تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آیا حذف برنامه مایکروسافت ویژوآل استادیو برای خالی کردن دیسک مشکل ویندوز ایجاد میکند؟

پیش فرض آیا حذف برنامه مایکروسافت ویژوآل استادیو برای خالی کردن دیسک مشکل ویندوز ایجاد میکند؟

درود
    دوستان میخوام برنامه متلب نصب کنم اما درایو سی حجم کمی دارد؛ میخوام پاک کنم برخی برنامه ها رو
    من با سی برنامه نویسی میکنم و با برنامه visual studio حالا میخوام فعلا پاکش کنم؛ اما تو پوشه برنامه نگاه میکنم به جز ویژوآل استادیو 2010که نصب کردم؛ چن تا دیگه مایروسافت ویژوآل استادیو هستن؛مثل شکل:

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

فقط دوستان دقت بفرمایید ویندوز من 64 بیتی هست؛ تو شکل که x86 نوشته اشتباه نشه؛؛ (برا هر کدوم از ویژوآل استادیو های نصب شده یه x86 نصب داره یه x64)

حالا من میترسم اینارو uninstall کنم و برای ویندوز مشکل پیش بیاد؛ دوستان حرفه ای اینا جز برنامه های بنیادی ویندوزه؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه من با برنامه فولدر سایز پارت سی دیسک رو اسکن کردم ویندوز بالاترین درصد رو داشت و داخلش فولدر winsxs بیشترین حجم رو داره؛ این چه فولدری هس؟

پیشاپیش سپاس از دوستان
    ویرایش توسط capra1 : January 27th, 2018 در ساعت 12:40
    پست‌ها
    12,383

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17563
    سپاس (دریافتی)
    17343
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط capra1 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    به جز ویژوآل استادیو 2010که نصب کردم؛ چن تا دیگه مایروسافت ویژوآل استادیو هستن
    سلام دوست عزیز
    .
    توضیح به نقل از:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

Microsoft Visual C++ Runtime
    برخی از برنامه ها که با استفاده از کتابخانه ها و Component های زبان ++Visual C نوشته شده اند، به طور عادی بر روی سیستم اجرا نمیشوند و برای اجرا نیازمند تعدادی فایل هستند که باید بر روی سیستم موجود باشد. Microsoft Visual C++ Runtime در حقیقت تعدادی فایل مورد نیاز سیستم عامل است تا بتواند برنامه های نوشته شده تحت این زبان ها را اجرا کند.

حذف نکنید بهتر هست بعد مگه چقدر حجم داره! فقط برای برنامه نویسی نیست ممکن هست نرم افزاری یا بازی نصب کنید که نیاز به این فایل ها باشه

در مورد سوال دوم یعنی winsxs

winsxs مخفف Windows Side By Side هست.
    WinSxS is a folder in Windows XP, Vista, 7, and 8 that stores different copies of DLL and system files
    مثل اینکه فایل های DLL رو ذخیره میکنه

از طریق Disk Cleanup گزینه Windows Update Cleanup روی تیک بزنید.و OK کنید.

موفق باشید.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

نشریه صوتی و تصویری قلمرو

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

پست‌ها
    117

NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    87
    سپاس (دریافتی)
    56

من واقعا در ابتدا از حضور همیشگی و راهنمایی های ارزشمند شما تشکر میکنم.
    دیسک کلین آپ رو هم انجام دادم نهایتا 1 گیگ پاک کرد.(البته ویندوز 7 است و اون گزینه آپدیت رو نداره)

اون ویژآل استادیو ها یه سه چهار گیگ میشدن؛؛ ولی خب چون میگید مهمه ریسک نمیکنم.

فک کنم باید پارتیشن بندی کنم درایورارو؛ اون موقع که برام ویندوز زدن 68 گیگ از 500 رو دادن به سی؛ کمه
    خودمم که ویندوز رو تعویض کردم دیگه پارتیشن بندی نکردم.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)