.

Pixel 2 XL توسط ال جی ساخته شده و در دو رنگ موجود است و مدل 64 گیگابایتی ان 849 دلار و 128 گیگابایتی 949 دلار خواهد بود.

شایعاتی پیشتر میگفتند که صفحه نمایش پیکسل 2 OLED Full HD پنج اینچ و پروسسور کوالکام اسنپدراگون 835 و یک حسگر ساده تصویری 12.3 مگاپیکسل دارد. اما قرار است صفحه نمایش مدل پیکسل 2 ایکس ال شش اینچ ورزولیشن ان 1440x2560 باشد.

قرار است گوگل برای بهره بردن از قابلیتهای واقعیت مجاری این دو مدل گوشی هوشمند دو کلاهک جدید Daydream نیز رونمائی کند. قیمت ان 99 دلار یعنی 20 دلار بیش از نسخه قدیمی خواهد بود.

این خبر انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این خبر فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.