[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]معمولا زمانیکه سطل اشغال ویندوز اسیب دیده, به هنگام حذف فایلها پیام زیر مشاهده میشود.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


برای تعمیر سطل اشغال اسیب دیده سه روش وجو دارد که در زیر توضیح داده شده اند.


روش اول - تعمیر سطل اشغال با RecycleNOW

برنامه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] (نسخه 1.0.0) امکان تعمیر سان سطل اشغال را فراهم میسازد.

بعد از دانلود برنامه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] انرا روی تسکبار ذخیره و سپس استرکت کرده و سپس در داخل پوشه دو کلیک روی RecycleNow.exe بکنید.


روش دوم - تعمیر دستی سطل اشغال ویندوز

در این روش, پوشه Recycled باید حذف گردد که اینکار از طریق خط فرمان در سیف مد و با گزینه Run as administrator در ویندوزهای 7 و 8.1 و در ویندوز 10 با کلیک روی استارت یا ایکن ویندوز 10 و سپس گزینه Windows PowerShell (admin) انجام میشود.

سپس فرمانهای زیر را در خط فرمان وارد کنید.

کد:
.تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنیدروش سوم - تعمیر سطل اشغال ویندوز با Windows Repair


در این روش, اخرین نسخه برنامه Windows Repair را [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] دانلود کرده و داخل کیس کوچک گزینه شماره 33 به نام Repair Recycle Bin را تیک بزنید.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


این مقاله ملکال مورت انحصارا برای ترفندستان ترجمه شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان مربوط و متعلق به وب سایت ترفندستان است. کپی این مقاله فقط با قید نام ترفندستان مجاز است.