تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ناقص شارژ شدن باتری لپ تاپ

پیش فرض ناقص شارژ شدن باتری لپ تاپ

سلام
    در لپ تاپ HP 250 و در ویندوز 7 شارژ لپ تاپ تا 89 میرسد و بعد شارژ متوقف میشود و پیام عدم شارژ و متصل بودن دوشاخه را میدهد. در حدود 89 درصد که به شارژ میزنم حدود یک دقیقه شارژ میکند و بعد همان پیام را میدهد و نیز چراغ پر بودن شارژ در کنار لپ تاپ روشن میشود. تنظیمات باتری را ری استار کردم ولی برطرف نشدحدود یک سال است که این لپ تاپ کار میکند به سور مداوم از شارژ استفاده شده گاهی جند ساعتی بعد از ر شدن شارژ کابل به لبپ تاپ متصل مانده از سارژ زود به زود استفاده شده یعنی کمتر پیش آمده که صفر شود. با مطالعه در اینترنت و حتی در مباحث ترفندستان اصلا نتوانستم به علت پی ببرمبرای این موضوع واقعا در اینترنت ضد و نقیض نوشته شده یکی میگوید طبیعی است دارد از باتری حفاظت میکند آن یکی میگوید تعدادی از سلولهای باتری شاید خراب شده لطفا راهنمایی کنید
    پست‌ها
    6,453

360-Internet-Security Cyberfox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    11839
    سپاس (دریافتی)
    10734
    نوشته ‌های وبلاگ
    34

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر ا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام
    در لپ تاپ HP 250 و در ویندوز 7 شارژ لپ تاپ تا 89 میرسد و بعد شارژ متوقف میشود و پیام عدم شارژ و متصل بودن دوشاخه را میدهد. در حدود 89 درصد که به شارژ میزنم حدود یک دقیقه شارژ میکند و بعد همان پیام را میدهد و نیز چراغ پر بودن شارژ در کنار لپ تاپ روشن میشود. تنظیمات باتری را ری استار کردم ولی برطرف نشدحدود یک سال است که این لپ تاپ کار میکند به سور مداوم از شارژ استفاده شده گاهی جند ساعتی بعد از ر شدن شارژ کابل به لبپ تاپ متصل مانده از سارژ زود به زود استفاده شده یعنی کمتر پیش آمده که صفر شود. با مطالعه در اینترنت و حتی در مباحث ترفندستان اصلا نتوانستم به علت پی ببرمبرای این موضوع واقعا در اینترنت ضد و نقیض نوشته شده یکی میگوید طبیعی است دارد از باتری حفاظت میکند آن یکی میگوید تعدادی از سلولهای باتری شاید خراب شده لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    .
    باتری رو کالیبره کنید (اگر لپ تاپ قدیمی هست این کار رو انجام بدید) بعد تست کنید سالم باشه.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

موفق باشید.

با تشکر من گزارش گرفتم میزان عدد ظزفیت باتری لپ تاپ با عدد میزان آخرین شارژ برابر هست حالا با اینکه باتری لپ تاپ اچ پی 250- جی 3 فکر نمیکنم زیا قدیمی باشه ولی میخوام کالیبره کنم نظرتون چی هست؟
    پست‌ها
    6,453

سپاس (اهدایی)
    11839
    سپاس (دریافتی)
    10734
    نوشته ‌های وبلاگ
    34

با تشکر من گزارش گرفتم میزان عدد ظزفیت باتری لپ تاپ با عدد میزان آخرین شارژ برابر هست حالا با اینکه باتری لپ تاپ اچ پی 250- جی 3 فکر نمیکنم زیا قدیمی باشه ولی میخوام کالیبره کنم نظرتون چی هست؟
    سلام دوست عزیز
    .
    اشکالی نداره,فقط به درستی و دقیق کالیبره کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    اشکالی نداره,فقط به درستی و دقیق کالیبره کنید.

موفق باشید.
    با سلام من طبق راهنمایی قبلی اقدام کردم ولی هنوز موفق به کالیبره کردن نشدم. مجددا امتجان خواهم کرد شاید اشتباهی در اجرای روشی که گفته شده دارم. (لینک اطلاع از سلامت باتری و نحوه کالیبره کردن) که در پیامهای قبلی ذکر کردید
    اما نکته ی بعدی در مورد لینکی هست که لطف کردید از اینجا نمیتونم دانلود کنم در نهایت خطای 404 میده لینک سه صفحه ای را که برای دانلود کردن طی میکنم را مینویسم لطفا راهنمایی کنید
    پست‌ها
    6,453

سپاس (اهدایی)
    11839
    سپاس (دریافتی)
    10734
    نوشته ‌های وبلاگ
    34

با سلام من طبق راهنمایی قبلی اقدام کردم ولی هنوز موفق به کالیبره کردن نشدم. مجددا امتجان خواهم کرد شاید اشتباهی در اجرای روشی که گفته شده دارم. (لینک اطلاع از سلامت باتری و نحوه کالیبره کردن) که در پیامهای قبلی ذکر کردید
    اما نکته ی بعدی در مورد لینکی هست که لطف کردید از اینجا نمیتونم دانلود کنم در نهایت خطای 404 میده لینک سه صفحه ای را که برای دانلود کردن طی میکنم را مینویسم لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    .
    لینک مشکلی نداره و باید از وی پی ان استفاده کنید,فایل رو براتون آپلود کردم

راهنمای برنامه
    HP Battery Check is an easy-to-use tool, which can be run in order to verify the functionality of the primary and secondary batteries installed in HP Notebooks.
    To run HP Battery Check, the AC adapter must be connected to the computer, and the battery must have at least a partial charge. If the battery being tested has a charge of 3% or less , then HP Battery Check will report the test as ‘invalid’. HP also recommend the AC adapter is plugged in, and the battery has been allowed to charge with the computer turned off for a minimum of 30 minutes, before testing it, in order to ensure that the test results are valid.
    When scanned, the HP Battery Check app displays the status of the battery. If any additional action is required, a message will be displayed. It will either be Ok, Calibrate, Replace, No Battery, or Error.
    Battery Check Messages:

• OK indicates the battery is functioning correctly.
    • Calibrate indicates the battery is functioning correctly, but it needs to be calibrated.
    • Replace indicates that based on the charge capacity of your battery it has reached the end of its useful life.
    • No Battery indicates that either a Primary battery was not detected, or a Secondary battery was not detected.
    • Error indicates an error was encountered trying to access the battery.

HP Battery Check supports all HP Vista and Windows 7 consumer and commercial notebook PCs.
    With HP Battery Check you will be able to quickly and easily learn of the status of your laptop battery within a few seconds. This is a really useful tool, if you are experiencing faulty battery performance, as you will be able to rapidly check it and then diagnose the problem.

موفق باشید.

بسیار ممنون بابت آپلود و متن و زحمات زیاد بابت مترجم
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)